ВЕЧІР У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ НА ЧЕСТЬ БЛАГОДІЙНИКІВ І МЕЦЕНАТІВ

09.12.2015

8 грудня в Мистецькому Арсеналі відбувся щорічний Благодійний вечір на честь партнерів та учасників Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, якому в 2015 році виповнилося 5 років.


І вже п’ятий рік поспіль Мистецький Арсенал підтримує прекрасну традицію – підбиваючи підсумки року, запрошувати почесних гостей – учасників Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, партнерів, представників дружніх організацій, друзів і однодумців, на спеціальний вечір задля того, щоб розповісти про підсумки року та висловити щиру подяку за підтримку діяльності Мистецького Арсеналу та сприяння у реалізації його проектів.

У 2015 році в Мистецькому Арсеналі відбулися як щорічні традиційні проекти – Великий Скульптурний Салон, Х ювілейний Форум художніх проектів ART KYIV contemporary 2015 та у його межах кураторський проект «DIALOGIA. Українське мистецтво в часи без назви», П’ятий ювілейний міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», Інноваційний освітній проект для дітей «Арсенал Ідей» та Перший міждисціплінарний освітній фестиваль «Арсенал ідей», так і унікальні мистецькі події, які зібрали сотні тисяч шанувальників мистецтва – Міжмузейний арт-проект «ВІКНА», Масштабна ретроспектива робіт «Катерина Білокур. Хочу бути художником!», виставки «Арлекін іде», «Шедеври світової пластики» та особливий проект «Відкрита колекція. Ігор Диченко, Валерія Вірська – українському народові». Цей проект представив унікальну експозицію творів та дав можливість усім бажаючим усвідомити значення події, яка заслуговує на увагу всього українського суспільства та є яскравим прикладом служіння своїй країні та своєму народові – передачі Валерією Вірською, дружиною відомого мистецтвознавця та колекціонера Ігоря Диченко, українському народові колекції з 509 творів живопису, графіки, прикладного мистецтва з приватного зібрання Ігоря Диченка.

Колекцію творів великих митців, які уславили Україну − К. Малевича,  О. Богомазова, В. Пальмова, В. Єрмилова, О. Хвостенко-Хвостова, В. Меллера, О.Павленко, Д. Бурлюка, М.Бойчука, А. Горської, О. Заливахи, А. Криволапа, та віднедавна стали складовою Музейного фонду України, було передано на постійне зберігання до Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал».

Зважаючи на масштаб та мистецький рівень колекції, ця подія  є безпрецедентною для культурного життя України, адже у сьогоднішні непрості часи отримала продовження шляхетна традиція меценатства, закладена на початку ХХ століття митрополитом Андреєм Шептицьким, родинами Ханенків, Терещенків, Симиренків, Василем Кричевський та Миколою Біляшівським, а завдяки шляхетному рішенню Валерії Вірської  безцінну мистецьку спадщину світового рівня буде передано майбутнім поколінням.

У 2015 році Благодійний вечір зібрав меценатів, благодійників, митців, галеристів, громадських діячів, бізнесменів та усіх тих, кому не байдужа доля вітчизняної культури, тих, хто на власному прикладі довів, що традиції меценатства й донині живі в Україні.

Організаторами вечора виступили Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» та Благодійний фонд «Мистецький Арсенал», який у 2011 році заснував перший в Україні клуб підтримки музею – Клуб Друзів Мистецького Арсеналу.

 Ведучим вечора став відомий журналіст, телеведучий Олексій Ананов.

Генеральний директор Мистецького Арсеналу Наталія Заболотна сердечно подякувала усім присутнім, учасникам Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, компаніям, громадським організаціям за підтримку діяльності Мистецького Арсеналу у 2015 році та наголосила на важливості об’єднання зусиль навколо реалізації важливих для культурної сфери нашої країни проектів, ініціатив та починань.


Голова правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру розповіла про проекти, які вдалося реалізувати за підтримки Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, зокрема, освітній проект Арсенал Ідей, створений виключно завдяки фінансовій допомозі партнерів і благодійників, та передала книгу «Благодійники Мистецького Арсеналу 2015» до фондової збірки Мистецького Арсеналу.


Подарунком для присутніх на вечорі став виступ відомого у світі українського скрипаля-віртуоза,  заслуженого артиста України, який володіє п’ятнадцятьмя музичними інструментами та активно експериментує зі стилями, – Василя Попадюка.


Також між присутніми власниками карток Клубу Друзів Мистецького Арсеналу 2015 та 2016 років було розіграно ваучер на відпочинок у 5-зірковому готелі курорту FORTE VILLAGE на півдні острова Сардинія, який запропонувала для розіграшу учасник Клубу Друзів Мистецького Арсеналу Наталі Гур’єва. Ваучер отримав Дмитро Овдій, який вступив до Клубу Друзів і отримав клубну картку 2016 року за годину до початку благодійного вечора. Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »