14 грудня у Мистецькому Арсеналі відбувся Благодійний вечір на знак подяки учасникам Клубу Друзів Мистецького Арсеналу

15.12.2011

Вечір відбувся у величному просторі Мистецького Арсеналу, в особливій атмосфері експозиції старовинної зброї та батального живопису спеціального проекту Великого Антикварного Салону «Арсенал в Арсеналі».

Організаторами вечора виступили Благодійний фонд «Мистецький Арсенал», Національний культурно-мистецький та музейний комплекс  «Мистецький Арсенал» та компанія «Вавілон». 

Ця подія продовжила цикл благодійних заходів у Арсеналі, основною ідеєю яких є об’єднання зусиль у розбудові наймасштабнішого музейно-виставкового комплексу держави, а також поширення традиції меценатства в Україні задля розвитку вітчизняної культури і мистецтва.

На вечорі було підведено підсумки діяльності Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, організованого Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» у 2011 році. Це об’єднання стало першим клубом підтримки музею в Україні. 

 

З вітальними словами до гостей вечора звернулися Співголови Ради з питань розвитку Мистецького Арсеналу Президент України 2005-2010рр. Віктор Ющенко та Міністр культури України Михайло Кулиняк, які подякували всім присутнім за підтримку Мистецького Арсеналу.

 

Гостей привітала директор НКММУ «Мистецький Арсенал» Наталія Заболотна та коротко розповіла про головне досягнення діяльності Мистецького Арсеналу у 2011 році, яке полягає у тому, що комплекс за короткий проміжок часу став справжнім центром мистецького життя України, який активно живе і діє, створюючи навколо себе культурний простір та умови для творчого розвитку.

 

Директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру урочисто оголосила імена Перших благодійників Мистецького Арсеналу та передала до музейних фондів НКММК «Мистецький Арсенал» Почесну книгу благодійників 2011 року. Також Ольга Вієру презентувала гостям унікальний інтернет-проект Благодійного фонду та  закликала українські музеї створювати Клуби друзів, поширюючи в Україні світові традиції підтримки музеїв суспільством.

 

До гостей вечора звернулися також режисер Роман Балаян – почесний учасник Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, Мирон Рабій – партнер Міжнародної юридичної компанії «SALANS», яка однією з перших стала корпоративним учасником Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, та Тетяна Онищенко – директор з розвитку щоденної всеукраїнської газети «День», яка урочисто оголосила про надання у подарунок всім учасникам Клубу Друзів Мистецького Арсеналу річної підписки газети «День», та подарувала організаторам вечора символічні хустини та фотоальманахи, присвячені 15-річчю газети.

 


 

Під час вечору до Клубу Друзів Мистецького Арсеналу за допомогою інтернет-проекту приєдналися десятки бажаючих, які залишили свої імена на віртуальній СТІНІ Мистецького Арсеналу.

 

Наймолодшою учасницею Клубу Друзів Мистецького Арсеналу стала восьмирічна Анна Воронова, яка разом з батьками стала гостею благодійного вечора.

 

Співачка Таша Круз виконала пісню Володимира Івасюка «Мальви».

 


Кульмінацією заходу став виступ заслуженої артистки України, солістки Національного ансамблю «Київська камерата» Богдани Півненко, яка виконала твори українських композиторів – Мирослава Скорика, Юлія Мейтуса, Рейнгольда Глієра та Валентина Сільвестрова.

 

Гостями вечора стали також Катерина Ющенко, Лариса Мудрак, Світлана Леонтьєва, Володимир Горянський, Іван Малкович, Анжеліка Рудницька, Олександра Жумайлова-Дмитровська, Оксана Мась, Віктор Сидоренко, Ірина Данилевська, представники посольств та культурних центрів, учасники Клубу Друзів Мистецького Арсеналу.

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »