АРСЕНАЛ ІДЕЙ вирушає у подорож до Одеси!

06.10.2015

Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» спільно з Українським центром розвитку музейної справи за підтримки Посольства США в Україні розпочато цикл зустрічей у містах України, які дозволять обговорити шляхи і перспективи розвитку освітніх програм, для фахівців, представників музеїв, освітніх центрів, галерей, громадських організацій, усіх зацікавлених у втіленні нових форм позашкільної освіти в Україні.

16 жовтня 2015 року у м.Одеса в коворкінг-центрі Impact Hub Odessa відбудеться презентація Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ, створеного у 2013 році Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» спільно з Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом «Мистецький Арсенал», та обговорення шляхів розвитку освітніх проектів у музейних та культурно-освітніх інституціях. Захід відбудеться за сприяння коворкінг-центру Impact Hub Odessa та Одеського муніципального музею приватних колекцій імені О.В. Блещунова. 

До участі у зустрічі та презентації запрошуються працівники музеїв, культурних та освітніх центрів, інституцій, галерей, громадських організацій, представники міської адміністрації.

Під час презентації організатори проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ поділяться досвідом співпраці з Центром вивчення винаходів та інновацій імені Лемельсонів при Смітсонівському Інституті (США), реалізації власного проекту за підтримки благодійників, залучення партнерів, які надають фінансову та іншу практичну допомогу у реалізації проекту, та продемонстують приклади інтерактивних освітніх програм, розроблених спеціально для проекту.

Також буде презентовано активності проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ, інтерактивні художні твори та організовано воркшоп для учасників семінару – створення творчих робіт із запропонованих нестандартних матеріалів.

Під час зустрічі її учасники зможуть поділитися власним досвідом з реалізації освітніх проектів та обговорити шляхи і можливості розвитку нових освітніх програм, перспективи співпраці та допомоги у вирішенні локальних питань.

Просимо Вас підтвердити Вашу участь у заході та повідомити щодо кількості осіб з Вашої організації, які будуть присутніми. Ваше підтвердження важливе для вирішення організаційних питань та забезпечення комфорту учасників заходу. Щиро дякуємо за розуміння!

Наші контакти:

fund.arsenal@gmail.com

Програма

16 жовтня 2015 р., 11.00
Коворкінг-центр Impact Hub Odessa /
вул. Грецька, 1А /

11:00-12.00

1. Досвід проекту для дітей та підлітків СпаркЛаб (США).
2. Презентація освітнього проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Проводять:
Ольга Вієру, керівник проекту,
Ніна Івановська, Віра Кружиліна, координатори проекту

12.00-12.20
Демонстрація фрагментів тематичних освітніх програм, розроблених для проекту

12.20-13.00
Обговорення та обмін досвідом з реалізації освітніх програм

13:00-14:00
Кава-брейк

14:00-15:00
Демонстрація активностей

2.Воркшоп для учасників семінару – створення робіт із запропонованих нестандартних матеріалів

3.Обговорення

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »