Мистецький Арсенал збирає друзів!

12.12.2012

11 грудня в Мистецькому Арсеналі, в особливій атмосфері Великого Антикварного салону, відбувся вечір подяки благодійникам та партнерам Мистецького Арсеналу,які підтримали діяльність компексу у 2012 році.

В минулому році Мистецьким Арсеналом спільно з Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» було започаткувано прекрасну традицію – підбиваючи підсумки року, запрошувати гостей – учасників Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, партнерів, представників дружніх організацій, просто друзів і однодумців, на спеціальний вечір для того, щоб висловити щиру подяку за підтримку діяльності Мистецького Арсеналу протягом року та сприяння у реалізації його проектів.

На вечорі було підведено підсумки року, висловлено слова подяки та оголошено імена благодійників, які протягом року підтримували Мистецький Арсенал. Також було урочисто передано Почесну книгу благодійників 2012 року до музейного фонду Мистецького Арсеналу.

Особливою подією стала презентація гостям вечора унікальної карти MasterCard World Art.

Наслідуючи традиції меценатства та благодійності у мистецтві Delta Premier у партнерстві з Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» випустив спеціальну преміальну платіжну картку, власник якої отримає можливість за рахунок банку, за допомогою лише одного внеску та своїх щоденних витрат протягом року підтримувати найперспективніший музей країни – Мистецький Арсенал. Адже банк перераховуватиме частину своїх доходів, а саме 0,5% від суми кожної платіжної операції (в Україні та за кордоном), на розбудову Мистецького Арсеналу.

Картка стане також символом участі у Клубі Друзів Мистецького Арсеналу – першого в Україні клубу підтримки музею, який об'єднує благодійну діяльність українських і міжнародних організацій, інституцій, фондів, меценатів, надаючи можливість усім бажаючим стати учасником створення головного музейно-виставкового комплексу України.

Таким чином, власники картки щоденно без додаткових фінансових витрат та зусиль будуть постійними учасниками суспільно важливої соціальної програми.

 

Подарунком гостям вечора став концерт Андрія Пушкарьова – соліста камерного оркестру «Кремерата Балтіка» під управлінням Гідона Кремера, відомого вібрафоніста-віртуоза та аранжувальника, лауреата премії «Grammy» за соло в альбомі Г. Кремера та «Кремерата Балтіка» «After Mozart».

Також гості вечора отримали в подарунок від фамільної друкарні Huss, яка в цьому році стала другом та партнером Мистецького Арсеналу, календарі «Сучасне українське мистецтво».

Марина Ставнійчук –

Радник Президента України, Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України,

Член Наглядової ради Благодійного фонду «Мистецький Арсенал»:

«Мистецький Арсенал є одним з найперспективніших музейних комплексів Східної Європи. Він дарує не лише велич і красу залів та склепінь, але й особливий ауру, яка живе тут і захоплює усіх, хто потрапляє до цієї історичної споруди.

Створення на базі Мистецького Арсеналу музейного комплексу европейського рівня, питання його розбудови, формування матеріально-технічної бази сьогодні потребують спільних зусиль держави та всього українського суспільства, адже цей комплекс має стати надбанням України.

Я впевнена, що підтримка Мистецького Арсеналу дає особливе відчуття приналежності до благородних починань у напрямку розвитку української культури та мистецтва».

 

Наталія Заболотна –

Генеральний директор НКММК «Мистецький Арсенал»:

«2012 рік видався для Мистецького Арсеналу надзвичайно насиченим та продуктивним.

З великим успіхом відбулися Міжнародний форум „АRTKYIV contemporary”, Великий Скультпурний Салон, Третій Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» та Інноваційний освітній проект для дітей – лабораторія винахідників СпаркЛаб, яку відвідало близько 35 тисяч дітлахів.

Але найбільшою перемогою вважаємо те, що ми змогли реалізувати надзвичайно важливий для України мистецький проект – Першу Київську міжнародну бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012,  яка відкрила Україну світові, представила кращі зразки сучасного мистецтва та провідних митців світової арт-сцени, та разом з тим надала унікальну можливість презентувати потужну сучасну складову багатої української культури».

Ольга Вієру –

Директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал»:

«Всього за декілька років Мистецький Арсенал став справжнім центром мистецького життя нашої країни. Це стало можливим завдяки об’єднанню сил організаторів, численних партнерів, благодійників, які спільно з колективом Мистецького Арсеналу доклали чимало зусиль задля реалізації масштабних проектів.

Насправді, музей – це не лише його приміщення і фонди, цінності і твори мистецтва, насамперед, це люди, які його створювали. Тож завдяки нашому об’єднанню і спільним зусиллям девіз «Створимо Мистецький Арсенал разом!» поступово стає формулою нашого спільного успіху».

 

Організатори вечора:

Національний комплекс «Мистецький Арсенал»,

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»,

компанія Вавілон та

DELTA PREMIER Private Banking

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »