Відкриття Інноваційного освітнього проекту Арсенал Ідей в Мистецькому Арсеналі

25.08.2015

28 серпня Інноваційний освітній проект Арсенал Ідей відкриває новий сезон своєї роботи після літніх канікул та запрошує на відкриття проекту родини з дітьми, яких чекатимуть сюрпризи, нові цікаві активності, освітні програми та майстер-класи.


На відвідувачів АРСЕНАЛУ ІДЕЙ чекатиме проект Тетяни Новікової «Паперове місто» від студіїї STUDYROOM, експериментальної майстерні Тетяни Новікової, дизайнера та викладача, – унікальний простір для творчості, експерименту, досліджень та проектування, де діти стають дорослішими, заглиблюються у процеси дизайну та працюють з різноманітним папером, паралоном та матеріалами, що визначені, як "не потрібні" на виробництві, адже контекст проекту – Upcyckle /друге життя речей/.

Інтерактивна інсталяція «Місто майбутнього» представить серією фотоколажних робіт Степана Рябченка, а також стелаж із скульптурним пластиліном, де діти отримають можливість збудувати власне "місто майбутнього".

Інтерактивна інсталяція КНИГА МАНДРІВ, створена спільно з компанією Кока-Кола Беверіджиз Україна, надасть можливість кожному розповісти свою історію про власну подорож – уявну чи справжню, адже за допомогою виокремлення слів можна налаштувати себе на спогади та мрії. Слова-орієнтири є символічним втіленням калейдоскопу сонячних яскравих моментів життя, де кожен бачить власні промінці.

Спеціально до виставки «АРЛІКІН ІДЕ…» буде представлено підсумок проекту Предславинської гімназії №56 «Код Малевича», створений учнями гімназії. Об’єктом дослідження стала картина К.Малевича «Чорний квадрат», учням пропонувалося вступити у власний діалог з твором. Результатом проекту стало більш глибоке знайомство з творчістю художника, а асоціації та образи записувалися на папір у вигляді есе.

У Лабораторії Біології підготовлено нову інтерактивну освітню програму, яка допоможе відвідувачам дізнатися більше про рослину, яку ми так часто бачимо на полотнах відомих українських та світових митців, але недостатньо знаємо про неї – про соняшник. Також під час інтерактивної лекції можна буде побачити, як із насіння соняшника з’являється  олія.

Окрім того, усіх бажаючих, дітей та дорослих, чекатимуть Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Фінансів та ART&BOOK.

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »