Відкриття нового арт простору у серці Львова

23.07.2015

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» взяв участь у відкритті нового суспільно-освітнього проекту – арт-інсталяції «ОгоРодина» міжнародної компанії «Сингента» у парку ім. Івана Франка у Львові, який було реалізовано у рамках глобальної програми The Good Growth Plan (План Успішного Зростання).

Проект є продовженням соціально-освітнього напрямку діяльності компанії Сингента, яка є постійним партнером освітнього проекту Арсенал Ідей та разом з Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» створила Лабораторію Біології в Мистецькому Арсеналі, що представляє живі рослини та у цікавій інтерактивній формі відкриває нові знання про навколишній світ, життя рослин та захист довкілля, привертає увагу до проблем екології та забезпечення людства ресурсами.

Мета проекту – привернути увагу жителів міста до сфери сільського господарства і розкрити цікаві та невідомі факти з життя рослин, використовуючи творчі підходи до освітніх програм.

Проект пропонує жителям і гостям міста долучитися до створення міського городу та краще пізнати щоденну працю фермера на практичному досвіді. Кожен охочий  мав нагоду відчути себе справжнім господарем та висадити розсаду капусти, перцю, квасолі, різних видів салату, пряних трав та соняшнику. Впродовж заходу діти із захопленням приймали участь у агро майстер класах та вікторинах, а дорослі тим часом мали можливість отримати практичні та цінні поради і нові знання від фахівців компанії «Сингента».

Інсталяція «ОгоРодина» складається з шести арт-об'єктів, кожен з яких концептуально нагадує форму дерева і представляє певну групу рослин :

● Овочеве дерево (помідори, капуста, перець);

● Олійне дерево (соняшник);

● Зернове дерево (пшениця, жито);

● Бобове дерево (горох, квасоля);

● Квіткове дерево (квіти);

● Львівське кавове дерево (пряні рослини).

Усі об'єкти виготовлені з натурального дерева, металу і декоруючих матеріалів, є мобільними та багатофункціональними, мають конкретне освітнє значення і водночас створюють місце для відпочинку і дозвілля. Партнером компанії «Сингента» з реалізації даного проекту виступила творча майстерня «Гарна Галерея» (м.Київ). Дівчата з творчої майстерні Тетяна Танська та Дарина Корчевська натхненно втілили в життя концепцію арт-інсталяції і зробили її дійсно унікальною.

Для сучасних компаній корпоративна соціальна відповідальність – невід'ємна частина успішного бізнесу. Саме тому компанія «Сингента» активно розвиває та ініціює різні освітні та соціальні проекти.

«Ми впевнені, що успіх будь-якого бізнесу полягає не тільки в реалізації комерційних завдань, а і у тому, що компанія може зробити свій внесок у розвиток  громади, яка відповідально ставиться до навколишнього середовища та власного здоров’я.   Ми раді представити мешканцям і гостям Львова унікальний творчій, освітньо – соціальний  проект – арт-інсталяцію «ОгоРодина» – додав генеральний директор «Сингента» в Україні Гебхард Рогенхфер.

В перспективі компанія планує долучити до проекту громади інших регіонів України, а саме Одеси, Миколаєва та Харкова. «Сільське господарство є найперспективнішою галуззю української економіки. В Україні історично відносилися з повагою до праці на землі. На жаль, сьогодні жителі міст часто забувають про такі професії як агроном, селекціонер, біолог. У Великій Британії навпаки, ці спеціальності є престижними та шанованими.  Ми бачимо нестачу знань серед громадськості, особливо серед молодого покоління. Одним з наших зобов'язань є відкрите і зрозуміле інформування людей про роль сільського господарства і забезпечення продовольчої безпеки в світі. Формат проекту «ОгоРодина» привабливий тому, що об'єднує творчість і науку», – додала Тетяна Смовж, менеджер зі зв'язків з громадськістю компанії «Сингента» в Україні.

 «Сьогодні кожен з нас відчуває, що активна життєва позиція та об’єднання зусиль задля досягнення спільної мети дають вагомі результати, що кожен з нас може впливати не лише на своє життя, а й на життя цілої країни. Компанія  «Сингента», яка є однією з найпотужніших компаній світу у сфері захисту та реалізації потенціалу рослин,  у своєму «Плані успішного росту» (The Good Growth Plan) одним з найважливіших напрямів соціальної відповідальності  визнала  підтримку навчальних програм.  Ми підтримуємо чудову ініціативу компанії «Сингента» щодо створення у парку ім. Івана Франка арт-інсталяції «ОгоРодина», яка стане місцем активного і пізнавального сімейного відпочинку, першим міським громадським городом, створеним мешканцями міста. Впевнені, що подібні приклади надихатимуть представників громадс

ького сектору та соціально відповідального бізнесу на створення нових суспільно корисних програм та проектів», – додала Ольга Вієру, директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал».

Ольга Вієру також зазначила, що у травні під час освітнього фестивалю Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі спільно з компанією Сингента було висаджено маленький експериментальний «город» біля входу у будівлю Арсеналу, за яким протягом двох місяців доглядали діти переселенців зі Сходу і який вже приніс свій перший «врожай», а також висловила подяку компанії Сингента за реалізацію в Україні надзвичайно популярної у світі практики висадки громадських городів.

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »