АРТ-БЛАГОДІЙНІСТЬ. Презентація унікальної акції на підтримку Мистецького Арсеналу

11.04.2012

За допомогою інтернет-проекту Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» відома міжнародна компанія започаткувала таку оригінальну форму підтримки як арт-благодійність – не лише підтримала Мистецький Арсенал, але й залучила своїх працівників до творчості.

У рамках інтернет-проекту Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна стала першою компанією, яка спільно з Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» оригінально продемонструвала суспільству механізм інтернет-проекту та нову форму благодійності – арт-благодійність. Співробітники компанії вирішили прикрасити віртуальну стіну Арсеналу та надати їй національного колориту, намалювавши цеглинами елементи українського орнаменту.

Для цього серед працівників компанії було оголошено конкурс на кращий орнамент для віртуальної стіни Мистецького Арсеналу. В результаті конкурсу було отримано понад 40 цікавих варіантів робіт. У результаті даної акції віртуальну стіну Мистецького Арсеналу прикрасив український орнамент.

Під час зустрічі з представниками ЗМІ директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру наголосила, що сьогодні найбільш важливою є соціальна підтримка Мистецького Арсеналу і поширення традиції благодійності в Україні. «Ми хочемо піднести статус «маленького мецената», який підтримав музей своїм невеликим внеском, до рівня справжніх меценатів, залишивши ім’я кожного благодійника в історіі. Бо насправді ми впевнені - значення маленького внеску сьогодні перевищує вагу будь-якої значної допомоги у майбутньому, тому що саме незначні, але численні внески можуть змінити ставлення до благодійності у сфері культури та поширити світову традицію підтримки музеїв в Україні».

 

Наталія Заболотна, генеральний директор НКММК «Мистецький Арсенал», подякувала компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна за те, що було створено яскравий прецендент творчого підходу до фінансової підтримки музею, а також наголосила, що Мистецький Арсенал є безпрецедентним та надзвичайно перспективним проектом для України, до розбудови якого прикута увага усього міжнародного мистецького середовища. Тому він особливо потребує підтримки усього суспільства, партнерів, меценатів, а  допомагати створенню такого музею і почесно, і історично виправдано.

 

Заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лариса Мудрак зазначила, чому так важливо підтримувати Мистецький Арсенал. В першу чергу, задля того, щоб Україну нарешті почали асоціювати з досягненнями у сфері культури, зокрема з Мистецьким Арсеналом, який стане гідним обличчям України, а також для того, щоб ще раз продемонструвати прозорий та відкритий механізм інтернет-проекту, який дозволяє кожному внести свій посильний вклад у розбудову Мистецького Арсеналу. Також Лариса Мудрак розповіла цікаві життєві деталі, пов’язані із підтримкою музеїв України родиною Терещенків.

Анжеліка Рудницька, відома художниця, майстриня та співачка, яка сама активно продукує та завжди підтримує нові цікаві ідеї, відмітила творчий підхід до цілком прагматичної справи та оригінальність задуму організаторів. Також пані Анжеліка визначила, що елемент, використаний для зображення на віртуальній стіні, перегукується із традиційним українським ткацтвом північних регіонів України, де подібні ромби означали поле, тож тепер кожен бажаючий може вписати у цей малюнок свою цеглинку та «засіяти поле зерниною».

 

Спілкування було дуже дружнім та щирим.

Далі було продемонстровано коротке відео про хід даної акції та активну участь у конкурсі співробітників компанії.

 

Після демонстрації відеоролику Андрій Бублик, директор із зв’язків з державними установами та комунікацій компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна, розповів, з якою цікавістю та ентузіазмом співробітники взяли участь у конкурсі, і наскільки почесно для компанії, яка приділяє велику увагу підтримці української культури, підтримувати найперспективніший проект культурної сфери України – Мистецький Арсенал.

 

Переможцям конкурсу було вручено  призи – сертифікати на відвідання урочистого відкриття та отримання каталогу Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва АРСЕНАЛЄ 2012.

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »