АРСЕНАЛ ІДЕЙ продовжує подорожувати Україною!

20.10.2015

16 жовтня 2015 року у м.Одеса в коворкінг-центрі Impact Hub Odessa відбулася зустріч-презентація Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ, організована засновником проекту Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» та Українським центром розвитку музейної справи за підтримки Посольства США в Україні, Одеського муніципального музею приватних колекцій імені О.В. Блещунова та коворкінг-центру Impact Hub Odessa.

Після презентації у Львові ця зустріч стала другою у межах циклу заходів у містах України, організованих з метою обміну практичним досвідом, обговорення шляхів та перспектив розвитку нових освітніх проектів та програм для дітей та молоді у музейних та культурно-освітніх інституціях.

Під час презентації організатори проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ поділилися досвідом співпраці з Центром вивчення винаходів та інновацій імені Лемельсонів при Смітсонівському Інституті та реалізації в Україні проекту СпаркЛаб (США), підготовки власного авторського проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ та його реалізації за підтримки благодійників, залучення партнерів, які надають фінансову та іншу практичну допомогу у реалізації проекту, та продемонстрували приклади інтерактивних освітніх програм, розроблених спеціально для проекту, активностей та інтерактивних творів мистецтва.

Після презентації відбулося обговорення, під час якого було надано практичні поради усім зацікавленим та рекомендації у вирішенні локальних питань.

Особливо активно та зацікавлено учасники зустрічі взяли участь у спеціальному воркшопі – створенні творчих робіт із запропонованих нестандартних матеріалів, у результаті якого було створено надзвичайно цікаві та креативні твори.

У презентації взяли участь представники Благодійного фонду «Мистецький Арсенал», Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», Наукового клубу ДумайРум. Також перед слухачами виступила Світлана Остапова, директор Одеського муніципального музею приватних колекцій ім. О.В. Блещунова.

У зустрічі взяли участь понад 50 осіб – представники музеїв, культурних та освітніх центрів, міської ради, громадських організацій, зацікавлених у втіленні нових форм позашкільної освіти, серед яких співробітники наступних закладів:

 • Одеський муніципальний музей приватних колекцій імені О.В. Блещунова
 • Одеський літературний музей
 • Одеський художній музей
 • Одеський музей західного і східного мистецтва
 • Одеський історико-краєзнавчий музей
 • Білгород-Дністровський краєзнавчий музей
 • Департамент освіти та науки Одеської міської ради
 • Департамент культури та туризму Одеської міської ради
 • Одеське театрально-художнє училище
 • Одеський обласний Центр театрального виховання дітей та молоді
 • Одеський обласний центр української культури
 • Телевізійний канал ТРК "АРТ"
 • Одеське художнє училище імені М. Б. Грекова
 • Приватна школа Теофіла Рихтера
 • Кураторська група Odessa ArtGravity
 • Дитяча студія GROW KID
 • Громадська організація «Педагогіка 21 століття»

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »