Лабораторію винахідників SPARK!LAB у Мистецькому Арсеналі у вихідні дні відвідало понад 3 000 дітлахів!

11.09.2012

8 та 9 вересня припаркувати автомобіль на вулиці Лаврській було майже неможливо. Перехожі запитували: Що відбувається в Лаврі? Яке сьогодні свято?

Але насправді всі ці люди цілими сім’ями приїхали у лабораторію     SPARK! LAB у Мистецькому Арсеналі.

Не зважаючи на мінімум реклами (проект SPARK! LAB є соціальним і коштів на комерційну рекламу організатори виділити не могли), кількість бажаючих потрапити в лабораторію винахідників вражала. Спрацювали інтернет, соціальні мережі та надзвичайно ефективне «сарафанне радіо». Юні відвідувачі разом зі своїми батьками безперервним струмком прямували до входу на територію проекту.

Американські парнери Мистецького Арсеналу дивувалися, порівнюючи інтерес до лабораторії української та американської публіки. «У нас в США відвідувачі проводять в SPARK! LAB 30-40 хвилин, а в Україні 3-4 години».

Більшість дітей на запитання, що ж їм найбільше сподобалося, з палаючими очима відповідали: «Все!».

Надзвичайно приємно було спостерігати, наскільки захоплено і радісно діти переходили від однієї активності до іншої, вибравши врешті решт щось найбільш цікаве для себе і залишаючись біля найбільш цікавої позиції протягом декількох годин. Хтось з них будував звукові ландшафти, хтось складав електричні схеми, хтось майстрував музичні сендвічі, а деяких не можна було відірвати від вітряного тунелю.

Організатори розповідали, що під час облаштування простору лабораторії американські парнери були проти того, щоб у зоні проекту розставляли м’які меблі, мотивуючи це тим, що формат проекту передбачає активну участь у роботі станцій батьків разом з дітьми. І цей аргумент виявився слушним. Батьки разом з дітьми активно майстрували та конструювали, сидячі на підлозі, били в імпровізовані барабани, тобто, поводилися так само безпосередньо, як і їх діти.

 

Перші вихідні лабораторії SPARK! LAB яскраво продемонстрували, наскільки такі проекти потрібні у нашій країні. І діти, і батьки наперебій висловлювали захоплення та прекрасні враження.

Лабораторія винахідників надала унікальну можливість активного, цікавого  та розвиваючого сімейного відпочинку.

 

Надзвичайно багато відвідувачів зробили благодійний внесок на розвиток Мистецького Арсеналу, придбавши спеціальний значок «Я підтримую Мистецький Арсенал».

 

Запрошуємо усіх відвідати SPARK! LAB у Мистецькому Арсеналі!

Лабораторія винахідників працює для Вас та Ваших дітей до 30 вересня!

Вхід безкоштовний!

 

Детальна інформація на сайті: SPARKLAB.ARTARSENAL.GOV.UA

 

 

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ   

 

В рамках комплексної Інноваційної програми розвитку для дітей та молоді Мистецький Арсенал презентує унікальний освітній проект – лабораторію винахідників SPARK! LAB!

 

SPARK! LAB відкрито задля того, щоб. українські діти стали учасниками захоплюючої дослідницької програми

 

SPARK! LAB – це інтерактивний простір з унікальною програмою, яка об’єднує мистецтво і технології в єдину програму, спонукає дітей та підлітків творити, пізнавати, досліджувати, здійснювати власні винаходи, здобувати та поширювати знання про українських винахідників, науковців та митців.

 

SPARK! LAB є одним з найуспішніших освітніх проектів  Музею американської історії і зразком освітньої програми, яка активно реалізується в усіх культурних та мистецьких закладах США.

 

ПРОГРАМА ПРОЕКТУ

 

1 тиждень  –  НАУКА І ТЕХНОЛОГІЯ

2 тиждень  –  ЕКОЛОГІЯ І ДОВКІЛЛЯ

3 тиждень  –  ЗВУКИ І МУЗИКА

4 тиждень  –  ВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

 

Програма проекту поєднає в собі:

-            Інтерактивні станції, що заохочують дітей до створення власних винаходів

-            Паралельну програму майстер-класів, лекцій та зустрічей

-            Шоу «Магічна Лабораторія» та «Весела наука» – виступи, ігри, наукові дослідження та експерименти

-            Заходи для родин з дітьми та шкільних груп

-            Експозицію  творів відомих українських художників

-            Проект Music Box, який буде реалізовано американськими та українськими митцями, музикантами, кураторами та винахідниками спеціально для відвідувачів SPARK!LAB в Мистецькому Арсеналі

 

Проект пpопагує винахідницьку діяльність серед дітей за допомогою яскравих закликів:

«SPARK!LAB: ідея виникає зі спалаху!»

-            Подумай!

-            Вивчи!

-            Намалюй!

-            Створи!

-            Випробуй

-            Виправ!

-            Реалізуй!

 

Цільова аудиторія проекту – діти 3-12 років, родини, групи дітей.

 

ОРГАНІЗАТОРИ

-          Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»

-          Центр вивчення винаходів та інновацій та ім. Лемельсона Смітсонівського Інституту

-          Посольство США в Україні      

-          Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

 

ЗА ПІДТРИМКИ

-          Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

-          Уповноваженого Президента України з прав дитини

-          Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення

 

ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ

SPARKLAB.ARTARSENAL.GOV.UA

Координатор – Дар’я Придибайло, тел: 044-288-51-53, 063-433-81-55

Організатор групових відвідувань – Вікторія Бойко, тел: 044-288-51-53, 067-659-33-69

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »