Культурно-просвітницькі заходи для дітей та юнацтва!

10.03.2011

НКММК «Мистецький Арсенал» спільно з Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» ініціюють проведення екскурсійної програми на благодійних засадах для вихованців шкіл-інтернатів України, дітей з обмеженими можливостями та дітей із багатодітних родин у рамках масштабних мистецьких акцій, запланованих на 2011 рік:

  • П’ятого Великого Скульптурного Салону (3—14 березня), який презентує нові досягнення кращих вітчизняних майстрів та шедеври світового мистецтва пластики;
  • Тижня сучасного мистецтва «Космічна Одіссея 2011» (6—28 квітня), присвяченого 50-річчю першого польоту людини у космос;
  • Першого Міжнародного книжкового ярмарку «Книжковий Арсенал» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей (28—31 травня), програмою якого передбачено збір книжок і коштів для дитячих будинків та інтернатів;
  • Художнього проекту «Незалежні. Українське мистецтво 1991-2011» (18—28 серпня), який представить кращі зразки українського мистецтва за 20 років Незалежності України;
  • Шостого міжнародного мистецького форуму «Арт-Київ contemporary» (1—14 листопада), який дає широку перспективу для ознайомлення з актуальними тенденціями в українському та світовому мистецтві;
  • Великого Антикварного Салону 2011 (8—18 грудня), який представляє шедеври світового мистецтва, унікальні приватні та галерейні зібрання.

 

Програма передбачає безкоштовний вхід на виставку, екскурсію по експозиції виставки та по території «Старого арсеналу».

 

Відвідування запланованих заходів сприятиме інтелектуальному й духовному розвитку дітей та юнацтва, стимулюватиме до реалізації творчого потенціалу талановиту молодь.

 

Запрошуємо до співпраці всіх, хто небайдужий до проблем дітей соціально незахищених категорій в Україні!

 

Відвідати виставки запрошуються організовані групи дітей середнього та старшого шкільного віку зазначених категорій (за попереднім записом).

 

Із питань організації проведення екскурсій прохання звертатися за телефоном:  (044) 288 52 25

Чекаємо Вас за адресою:  Київ, Лаврська, 12, МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ

 

МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ — МИСТЕЦТВО НАЗАВЖДИ!

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »