Підсумки відкритих конкурсів під егідою Мистецького Арсеналу

02.12.2011

1 червня 2011 р. в Україні стартував загальнонаціональний відкритий Конкурс на створення сучасного ділового українського шрифту "АРСЕНАЛ", метою якого є не лише створення шрифту "АРСЕНАЛ" а, що важливо, забезпечення вільного доступу до його використання. Організаторами конкурсу виступили НКММК «Мистецький Арсенал», Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Креативна агенція Stairsfor.

До участі були запрошені всі охочі професійні об'єднання, компанії та окремі митці, готові долучитися до розвитку історичних українських шрифтових гарнітур, традицій каліграфії, графічних мистецтв та друкарства України.

Переможцями конкурсу на створення сучасного ділового українського шрифту "АРСЕНАЛ" стали:

 I місце – Андрій Шевченко (робота № 93)

 


 II місце – Кирил Ткачов (робота № 216)

III місце – Маркіян Яців та Ярослав Куць (робота № 231)

 

Премію за перше місце у 100 000 грн. та премію за друге місце надала Креативна агенція  Stairsfor.

 

ІІІ - спеціальну премію за розробку шрифту з особливим національним колоритом надала Міжнародна юридична фірма  SALANS.

Міжнародна юридична фірма  SALANS є корпоративним учасником Клубу Друзів Мистецького Арсеналу та активно підтримує проекти Мистецького Арсеналу та Благодійного фонду «Мистецький Арсенал».

 

 

10 червня 2011 р. в Україні стартував відкритий Конкурс на створення логотипу/знаку – візуальної ідентифікації бренду МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ – головного культурно-мистецького та музейного комплексу України.

Мета даного конкурсу –  залучення широкого кола спеціалістів України для отримання найкращого і об'єктивного результату – логотипу/знаку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» – центру української культури.

По завершенню конкурсу роботи № 45 та № 137 набрали однакову кількість балів. За рішенням Журі єдиного переможця не було визначено. Було прийняте рішення нагородити преміями лідерів конкурсу:

Рекламну агенцію "марка Твен" (м. Київ) - робота № 45.

Агенція "марка Твен" існує на ринку з 2002 року та спеціалізується на розробці, просуванні та розвитку торгових марок. Директор - Дмитро Шарнін. www.markatven.ua

Компанію AQWATERY (м. Київ) - робота № 137.

Компанія AQWATERY заснована кілька років тому та спеціалізується на розробці графічного та промислового дизайну, дизайну навколишнього середовища та інтер'єру. Директор - Гліб Капоріков.

 

 

 


Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »