У Малій Галереї Мистецького Арсеналу відбудеться лекція директора Національного музею будівництва у Вашингтоні, США

28.03.2011

Прес-анонс31 березня о 17.00 у Малій Галереї Мистецького Арсеналу відбудеться лекція  Чейса Ринда , директора Національного музею будівництва у Вашингтоні, США, nbm.org.

Тема лекції: «Гроші, мистецтво і автентичність: дилема громадських мистецьких організацій»

- що мистецькі організації можуть отримувати від спонсорів, виборних посадових осіб, художників, глядачів?
- як задовольняти вимоги/ очікування/ значення усіх зацікавлених сторін і при цьому зберігати цілісність/ місію/ єдність/ інноваційність?
- як культурним інституціям зберігати автентичність, одночасно покладаючись на фінансування від різних зацікавлених сторін?
Чейс Ринд (Chase Rynd), один із загальновизнаних лідерів музейного й мистецького середовища, зайняв посаду президента Національного музею будівництва у вересні 2003 року. Створений за ініціативою Конгресу в 1980 році, Національний музей будівництва як приватна, неприбуткова установа зберігає і демонструє американські досягнення в галузях архітектури, дизайну, будівництва, міського планування і проектування й підтримує високий рівень майстерності у будівельному мистецтві. 

Ринд одержав ступінь бакалавра і захистив диплом з міжнародної економіки у Школі міжнародних відносин Джорджтаунського університету. Після навчання він п’ять років працював у сферах фінансового аналізу й управління активами у нью-йоркському Трасті підприємців Ганновера. Потім переїхав у Сіеттл і почав працювати у приватній інвестиційній фірмі.

У Сіеттлі Ринд вивчав мистецтво архітектурної фотографії і виношував ідею створення і публікації фотоогляду міських будівель. Хоча це дослідження й не втілилося в заплановане видання, проте спонукало Ринда відкрити власну галерею, що було кроком, який поєднав у собі його непереборну любов до мистецтва і досвід у сфері менеджменту й фінансів. За вісім років існування його галереї «Еквіваленти» тут було організовано понад 90 виставок. Протягом цього часу Ринд виступав американським представником 25 зарубіжних художників, консультував численні музеї, приватних колекціонерів і великі корпорації. Призначений мером міста у Мистецьку комісію Сіеттла в 1988 році, Ринд два терміни підряд її очолював.

У 1990 році Сек’юріті Пасіфік Банк доручив Риндові створити публічну галерею, у якій можна було б займатися різними видами діяльності, впроваджувати численні програми, і яка б пожвавила мистецьке життя міста. Результатом його роботи стала перша велика некомерційна сучасна галерея мистецтва на тихоокеанському північному заході.

Музей мистецтва Такоми (TAM) у 1993 році вибрав Ринда своїм виконавчим директором і президентом. Перебуваючи на цій посаді, Ринд разом зі своїми співробітниками організував ряд серйозних і масштабних виставок, зокрема виставку кераміки з колекції «Маріна Пікассо», яка складалася з 61 експоната з приватної колекції Пікассо; виставку сучасного азіатського мистецтва; виставку «Ла фронтера/Кордон» з робіт, створених на мексикано-американському кордоні та поблизу нього. Ринд відіграв значну роль і в музейній кампанії з будівництва нового приміщення музею вартістю 25 мільйонів доларів, яке спроектував архітектор Антуан Предок і яке нещодавно відкрилося для відвідувачів. Нарешті, він розробив численні мистецькі освітні програми і за шість років збільшив їх фінансування шляхом збору коштів на 125%. 

У 1998 році Ринда було призначено виконавчим директором-засновником і президентом центру образотворчого мистецтва «Фріст» у Нешвіллі, штат Теннессі. Він керував створенням цього відомого мистецького центру і спрямовував усі види його діяльності: набирав штат, контролював проекти і реставрацію його історичної будівлі, забезпечував проведення виставок світового класу з престижних музеїв. Під час його перебування на посаді «Фріст» отримав загальнонаціональне визнання і високу громадську оцінку, розробив багатогранну систему членства, залучив багатьох спонсорів – на місцевому й державному рівнях – і встановив міцне партнерство з національними й міжнародними культурними інституціями.

Ринд бере активну участь у житті музейної спільноти і є членом Міжнародної ради музеїв, Американської асоціації музеїв, Середньоатлантичної асоціації музеїв, філантропічної організації на підтримку мистецтва «Американські друзі Шантильї» й Американської федерації мистецтв. Він є також членом наставницької програми ACE (Архітектура – Будівництво – Інженерія)  і Національної ради директорів. 

Інформація для ЗМІ:
З питань надання додаткової інформації, звертайтесь заздалегідь,
за телефоном 288-52-26, (067) 448-00-65, pressa@artarsenal.in.ua.
Деталі на сторінках: artarsenal.in.uaartukraine.com.ua
Адреса: Мала Галерея Мистецького Арсеналу: вул. Лаврська, 10

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »