Діловий світ України активно підтримує МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ!

25.06.2011

Діловий світ України активно підтримує  МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ!

 

Українські компанії та міжнародні представництва долучилися до благодійної програми на підтримку МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

 

КЛУБ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ відкрив ПРОГРАМУ КОРПОРАТИВНОГО ЧЛЕНСТВА, відповідно якій кожна організація або підприємство можуть приєднатися до діяльності КЛУБУ ДРУЗІВ, здійснивши відповідний благодійний внесок.

КЛУБ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ було започатковано Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» у лютому 2011 року з метою всебічного сприяння розбудові Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» та поширення традицій меценатства в Україні.

Картку корпоративного учасника за номером один отримала компанія «COCA-COLA Beverages Ukraine Limited», яка першою виявила бажання вступити до КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру вручає картку № 1 корпоративного учасника директору із зв’язків з державними  установами та комунікацій «Coca-Cola Beverages Ukraine Limited» Андрію Бублику.

Генеральний директор НКММК «Мистецький Арсенал» висловлює щиру подяку компанії та особисто Андрію Бублику за підтримку діяльності «Мистецького Арсеналу».


Колективи Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» та Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» вітають благодійників – організації та компанії, які першими підтримали благодійні починання фонду:

Компанію «COCA-COLA Beverages Ukraine Limited» та особисто Генерального директора Жан-Ноель Рено

Міжнародну юридичну компанію «SALANS» та особисто Партнера компанії Мирона Рабія

МІЖНАРОДНИЙ ФОНД «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РОЗВИТОК» та особисто Президента фонду Володимира Вечерко і Голову Правління Володимира Лук’янова

ДП «Капарол Україна»  та особисто Генерального директора Павла Зможного

ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» та особисто Генерального директора Олександра Гавриша

Представництво в Україні "Соні Оверсіз СА" та особисто Менеджера з питань комерційної діяльності та управління Іваі Юджи

та міжнародні представництва, перелік яких буде оголошено згодом.

Керівники названих організацій відповідно до умов корпоративної участі отримають також картки індивідуальних учасників КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» ініціює розбудову комплексу як спільні зусилля всієї української спільноти і запрошує активні соціально-відповідальні компанії приєднатися до КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ та спільно сприяти популяризації сучасного мистецького процесу в Україні, закладаючи перспективу ефективної діяльності Мистецького Арсеналу як одного із наймасштабніших та найперспективніших проектів у галузі культури України.

 

Детальна інформація

про умови участі у КЛУБІ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ

у розділі "КЛУБ ДРУЗІВ"

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »