УВАГА! Стартував унікальний інтернет-проект на підтримку Мистецького Арсеналу!

01.12.2011

 

30 листопада стартував соціальний інтернет-проект на підтримку Мистецького Арсеналу під гаслом «Створимо Мистецький Арсенал разом!»

Для реалізації проекту розроблено унікальну програму - поєднання складного програмного комплексу та мультімедіа, яка сьогодні не має аналогів. У  режимі оnline імена благодійників потрапляють на цеглини віртуальної стіни Мистецького Арсеналу та у загальний список благодійників. Віртуальна стіна дозволяє вписати свої імена в історію української культури 32-м тисячам учасників проекту з будь-якого куточка земної кулі. Ця інформація зберігатиметься  компанією ColoBridgeGmbH (Німеччина) до офіційного відкриття музею, а надалі її буде передано в Мистецький Арсенал для відкритого огляду.

Учасники проекту мають можливість в режимі оnline виграти путівки у провідні музеї світу – Лувр  (Musée du Louvre, Франція), Державний Ермітаж (Государственный Эрмитаж, Росія), музей Прадо (Museo Nacional del Prado, Іспанія), Дрезденську картинну галерею (Gemäldegalerie Alte Meister, Німеччина), Національний музей у Варшаві (Польща), які надала компанія «Туристичний лідер», а також фотоапарати DSC-TX55 (5 шт.) та DSC-W510 (20 шт.), надані компанією “LLC Sony Ukraine”. Виграші закладені у призові цеглини віртуальної стіни Мистецького Арсеналу.

Мета проекту – 

  • зробити свій внесок у поширення традицій благодійності і меценатства в Україні;
  • продемонструвати суспільству та запропонувати для використання нові, відкриті і прозорі, механізми діяльності;
  • об’єднати коло людей, яких поєднують не інтереси, а цінності, створити у суспільстві культурний простір, центром тяжіння якого стане Мистецький Арсенал;
  • зібрати та ефективно використати кошти для реалізації конкретних напрямків підтримки Мистецького Арсеналу, обрати і підтримати які є волею учасників.

Проект є суспільною ініціативою та пропонує новий відкритий спосіб взаємодії з активними та свідомими громадянами, організаціями, компаніями, які прагнуть долучитися до розбудови Мистецького Арсеналу – наймасштабнішого музейно-виставкового комплексу України. Основна ідея проекту – участь кожної небайдужої та соціально відповідальної особистості у процесах розвитку культури в Україні.

З0 листопада в Мистецькому Арсеналі відбулася презентація інтернет-проекту. Її гостям було продемонстровано програмний механізм, розроблений для його реалізації. Основною ідеєю презентації стала необхідність об’єднання суспільства задля підтримки музеїв України.

Також відбувся благодійний виступ Фоми - лідера гурту "Мандри", який подарував гостям чудовий настрій і свої пісні.

Першими свої імена на віртуальній стіні та в історії Мистецького Арсеналу залишили відомі українці, серед яких - Мирослав Попович, Віктор Ющенко, Катерина Ющенко, Юрій Павленко, Андрій Єрмолаєв, Сергій Тігіпко, Вікторія Тігіпко, Роман Балаян, Іван Малкович, Ганна Безулик, Алла Мазур, Світлана Леонтьєва,Олег Панюта, Ігор Гайдай, Анжеліка Рудницька.

Запрошуємо усіх взяти участь у проекті на підтримку Мистецького Арсеналу!

СТВОРИМО МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ РАЗОМ!

Фоторепортаж з презентації дивіться в розділі ГАЛЕРЕЯ.

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »