Презентація стилю та оголошення списку митців та країн-учасниць ARSENALE 2012

10.01.2012

12 січня 2012 року о 15.00 у Мистецькому Арсеналі відбулася прес-конференція з нагоди оголошення списку учасників та презентації стилю Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012  – “Найкращі часи, найгірші часи. Відродження та апокаліпсис у сучасному мистецтві”.

У прес-конференції взяли участь:

Куратор ARSENALE 2012   Девід Елліотт (David Stuart Elliott, Велика Британія), мистецтвознавець, куратор та теоретик мистецтва.

Комісар ARSENALE 2012  Наталія Заболотна, генеральний директор НКММК “Мистецький Арсенал”.

Автор Стилю ARSENALE 2012 – Джонатан Барнбрук (Jonathan Barnbrook, Велика Британія), дизайнер, власник провідного лондонського дизайн-бюро Barnbrook Design.

Куратор Спеціального проекту ARSENALE 2012 Фабіо Кавалуччі (Fabio Cavallucci, Польща), директор Центру сучасного мистецтва "Замок Уяздовський".

Головний редактор журналу ART UKRAINE – Аліса Ложкіна.

Список учасників Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 оголосив куратор бієнале, провідний світовий теоретик мистецтва Девід Елліотт. Серед 100 учасників бієнале переважна більшість – всесвітньо відомі імена та провідні українські митці. Географія проекту охопить близько сорока країн світу.

Презентацію СТИЛЮ Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва провів Джонатан Барнбрук – один із найвідоміших та найпрогресивніших британських дизайнерівБарнбрук спеціалізується на створенні графічного дизайну, візуальних рішень та корпоративного стилю для провідних культурних інституцій, світових арт-проектів та міжнародних бієнале. Серед клієнтів студії – центральні світові музеї та виставкові проекти, такі як Музей сучасного мистецтва Морі (Токіо, Японія), XVII Сіднейська Бієнале сучасного мистецтва (Сідней, Австралія) та ін. Студія Barnbrook протягом багатьох років працювала з одним із найвідоміших сучасних митців Демієном Херстом, оформила низку проектів легендарної Saatchi gallery, а також створила дизайн обкладинки музичного альбому "Heathen" всесвітньо відомого виконавця Девіда Боуї (2002). Досягнення Barnbrook Design в галузі сучасного графічного дизайну засвідчила масштабна виставка, присвячена діяльності бюро, що проходила в Лондонському Музеї Дизайну в 2007 році.

 ДОВІДКА:

Перша Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 відкриється 17 травня 2012 року.

Головний проект ARSENALE 2012 – куратор Девід Елліотт – складатиметься з чотирьох центральних розділів: Невтомний дух, В ім'я порядку, Плоть та Неспокійний Сон.

Спецпроект ARSENALE 2012 – куратори Олександр Соловйов та Фабіо Кавалуччі. У проекті візьмуть участь близько 60 молодих митців з України та Польщі.

 2012 року Київ перетвориться на один із найважливіших світових арт-напрямків та увійде доміжнародного арт-календаряВідкриття ARSENALE 2012 влучно вписується в арт-маршрут сезону весна-літо 2012, до якого входять відвідини таких важливих подій, як виставка сучасного мистецтва Documenta (Кассель, Німеччина), провідний світовий арт-ярмарок у швейцарському Базелі, ярмарок сучасного мистецтва Hong Kong Art Fair та ін. Головні світові куратори, арт-дилери та поціновувачі мистецтва вносять відвідання ARSENALE 2012 у свої професійні плани. До того ж географія Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва охоплює майже всі країни-учасниці Чемпіонату Євро-2012. ARSENALE 2012 стане наймасштабнішою культурною програмою для гостей Чемпіонату і головною культурною подією року.

www.arsenale2012.com

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »