Арт-благодійність - унікальна акція на підтримку Мистецького Арсеналу

09.04.2012

10 квітня о 15:00 у Малій галереї Мистецького Арсеналу відбудеться презентація унікальної акції!

За допомогою інтернет-проекту Благодійного фонду "Мистецький Арсенал" відома міжнародна компанія започатковує нову форму підтримки – арт-благодійність: не лише підтримує Мистецький Арсенал, але й залучає своїх працівників до творчості.

У рамках інтернет-проекту Благодійного фонду "Мистецький Арсенал" компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна виявила бажання стати першою компанією, яка спільно з Благодійним фондом "Мистецький Арсенал" оригінально продемонструє суспільству механізм інтернет-проекту та нову форму благодійності – арт-благодійність. Співробітники компанії вирішили прикрасити віртуальну стіну Арсеналу та надати їй національного колориту, намалювавши цеглинами елементи українського орнаменту.

Для цього серед працівників компанії було оголошено конкурс на кращий орнамент для віртуальної стіни Мистецького Арсеналу. В результаті конкурсу було отримано близько 40 цікавих варіантів орнаментів. Учасники конкурсу отримали заохочувальні призи, а переможці – сертифікати на відвідання урочистого відкриття та отримання каталогу Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва АРСЕНАЛЄ 2012.

У результаті даної акції віртуальну стіну Мистецького Арсеналу прикрасить символічний український орнамент. На прес-конференції буде продемонстровано коротке відео про хід даної акції.

На питання журналістів дадуть відповіді організатори та учасники конкурсу, запрошені гості:

  • Генеральний директор НКММК "Мистецький Арсенал" Наталія Заболотна;
  • Директор Благодійного фонду "Мистецький Арсенал" Ольга Вієру;
  • Директор із зв’язків з державними установами та комунікацій компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна Андрій Бублик;
  • Заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лариса Мудрак;
  • Відома художниця, майстриня та співачка Анжеліка Рудницька.

Чекаємо усіх бажаючих.

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »