Мистецький Арсенал відкриває дитячу Арт-Лабораторію

28.09.2011

Мистецький Арсенал відкриває дитячу Арт-Лабораторію

 

У Малій галереї Мистецького Арсеналу відкривається художня студія для дітей

Арт-Лабораторія, де розвиватимуть унікальний талант кожного, вчитимуть розуміти мистецтво та реалізовувати власні творчі ідеї. Адже мистецтво є однією з найпотужніших форм чуттєвого та емоційного вираження, що збагачує внутрішній світ.

Арт-Лабораторія — це простір дослідження мистецтва з унікальною програмою, в якій професійно поєднано теорію та практику. Різні епохи та стилі, художники та їхні твори — дитина відкриватиме для себе безмежний світ фантазії та думок, краси та гармонії, що неодмінно вплине на становлення її особистості.

Унікальність програми Арт-Лабораторії полягає у тому, що діти не лише пізнають світ та історію крізь різні грані мистецтва, але й самі вчаться творити.

Програму першого року умовно розподілено на два етапи, кожен із яких послідовно розкриває художньо-пластичні, виразні, технічні та психологічні завдання образотворчості. У першому півріччі формується основа розуміння мистецтва, діти оволодівають різними техніками. У другому півріччі вдосконалюються теоретичні знання, актуалізуються окремі художньо-творчі аспекти, створюється база для експериментів.

Тому наприкінці року діти не лише знатимуть, як формувалося мистецтво, але й самі стануть авторами професійних робіт.

Із дітьми працює художник і мистецтвознавець Катерина Вітер.

 

Маємо честь запросити Вас разом з дітьми відвідати презентацію програми та перше заняття художньої студії дитячої Арт-Лабораторії, що проходитиме в суботу 1 жовтня з 11.00 до 13.00. 

Участь безкоштовна. Попередній запис обов’язковий.

Запис здійснюється за адресою: d.prydybailo@gmail.com

Разом з художником та мистецтвознавцем діти поринуть у дослідження надзвичайного світу мистецтва, пізнаватимуть його історію та реалізовуватимуть власні ідеї. 

Ми розробили унікальну програму, в якій збалансовано поєднані теорія та практика, щоб кожна дитина отримала максимально цікаву інформацію та сама навчилася творити. 

1 півріччя — 12 занять; 2 півріччя — 23 заняття.

Одне заняття триває 2 години та поділене на 2 частини:

лекційну (30 хв.) та практичну (90 хв.).

 

Відбувається запис дітей 5–12 років.

Розклад: щосуботи, з 11.00 до 13.00.

 

За детальною інформацією звертайтеся:

+380 63 433 81 55

d.prydybailo@gmail.com

Заняття проходять за адресою:

вул. Лаврська, 10

Тел.: +380 44 288 51 40

Партнер програми:

www.artarsenal.in.ua

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »