Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Програма «Дитяча Демократія» передбачає створення Бюро змін у столичному Мистецькому Арсеналі, а у майбутньому – у музеях та освітніх закладах інших міст України.  До складу Бюро змін увійдуть діти  й підлітки 12-16 років та дорослі експерти, які спільно ініціюватимуть та реалізовуватимуть соціально-важливі проекти у сферах освіти, інклюзії, мистецтва, науки, екології.

Програма  «Дитяча Демократія» будується на принципах, проголошених Загальною  декларацією ООН про права людини. Особливістю нової форми організації молоді у таку громадську  структуру як «Бюро змін» є демократичні, толерантні, партнерські принципи взаємодії між учасниками різних вікових груп і професійного рівня заради виконання соціальної місії. 

Столиця буде пілотним містом для створення першого Бюро, куди потраплять найбільш активні, мотивовані та ефективні учасники віком від 12 до 16 років шляхом відкритого конкурсного відбору. Робота у Бюро допоможе молоді у виборі сфери діяльності, навчить ставити конкретні цілі та нести відповідальність за результат,  а також надасть унікального досвіду демократичної поведінки, що є особливо актуальним викликом у формуванні громадянської позиції української патріотичної молоді.

Планується, що Бюро стане зразком заохочення молоді до соціально-дієвого лідерства, і ця модель організації може бути розповсюджена в культурних та учбових центрах, музеях, бібліотеках, освітніх закладах по всій території країни.  У такий спосіб Бюро змін «Дитяча Демократія»  сприятиме розвитку місцевих громад, залучатиме молодь до вирішення суспільно-важливих питань.

У рамках програми «Дитяча демократія» відвідувачам «Мистецького Арсеналу», і зокрема, шкільним групам буде запропоновано інтерактивну навчальну програму «Дитяча Демократія. Ти можеш», яка у сучасній ігровій формі навчатиме молодих людей бути активними, дієвими, відповідальними перед суспільством та іншими людьми, самостійно визначати цілі і принципи своєї діяльності, отримувати досвід демократичних відносин та цінувати демократію як спосіб життя.

Ідея програми виникла на основі 5-річного досвіду Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» у реалізації освітніх проектів для дітей та молоді (Лабораторія винахідників «СпаркЛаб», Інноваційний освітній проект «Арсенал Ідей», Освітній фестиваль «Арсенал Ідей», програми «Форум Нової освіти. Коли діти і дорослі говорять на рівних», Всеукраїнська програма «Арсенал ідей Україна») та соціальних програм, спрямованих на забезпечення та захист рівних прав усіх членів суспільства.

Чекаємо на ваші заявки та конкурсні роботи до 15 квітня!

Надсилайте заявки за посиланням: https://goo.gl/forms/JdMECXtcjzrJp1tR2

Умови конкурсу на сайтах організаторів:

fb: programddemocracy
www.art-arsenalfund.org
www.artarsenal.in.ua

Положення про умови і порядок проведення Конкурсу з відбору учасників Бюро Змін «Дитяча Демократія» 

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »