Сучасний український діловий шрифт АРСЕНАЛ вже у використанні!

26.10.2012

Шрифт АРСЕНАЛ, переможець загальнонаціонального відкритого конкурсу УКРАЇНСЬКИЙ ШРИФТ, впроваждено у використання!

Першими шрифт АРСЕНАЛ почали використовувати організатори конкурсу.

Відтепер НКММК «Мистецький Арсенал» та Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» ведуть свої сайти та діловодство за допомогою нового шрифту.

Також шрифт АРСЕНАЛ використано на сайті www.ukrtype.com

 

Цим самим організатори прагнуть надати приклад для наслідування та закликають усіх долучитися до впровадження українського шрифту у масове використання, безкоштовно отримати шрифт на сайті www.ukrtype.com та користуватися ним у діловодстві та повсякденному житті. 

 

На сайтах Благодійого фонду "Мистецький Арсенал", Мистецького Арсеналу artarsenal.in.ua, та українського шрифту www.ukrtype.com усі бажаючі мають можливість побачити, як виглядає шрифт АРСЕНАЛ у використанні.

 

Підтримайте новий сучасний УКРАЇНСЬКИЙ шрифт!

Скачайте та користуйтеся УКРАЇНСЬКИМ!

 

Нагадуємо, що презентація шрифту-переможця відбулася 4 жовтня у Мистецькому Арсеналі. 

Метою відкритого загальнонаціонального конкурсу «УКРАЇНСЬКИЙ ШРИФТ» було створення сучасного ділового українського шрифту та забезпечення вільного доступу до його використання. Конкурс було проведено задля підтримки та розвитку традиції мистецтва каліграфії в Україні, поширення української культури в галузі сучасних інформаційних технологій, діловодстві та повсякденному житті.

 

Організатори конкурсу:

НКММК «Мистецький Арсенал»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

Креативна агенція Stairsfor

 

Ідея: Михайло Ілько – засновник креативної агенції Stairsfor,

          член правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал»

 

Переможець конкурсу – Андрій Шевченко, художник-шрифтовик, м. Бердянськ

Характеристики шрифту, який здобув І місце у відкритому

Конкурсі на створення сучасного ділового українського шрифту «АРСЕНАЛ»

«АРСЕНАЛ» – набірний шрифт. Напівзакритий ґротеск традиційних форм. 
Ефективний для використання в діловій документації.


Риси:
- вузькі пропорції, що забезпечують економність на шпальті
- достатня відкритість форм
- помітний контраст


Важливі якості: 
- нейтральність 
- прозорість
- швидкість


Контраст та побудова літер надають шрифту виразності та м’якості,

а дещо ліричний характер – українського колориту.

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »