Арт-терапія у лікарні "ОХМАТДИТ" - діти малюють космос!

31.03.2011

Арт-терапія у лікарні "ОХМАТДИТ" - діти малюють космос!

 

У Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Космічна Одіссея» взяли участь діти, які знаходяться на лікуванні у відділеннях педіатрії та ендокринології Національної дитячої клінічної спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ".

 

30 березня 2011 року дітей у лікарні відвідали організатори конкурсу – директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру, координатори конкурсу від Національного комплексу «Мистецький Арсенал» Вікторія Бойко і Максим Білоусов.

 

Під час зустрічі діти передали організаторам конкурсу понад 50 малюнків, а гості, в свою чергу, вручили малечі подарунки – книжки, настільні ігри, набори для малювання (фарби, пензлі, палітри), сувеніри, натуральні соки.

 

Подарунки були надані партнерами конкурсу компаніями «Сосa-Cola» та «Caparol Україна», книжки - Видавничим домом «Розумна Дитина» та іншими провідними українськими видавництвами.

 

У Національній дитячій клінічній спеціалізованій лікарні "ОХМАТДИТ" організації дозвілля дітей приділяють велику увагу. Тут створені спеціальні ігрові кімнати, де з дітьми працюють вихователі. Вони вважають, що для одужання дітей дуже важливим є позитивний настрій, а своєрідна арт-терапія, творчість, активність та колективна праця завжди створюють сприятливі умови для лікування та чудову дружню атмосферу.

 

Особливо вразила гостей чарівна шафа, у якій лікарі і педагоги збирають «скарби» для дітей. Шафа наповнена іграшками, книжками, а на особливій поличці дбайливо зберігаються найкращі дитячі роботи, серед яких – справжні витвори мистецтва.

 

 

Гості подякували маленьким художникам за натхнення, лікарям та вихователям – за благородну працю, побажали дітям швидкого одужання і запросили 12 квітня 2011 року в Мистецький Арсенал на церемонію нагородження переможців.

 

Організатори конкурсу висловлюють щиру подяку за сприяння в організації зустрічі заступнику генерального директора Національної лікарні «ОХМАТДИТ» Тетяні Івановій, завідувачу відділення педіатрії Оксані Грищенко, вихователям – Валентині Луценко та Лілії Полуяновій.

 

 

Організатори конкурсу:

-         Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»

-         Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

-         Національне космічне агентство України

Конкурс відбувається за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства культури України.


Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »