НОВИЙ ПРОЕКТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ТА DELTA PREMIER

13.12.2012

11 грудня на вечорі для партнерів і благодійників Мистецького Арсеналу, в особливій атмосфері Великого Антикварного салону, в експозиції відомих меценатів Галаганів, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» у партнерстві з Delta Premier презентували унікальну преміальну платіжну картку MasterCard World Art.

 

Картка є символом участі у Клубі Друзів Мистецького Арсеналу – першого в Україні клубу підтримки музею, який об'єднує благодійну діяльність українських і міжнародних організацій, інституцій, фондів, меценатів, надаючи можливість усім бажаючим стати учасниками створення головного музейно-виставкового комплексу України. Ця ініціатива є надзвичайно важливою для поширення в нашій країні традиції благодійності та меценатства у мистецтві, адже у більшості провідних музейних інституцій світу понад 50% надходжень, що забезпечують розвиток музеїв та музейних програм, складають внески благодійників та меценатів – учасників клубів підтримки музеїв.

 

Особливість картки MasterCard World Art – в поєднанні функцій платіжної карти, Клубної карти Клубу Друзів Мистецького Арсеналу (яка є, фактично, «вхідним білетом» до Мистецького Арсеналу), та унікального механізму здійснення благодійності у культурі.

Картка дає можливість за допомогою лише одного внеску та щоденних витрат її власника протягом року підтримувати найперспективніший музей країни – Мистецький Арсенал. Адже банк за власний рахунок (а не за рахунок власника) перераховуватиме 0,5% від суми кожної платіжної операції за карткою в торговельних мережах та мережі Інтернет (в Україні та за кордоном), на розбудову Мистецького Арсеналу.

 

Сьогодні в усьому світі участь у соціальних програмах стає сталою практикою та нормою життя для соціально відповідальних компаній та особистостей. В останні роки ця тенденція отримує розвиток у країнах СНД та в Україні.

Програма MasterCard World Art дає можливість відчувати свою приналежність до благородних починань у напрямку підтримки мистецтва, без додаткових фінансових витрат та зусиль стаючи постійними учасниками суспільно важливої соціальної програми.

 

Картка MasterCard World Art є також шляхом до нових переваг, від зручного і простого в обігу фінансового інструменту до низки унікальних привілеїв.

Привілеї учасника Клубу Друзів Мистецького Арсеналу від Благодійного фонду «Мистецький Арсенал»:

 • відвідування виставок, спеціальних екскурсійних та освітніх програм /за пред’явленням картки/;
 • запрошення на святкові та благодійні заходи Мистецького Арсеналу;
 • внесення імен учасників Клубу Друзів Мистецького Арсеналу на web-ресурси БФ «Мистецький Арсенал» та «НКММК «Мистецький Арсенал», у Почесну книгу «Меценати Мистецького Арсеналу», у спеціальні видання та у річні звіти БФ «Мистецький Арсенал»;
 • вручення учасникам Клубу Друзів Мистецького Арсеналу Подяки або Диплому, що засвідчує благодійну діяльність, спрямовану на підтримку та розвиток Мистецького Арсеналу;
 • отримання у подарунок каталогів проектів Мистецького Арсеналу.

Детально про Клуб Друзів Мистецького Арсеналу на сайті: art-arsenalfund.org

 

Delta Premier надає Вам доступ до преміальних продуктів і сервісів, таких як:

 • карта з відновлюваною кредитною лінією і пільговим періодом погашення 55 днів;
 • підвищений відсоток на залишок Ваших власних коштів на картковому рахунку в розмірі 14 % річних у гривні, 7,5% в доларах США і 6,5% в Євро;
 • персональне банківське обслуговування у відділеннях Delta Premier;
 • інтернет-банк з можливістю розміщення on-line депозитів;
 • цілодобова клієнтська підтримка контакт-центру Delta Premier;
 • консьєрж-сервіс, туристичне страхування та страхування фінансових ризиків.

Детально про Delta Premier на сайті: http://deltapremier.ua/

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »