SPARK!LAB відкрився у Мистецькому Арсеналі!

06.09.2012

5 вересня у Мистецькому Арсеналі відбулося відкриття унікального освітнього проекту - лабораторії  винахідників  SPARK!LAB – першого проекту у рамках комплексної Інноваційної програми розвитку для дітей та молоді. 

Організатори проекту, Генеральний директор Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» Наталія Заболотна, Посол США в Україні Джон Теффт, Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, Координатор освітніх проектів Центру ім. Лемельсонів Тріша Едвардс і Директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру урочисто перерізали стрічку, після чого SPARK!LAB у стінах Мистецького Арсеналу було оголошено відритим. Впродовж місяця українські діти та підлітки зможуть стати учасниками захоплюючої дослідницької програми та створювати нові ідей та винаходи.

SPARK!LAB об’єднує мистецтво і технології в єдину програму, через яку діти пізнають, досліджують, вивчають навколишній світ, а також створюють власні роботи. SPARK!LAB – це інтерактивний простір з унікальною програмою, яка спонукає дітей та підлітків творити, здійснювати власні винаходи, здобувати та поширювати знання про українських винахідників, науковців та митців.

SPARK!LAB вже понад 12 років є одним з найуспішніших освітніх проектів Музею американської історії і зразком освітньої програми, яка активно реалізується в усіх культурних та мистецьких закладах США. SPARK!LAB у Мистецькому Арсеналі став першим міжнародним досвідом Центру Лемельсонів.

Генеральний директор Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» Наталія Заболотна

Однією з ключових цілей Мистецького Арсеналу є впровадження та розвиток освітніх програм для юних шанувальників мистецтва. Сьогодні ми представляємо інноваційний проект для дітей, який визнано кращим зразком у своїй галузі у США. Лабораторію SPARK!LAB створено у Смітсонівському інституті і я переконана, що співпраця з цією поважною інституцією відкриває нові перспективи у розвитку наших спільних проектів у майбутньому в Мистецькому Арсеналі і в Україні в цілому.

Посол США в Україні Джон Теффт

Україна дуже багата на винахідників. Одним з них є випускник Київського політехнічного інституту, конструктор гвинтокрила Ігор Сікорський. Мало хто вірив, що дитячі майстрування Сікорського можуть бути втіленими в життя. Але він втілив ідею, на якій базується лабораторія SPARK!LAB - це винахідництво у грі. І нехай цей винахідницький дух Сікорського надихає усіх на проекті SPARK!LAB! Впевнений, що і серед українських юних винахідників росте наступний Сікорський.

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко

SPARK!LAB – місце для відкриття нових українських талантів. Я переконаний, що кожна дитина є митцем і творцем, а наше завдання створити для дітей  можливість відкрити свій талант.

 

Директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру

Цей проект у Мистецькому Арсеналі особливий. Приємно і важливо, що він став першим міжнародним досвідом SPARK!LAB. Також приємно те, що ми з нашими партнерами створили широку і прекрасну освітню програму для дітей, яка протягом місяця триватиме в Мистецькому Арсеналі. Але найприємніше те, що ми працювали для дітей, майбутніх відвідувачів Мистецького Арсеналу. А працювати для дітей – це особливе задоволення.

Координатор освітніх проектів Центру ім. Лемельсонів Тріша Едвардс

SPARK!LAB! – один з найбільш амбіційних проектів Центру Лемельсонів. В майбутньому ми плануємо  багато міжнародних проектів, але Київ та Україна завжди залишатимуться першими.

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »