Мистецтво не спить! Ніч бієнале у Мистецькому Арсеналі!

25.06.2012

 

Для охочих переконатися, що МИСТЕЦТВО НЕ СПИТЬ, з 4 на 5 липня Мистецький Арсенал відкриває НІЧ БІЄНАЛЕ!

 21.00 - 03.00

У програмі Ночі:

 

 • НІЧНІ ЕКСКУРСІЇ ЕКСПОЗИЦІЯМИ БІЄНАЛЕ
 • НІЧНІ ЗУСТРІЧІ З ЗІРКАМИ УКРАЇНСЬКОГО ТА СВІТОВОГО МИСТЕЦТВА
 • ПЕРФОРМАНСИ NON-STOP 
 • МУЗИКА NON-STOP 

 

У Мистецькому Арсеналі на вас чекає Ніч світового мистецтва, альтернативної музики та джазу, незабутні мистецькі враження, унікальні зустрічі та особисте спілкування зі знаковими особистостями світової арт-сцени, перформанси, відеоінсталяція Аліни Якубенко "Тамагочі", спеціальна презентація від Арт-студії Зінаїди Ліхачової, а також багато іншого.

 

Ви маєте можливість відвідати виставку Київської бієнале за спеціальною "нічною ціною" – 20 гривень! У вартість квитка входять напої Coca-Cola, Burn, Bon Aqua від нашого партнера Coca-Cola. Кожен 100-й відвідувач отримає у подарунок брендовану сумку та офіційний гід бієнале – журнал ART Ukraine, а кожен 200-й – брендовану сумку, футболку і двотомний каталог ARSENALE 2012!

 

Про подробиці події ми повідомимо додатково. Більше інформації про НІЧ БІЄНАЛЕ на сайтіarsenale2012.com

АКРЕДИТАЦІЯ ПРЕСИ


Преса акредитується на НІЧ БІЄНАЛЕ у прес-службі ARSENALE 2012 за телефоном: 044 288 5226.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ


ПЕРША КИЇВСЬКА МІЖНАРОДНА БІЄНАЛЕ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ARSENALE 2012

"НАЙКРАЩІ ЧАСИ, НАЙГІРШІ ЧАСИ – ВІДРОДЖЕННЯ ТА АПОКАЛІПСИС У СУЧАСНОМУ МИСТЕЦТВІ"

 • 100 ЗІРОК СВІТОВОЇ АРТ-СЦЕНИ, 30 КРАЇН СВІТУ
 • 250 НАЙАКТУАЛЬНІШИХ ТВОРІВ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА
 • 24000 КВАДРАТНИХ МЕТРІВ ЕКСПОЗИЦІЙНОЇ ПЛОЩІ
 • 25 УКРАЇНСЬКИХ ТА 13 ПОЛЬСЬКИХ ХУДОЖНИКІВ У СПЕЦІАЛЬНОМУ ПРОЕКТІ "ПОДВІЙНА ГРА"
 • 45 ПРОЕКТІВ ПАРАЛЕЛЬНОЇ ПРОГРАМИ
 • КОЛЕКЦІЯ ПРАДАВНЬОЇ СКУЛЬПТУРИ З 10 МУЗЕЇВ УКРАЇНИ
 • 24 ТРАВНЯ – 31 ЛИПНЯ 2012 РОКУ

Перша Київська бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012, яка відкрилася 23 травня –   найзначніша культурна подія України, що увійшла до міжнародного переліку головних  арт-подій світу. ВПЕРШЕ в Україні представлено понад 300 творів живопису, скульптури, інсталяцій, 402 хвилини відеоарту від 100 зірок світової арт-сцени із 30 країн світу та 50 найактуальніших українських митців.  

 

Комісар ARSENALE 2012 – Наталія Заболотна (Україна)


Куратор ARSENALE 2012 – Девід Елліотт (Велика Британія)


За підтримки Президента України Віктора Януковича

 

Організатори:

 • Міністерство культури України
 • Київська міська державна адміністрація
 • Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал"

 

ЦЕ ПОДІЯ, ЯКУ НЕ МОЖНА ПРОПУСТИТИ! 

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »