Підтримка творчості обдарованих людей з особливими потребами

01.06.2011

Підтримка творчості обдарованих людей з особливими потребами

 

У 2011 році Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» спільно з Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом «Мистецький Арсенал» започаткував Програму підтримки обдарованих людей з особливими потребами.

У рамках цієї програми в проекті «Космічна Одісея» були представлені фотороботи рівненського фотохудожника Олександра Майструка.

Десять років тому, після важкої хвороби, Олександр втратив рухомість, але знайшов у собі сили здолати психологічну кризу і реалізувати себе у новій якості. Фотохудожник, завдячуючи творчості, кожен день долає хворобу і дає приклад  наполегливості, мудрості та любові до життя. Олександр щасливий, що може працювати та займатися улюбленою справою.

Сьогодні рівненського фотохудожника знають не лише в Україні, а й в багатьох країнах світу.

Олександр Майструк та генеральний директор НКММК «Мистецький Арсенал» Наталія Заболотна

 

Також з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у рамках даної програми було видано збірку віршів Ангеліни Костюк «Я – УКРАЇНОЧКА». 

В чотири місяці лікарі поставили Ангеліні важкий діагноз. Дівчинка підростала і її хвороба не завадила їй бути активною - співати, малювати, але найбільшим захопленням Ангеліни стали книги. І уже в п’ятирічному віці з’явились перші віршовані рядки.Вірші десятирічної поетеси такі щирі і теплі, які бувають лише у дитинстві.

Ангеліна Костюк - лауреатка районного конкурсу поезії ім. В.Булаєнка (2009 р.), переможниця Всеукраїнського конкурсу «Диво дитина» (2010 р.), призерка районного, обласного та Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини» (2011 р.).

Дівчинка буде рада знайти друзів. Пишіть за адресою: 31036, с. Великі Зозулиці, Красилівський р-н., Хмельницька обл., вул.Леніна, 49. Костюк Ангеліні.

Збірка віршів Ангеліни Костюк «Я –УКРАЇНОЧКА».

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »