ARSENALE 2012 нагороджує митців і запрошує на ОСТАННЮ НІЧ БІЄНАЛЕ

25.07.2012

 

30 липня 2012 року о 19.00 у Мистецькому Арсеналі відбудеться урочисте закриття Першої Київської бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 та церемонія нагородження лауреатів премії ARSENALE AWARDS 2012 у трьох номінаціях:

  • За вагомий внесок у розвиток сучасного мистецтва
  • ВідкриттяARSENALE 2012
  • Вибір глядацької аудиторії

Перша Київська бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 стала справжнім проривом, наймасштабнішою мистецькою подією у культурному житті нашої країни, яка вперше презентувала твори провідних художників сучасності в Україні та продемонструвала творчість українських митців світові.

Премія ARSENALE AWARDS заснована організаторами Київської бієнале та покликана щодва роки відзначати творчість ключових учасників проекту за підсумками роботи бієнале. Для відзначення переможців створено спеціальні призи, які символізують ARSENALE 2012.  

Організатори переконані, що премія надихатиме художників до створення нових проектів та здійнення свого внеску у світовий арт-процес. Премія має на меті підтримку українських художників та їх промоцію на міжнародній арені, а також зосередження на мистецтві уваги широкої аудиторії. 

Лауреати премії у перших номінаціях визначаються організаторами. Переможця у номінації «Вибір глядацької аудиторії» обирають глядачі. Усі охочі можуть приєднатися до он-лайн голосування (подробиці за лінком), або віддати свій голос на користь улюбленого митця безпосередньо в експозиції Мистецького Арсеналу.

З моменту відкриття першої в Україні бієнале у Мистецькому Арсеналі проводилося опитування відвідувачів щодо їх вражень відносно авторів та робіт, представлених на ARSENALE 2012. Нагадуємо, що експозиція бієнале включає картини, скульптури, інсталяції та відео роботи, всього 250 творів з 30 країн світу. На даний момент в результаті попереднього опитування перевагу відвідувачів отримали 20 творів.

Вхід на церемонію нагородження за запрошеннями.

З0 липня від 21.00 до 03.00 (продаж квитків у касі Мистецького Арсеналу, вартість – 20 грн.)

На честь урочистого закриття бієнале після церемонії нагородження стартуватиме ОСТАННЯ НІЧ БІЄНАЛЕ!

Підсумки минулої відкритої ночі стали сенсаційними: в тому, що МИСТЕЦТВО НЕ СПИТЬ, переконалися 12 000 глядачів!

Усі, хто досі не встиг побувати в Мистецькому Арсеналі та познайомитися із  творами 100 зірок світової арт-сцени – мають останню нагоду побачити унікальну експозицію ARSENALE 2012 у незабутній атмосфері останньої ночі, адже наступна бієнале відбудеться лише через два роки!

У програмі НОЧІ БІЄНАЛЕ Вас чекають:

  • нічні екскурсії експозицією виставки
  • зустрічі з зірками українського та світового мистецтва
  • музика non-stop: вінілові сети від найкращих діджеїв України

 

Більше інформації про НІЧ БІЄНАЛЕ на сайті бієнале: http://arsenale2012.com/home/?lang=ukr

АКРЕДИТАЦІЯ ПРЕСИ

Акредитація преси на НІЧ БІЄНАЛЕ – електронною поштою: arsenale2012@artarsenal.in.ua

Девід Елліотт, куратор Головного проекту бієнале:

"Найкращі часи, найгірші часи, Перша Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва стала гучним успіхом. Серед 220 робіт 100 митців на виставці було 40 цілком нових творів, і усі вони віддзеркалювали тему, що навряд чи може краще пасувати до історичного поворотного моменту, який світ переживає саме тепер. Усе це також докладно виписано на більш ніж 400 сторінках виставкового каталогу. Крім того, виставка зібрала низку зразків сучасного мистецтва з України, Китаю, колишнього Радянського Союзу, а також багатьох інших країн – і це показує, як багато митців найвищого ґатунку критично розглядають сучасну реальність, при цьому лишаючись майже непоміченими арт-ринком. Однак найбільш вражаючим мотивом виставки є те, що до творчості усіх учасників бієнале ми підходимо з точки зору єдиних стандартів, незалежно від того, чи широко відомий їхній доробок, чи ні. Це фантастичний дебют і міцна основа для майбутніх Київських бієнале».

Наталія Заболотна, Комісар бієнале і Генеральний директор НКММК «Мистецький Арсенал»:

Ми, як організатори ARSENALE 2012, приємно вражені  великим позитивним резонансом Першої Київської бієнале як серед української публіки, так і серед світової спільноти. Для нас дуже важливо, що ARSENALE 2012 увійшла в календар найгучніших мистецьких подій світу.  Вона стала хорошою нагодою  для того, щоб Київ відвідали впливові фахівці світової арт-сцени, і саме завдяки бієнале багато з них відкрили для себе українських художників і українську арт-сцену, що тепер розглядається у контексті світового мистецтва.  

Звісно, своїм успіхом бієнале  завдячує чудовій роботі куратора ARSENALE 2012 Девіда Елліотта, дивовижному експозиційному простору Мистецького Арсеналу та натхненній роботі його команди, а також сузір’ю митців-учасників проекту.

Бієнале – це подія історичної ваги, яку не можна пропустити, і в усіх охочих ще є шанс побачити унікальну експозицію до 31 липня».

 

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »