Девід Елліотт зустрінеться з українськими студентами

29.02.2012

В рамках освітньої програми Першої київської бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 куратор бієнале Девід Елліотт 1-3 березня відвідає Харків, Київ та Львів, де зустрінеться зі студентами художніх вишів та проведе лекцію і дискусію на тему «В пошуках порівнянь: думки про кураторську діяльність у сучасному мистецтві».

У лекції «В пошуках порівнянь» Девід Елліотт розгляне кураторську методологію, яка охоплює різноманітні культури та естетичні традиції, але розглядає їх з єдиних позицій сучасного мистецтва. Якість у мистецтві має бути естетичною, але естетика не може обмежуватись чисто формальними або «мистецькими» міркуваннями: з необхідності вона має просотуватися з кров’ю в життєвий досвід, звідки ідуть її коріння. Один з найавторитетніших кураторів сучасності, Девід Елліотт буде говорити саме про такий підхід, звертаючись до свого досвіду з організації великих виставочних проектів.

Після лекції студенти матимуть нагоду задати Девіду Елліотту будь-які питання.

Девід Елліотт – куратор, письменник та історик мистецтва, що керував деякими з найбільш інноваційних та динамічних музеїв сучасного мистецтва по всьому світі. Він був куратором 17-ої міжнародної бієнале у Сіднеї (THE BEAUTY OF DISTANCE: Songs of Survival in a Precarious Age, 2008-2010 р.); заснував та очолював музей Морі у Токіо (Mori Art Museum), був директором та куратором музеїв сучасного мистецтва у Стокгольмі (The National Museum of Modern and Contemporary Art) та Стамбулі (Istanbul Modern).

ARSENALE 2012 - Перша Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва працюватиме 24 – 31 липня 2012 року в комплексі «Мистецький Арсенал» у історичному центрі Києва. У роботі бієнале візьмуть участь понад 100 митців з понад 30 країн світу. Тему головного проекту АРЕСЕНАЛЕ 2012 Девід Елліотт визначив як «Найкращі часи, найгірші часи. Відродження та Апокаліпсис у сучасному мистецтві».

 

ДАТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЛЕКЦІЙ:

Харків, Харківська державна академія дизайну і мистецтв, актовий зал  – 1 березня, 14.30 – 16.30

Київ, Національна Академія образотворчого мистецтва і архітектури, актовий зал – 2 березня, 15.00 – 17.00

Львів, Львівська національна академія, актовий зал – 3 березня, 13.00 – 15.00

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »