ART KYIV contemporary 2012

30.10.2012

З 1 по 18 листопада 2012 року Мистецький Арсенал презентує наймасштабніший форум сучасного мистецтва в Україні  ART KYIV contemporary, що продемонструє якісне вітчизняне та світове актуальне мистецтво. ART KYIV відбувається всьоме, але цього року він змінює ярмарковий формат і вперше буде репрезентований у форматі форуму.
У структурі ART KYIV contemporary 2012:

•  Презентації галерейних проектів.
 20 провідних галерей з України, Австрії, Росії, Італії, Німеччини та Франції представлять спеціально підготовлені проекти сучасних митців, познайомлять колекціонерів та поціновувачів мистецтва з останніми доробками та яскравими іменами з різних країн світу.

УЧАСНИКИ:

11.12 Gallery, Москва
Галерея АВС-арт, Київ
Brucie Collections Gallery, Київ
Галерея Колекція, Київ
Gerald Hartinger Fine Arts Gallery, Відень
Галерея  ХудПромо, Одеса
Kyiv Fine Art Gallery, Київ
Галерея Mironova Gallery (Тетяни Міронової), Київ
NT Gallery, Київ
OntoArtGallery, Київ
Salvador Art Gallery, Київ
Галерея Таісс & Taїss Art Gallery, Париж
Галерея Триптих АРТ, Київ
White Square Gallery, Берлін 


•  Спецпроект. Спеціальні проекти відібрані для цього розділу орієнтовані не лише на професійну аудиторію, їхня мета - познайомити широкого глядача з історичним та аналітичним змістом актуального мистецтва. 

Мистецький Арсенал  презентує проект "Виключно живопис. Новітній український фігуратив", що досліджує зацікавлення художника в фігуративному зображенні. Серед учасників проекту: Василь Цаголов, Арсен Савадов, Олександр Ройтбурд, Максим Мамсіков, Ігор Гусєв, Віктор Сидоренко, Влада Ралко, Андрій Сагайдаковський, Ілля Чічкан, Артем Волокітін, Юрій Пікуль, Гамлет, Анатолій Ганкевич, Павло Керестей, Едуард Колодій, Микита Кравцов, Зоя Орлова, Сергій Попов, Ілля Пруненко, Дмитро Сидоренко, Маша Шубіна, Леся Хоменко. Куратор – Олександр Соловйов

Проект "Х.Десять" від однієї з найбільших та найуспішніших галерей Росії – галереї "Тріумф". Виставка творчого тандему Олександра Виноградова та Володимира Дубосарського – новий проект, що складається з 80-ти робіт створених за останні 10 років, котрі раніше не виставлялися. Роботи зібрані з чотирьох ключових проектів "Danger! Museum" (2009), "На районі" (2010), "За відвагу" (2011), "Ретроспектива" (2012). За словами митців вони відчули відповідальність перед роботами, що не були завершені та продемонстровані, тому вирішили зібрати їх у проект. Також на виставці буде демонструватись документальний фільм Євгена Мітти та Олександра Шейна "Виноградов і Дубосарський: картина на замовлення". 

У рамках Угорської платформи проект "Творчий доробок та міф Віктора Вазарелі" познайомить глядача з етапами та творчим методом французького митця угорського походження Віктора Вазарелі. Вазарелі – художник зі світовим ім’ям, засновник художнього напрямку оп-арт, що вплинув не тільки на розвиток мистецтва, але й на дизайн та архітектуру. Куратор виставки Тібор Чепеі товаришував з художником та зібрав унікальну колекцію його робіт. Експозиція проекту складається із 140 робіт Віктора Вазарелі – 120 сериграфій (особливого різновиду шовкографії, що являє собою багаторазове накладення шарів фарби), 20 об’єктів, автопортрету Віктора Вазарелі та єдиного в світі витвору мистецтва, що побував у космічному просторі – колажу "Космос (Вир)", 1981р. Картина була на борту Союз Т-6 на космічній станції Салют 7 у 1982р.  Ініціатором виставки став Надзвичайний та Повноважний Посол Угорщини в Україні, пан Міхаль Баєр. Виставка пройде за підтримки Міністерства закордонних справ Угорщини. 

Італійська платформа
 буде представлена відомими італійськими галереями: Aria Art Gallery, White Room Art System Contemporary Gallery, Barbara Paci Gallery та інституцією Free Art Lab. Цікаво, що в експозиції будуть представлені не лише італійські автори, адже вище згадані галереї співпрацюють з найуспішнішими світовими митцями. Окрасою Італійської платформи стане експозиція робіт сучасних митців виконаних у такому традиційному та складному матеріалі як мармур від галереї Barbara Paci Gallery. Також, Aria Art Gallery представить добірку найкращого італійського відеоарту 2000-х та творчість молодих авторів. У своїй експозиції  Aria Art Gallery представить інтерактивне відео.

Серед спецпроектів ART KYIV contemporary 2012 також: "Симпозіум сучасного мистецтва "Бірючий 012","Володимир Наумець. Просвіт" та відеопроект тогорічного лауреата найпрестижнішої в Росії премії в галузі сучасного мистецтва "Премії Кандинского" Поліни Каніс "Очищення", проект Родовід Світ Віталія та Олени Васильевих, проект "Спогади про минуле" Олександра Дубовика.

•    Освітня та Паралельна програми. В рамках програм пройдуть конференції, круглі столи, дискусії, лекції українських та закордонних експертів. Заплановано проведення круглого столу присвяченого українському сучасному живопису за участю провідних художників, кураторів та мистецтвознавців; форуму галеристів з серією панельних дискусій, круглих столів та лекції присвячених питанням арт-ринку, функціонування комерційних інституції, галерейному менеджменту; лекції про творчість художників, представлених на ART KYIV contemporary; проведення тематичних екскурсії; демонстрація документальних фільмів. Спеціальна подія – зустріч та панельна дискусія з визнаним класиком сучасного мистецтва Спеціальним гостем цьогорічного форуму Еріком Булатовим

Отже цього року у поціновувачів сучасного мистецтва та фахівців буде можливість не тільки ознайомитися з найцікавішими проектами останніх років представленими на стендах 20 галерей з 6 країн світу. Але й, що найважливіше, отримати можливість окреслити найактуальніші глобальні питання сьогодення та їх вплив на розвиток сучасного мистецтва в серії круглих столів та дискусій; відкрити для себе творчий доробок визнаних світових класиків, чиї роботи будуть представлені в кількох Спецпроектах; по-новому поглянути на твори представників українського сучасного мистецтва, які працюють у традиційній техніці живопису; визначити історичний контекст живопису та його перспективи під час круглих столів та лекції; насамкінець дізнатися багато нового, відвідуючи події Освітньої програми. Таким чином, ART KYIV contemporary стане важливою платформою для спілкування, обміну думками і досвідом між міжнародними та українськими експертами та залучить широку аудиторію, представивши широкий спектр цікавих та неординарних експозицій та подій.

РЕЖИМ РОБОТИ: 11.00 – 20.00; без вихідних  

Вартість квитка 50 грн
Пільговий квиток 20 грн (пенсіонерам, студентам, учням)
Діти до 12 років       безкоштовно

 


Музейним працівникам, членам спілки художників, військовослужбовцям строкової служби, інвалідам 1,2 групи - безкоштовно (за наявності посвідчення).

 


Вартість екскурсійної путівки - 200 грн. 

У суботу та неділю о 14.00 екскурсія - безкоштовно!

Екскурсію можна замовити за телефоном +38 (067) 659-33-69 або за електронною адресою vika-boyko@ukr.net 
О рганізатор групових відвідувань - Вікторія Бойко


ЧЕКАЄМО ВАС ЗА АДРЕСОЮ:
Київ, вул. Лаврська, 12, 
НКММК "Мистецький Арсенал"

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »