Премія ARSENALE AWARDS 2012 - чекаємо на ТВІЙ голос!

16.07.2012

ВАША ДУМКА ВАЖЛИВА!

30 липня 2012 року в 19.00 в Мистецькому Арсеналі

відбудеться урочиста церемонія вручення премії ARSENALE  AWARDS 2012

Під час церемонії організатори Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 вручать лауреатам ARSENALE  AWARDS2012 премії у трьох номінаціях:

 • За вагомий внесок у розвиток сучасного мистецтва
 • ВідкриттяARSENALE 2012
 • Премія глядацьких симпатій

З моменту відкриття першої в Україні бієнале у Мистецькому Арсеналі проводилося опитування відвідувачів щодо їх вражень відносно авторів та робіт, представлених на ARSENALE 2012. Нагадуємо, що експозиція бієнале включає картини, скульптури, інсталяції та відео роботи, всього 250 творів з 30 країн світу. Тож іноді зробити вибір було не так уже й просто. Однак, в результаті опитування, перевагу отримали 20 творів, автори та назви яких наведені нижче. 

УВАГА!

Для визначення переможців у номінації Премія глядацьких симпатій,

ОГОЛОШУЄМО

голосування за кращу роботу очима глядацької аудиторії !!!

Голосування розпочнеться у соціальній мережі Facebook на сторінці інформаційного партнера бієнале журналу ARTUkraine, на офіційних сайтах ARSENALE 2012, НКММК «Мистецький Арсенал», Благодійного фонду «Мистецький Арсенал», журналуARTUkraine, та безпосередньо в Мистецькому Арсеналі.

Шановні поціновувачі сучасного мистецтва!

Запрошуємо всіх охочих долучитися до відкритого голосування!

Ви маєте унікальну можливість віддати свій голос за одного з двадцяти найбільш популярних митців і таким чином визначити переможця в номінації Премія глядацьких симпатій.Голосування починається в понеділка 16 липня і триватиме протягом двох тижнів, до 29 липня.

Урочисте нагородження переможців премії ARSENALE  AWARDS 2012 відбудеться 30 липня.

Номінанти Премії глядацьких симпатій:

 1. Філліда Барлоу «Розщелина»
 2. Ай Вейвей «Коло тварин»
 3. Шігео Тойя «Ліс IX»
 4. Олег Кулик «Vespers of the Sacred Virgin»
 5. Стеліос Фаїтакіс «Німецькі обценьки – Революція Махно»
 6. Яйой Кусама «Наслідки знищення вічності»
 7. Яйой Кусама «Сліди майбутнього»
 8. Сонг Донг «Мудрість бідних»
 9. Чігару Шіота «Після мрії»
 10. Чой Джонг Хва «Золотий лотос»
 11. Фред Томаселлі «Шпак»
 12. Фолькерт де Йонг «Стрілянина… у Вату»
 13. Джітіш Каллат «Супровідний лист»
 14. Вячеслав Ахунов «Алея суперзірок»
 15. Лучезар Бояджієв «Без назви. Проект з муміями»
 16. АЕС+Ф «Allegoria Sacra»
 17. Брати Чепмени серія «Дегенеративне мистецтво»
 18. Кендзі Янобе «Мінні-Тораян»
 19. Олександр Кадніков з серії «Граблі»
 20. Шен Шаомінь «Я почув голос Бога»

Номер роботи за яку Ви голосуєте надсилайте на адресу: press@arsenale2012.com

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »