ARSENALE 2012 у цифрах та світлинах

11.06.2012

За перші вихідні після відкриття ARSENALE 2012 відвідали 10 тисяч осіб. Очікується, що до 31 липня Першу Київську міжнародну бієнале сучасного мистецтва відвідає близько 200 тисяч осіб. 

 

На фото: китайська мисткиня Хін Сьоучін готує свою інсталяцію «Зброя».

На урочистій церемонії відкриття ARSENALE 2012 були присутні 34 митці-учасники бієнале. 23 з них презентували в Києві роботи site specific (створені для конкретного виставкового простору) та особисто брали участь в монтажі своїх творів у Мистецькому Арсеналі.

 

На ARSENALE 2012 акредитовано 164 українських, 32 російських та 37 закордонних ЗМІ.

 

Під час монтажу експозиції ARSENALE 2012 було привезено, розвантажено та розпаковано більше ніж 320 великоформатних контейнерів.

 

Прогулянка вздовж усієї експозиції ARSENALE 2012 представляє собою екскурсію довжиною у 1120 метрів. Щоб роздивитись виставку детально, треба пройти близько 2 кілометрів. Загальна площа експозиції ARSENALE 2012 складає 24000 квадратних метрів.

 

Під час монтажу експозиції ARSENALE 2012 було встановлено 12 тисяч квадратних метрів тимчасових стін та перегородок.

 

На фото: АЄС+Ф, Allegoria Sacra, 6-канальна відеоінсталяція.

На ARSENALE 2012 представлено 24 відеоработи, їхній загальний хронометраж - 390 хвилин відео.

 

Перший та другий поверхи Мистецького Арсеналу, в яких розміщено експозицію ARSENALE 2012, з'єднують четверо сходів в різних частинах будівлі.

 

Найоб’ємніша робота в експозиції - об’єкт, що входить до складу інсталяції «Розщелина» британського скульптора Філліди Барлоу. Його розміри 140х700х1400 см.

 

Найдовша робота ARSENALE 2012 – «Вал», його довжина 90 метрів. Частина Спеціального проекту, це спільна українсько-польська робота арт-групи «Централа» (Польща) та арт-групи «Група предметів» (Україна).

 

 

«Найглибша» робота в експозиції ARSENALE 2012 – інсталяція «Непотріб 2» китайського художника Лю Жанхуа

 

Найбільш масштабний живописний твір ARSENALE 2012 – диптих грецького митця Стеліоса Фаїтакіса, загальна площа якого 118,56 квадратних метри.

 

Одна з найбільш яскравих інсталяцій ARSENALE 2012 – твір японської мисткині Яйої Кусами «Сліди до майбутнього», що являє собою тунель, який глядач може пройти наскрізь.

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »