Перша національна конференція EdCamp Ukraine

19.06.2015

23 та 24 червня 2015 року в Україні відбудеться Перша національна (не)конференція EdCamp Ukraine, ініційована Продюсерами освіти П@Ель (www.pael.pro) за менторської підтримки The EdCamp Foundation (www.edcamp.org), а також за підтримки Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні та ще понад 40-ка партнерських організацій.

За дослідженнями The World’s Top 10 Most Innovative Companies of 2015 in Education формат EdCamp є шостим у всесвітньому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року.

EdCamp Ukraine будує спільноту відповідального вчительства, яка об’єднає кращих агентів змін у системі національної освіти. В Україні така унікальна подія відбудеться вперше. І ми дуже сподіваємося, що педагогічна (не)конференція стане затребуваною
і регулярною.

У цьому прагненні змінювати освітній простір України на краще нас підтримує Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, перша леді України Марина Порошенко, Міністерство освіти і науки України в особі Заступника Міністра Павла Полянського, виконавчий директор The EdCamp Foundation Хедлі Фергюсон, голова Громадської Ради при Міністерстві освіти і науки України Галина Усатенко та всі небайдужі освітяни країни.

EdCamp Ukraine 2015 – не лише інноваційний, престижний та продуктивний захід,
а надзвичайна подія, згадка про участь у якій залишатиметься протягом усього життя!

Понад 300 учасниць і учасників – шкільних педагогів із різних регіонів, адміністраторів освіти усіх рівнів, представників/-иць бібліотечного сектору, громадських організацій
та бізнесу, школярів та їхніх батьків, студентства педагогічних спеціальностей, волонтерів – зберуться в Культурному центрі «Бейт Дан» у Харкові.

Спеціальними гостями заходу стануть понад 50 національних і міжнародних експертів та експерток, серед яких Констанція Фортунато (США), Марк Т’юррел (Канада / Німеччина), Луїджі Кавалліто (Італія), Влада Хіменко (Грузія), Олена Каплун (Швейцарія), Діма Зіцер (Ізраїль) та багато інших.

EdCamp Ukraine – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства України. (Не)конференція проходитиме в новому форматі дискусійного заходу, у якому учасники/-ці самі визначають перебіг його роботи. EdCamp ґрунтується на принципах безкоштовності, незалежності та вільної ініціативи. (Не)конференція підпорядковується закону «про дві ноги», який заохочує учасників/-иць вибирати ті сесії, які відповідають їхнім потребам.

Програма дводенної (не)конференції EdCamp Ukraine визначиться в перший день проведення: усі, хто беруть участь, можуть стати спікерами! Захід передбачає п’ять тематичних напрямків з урахуванням актуальних трендів і потреб присутніх: обговорюватимуться сучасні технології в освіті, нові педагогічні формати й інструменти, наука в школі, ресурси бібліотеки для освіти, виклики національної освіти.

Усього за два дні відбудеться 82 унікальні сесії, які кількома потоками проходитимуть одночасно в 11-ти локаціях.

 У рамках EdCamp Ukraine 2015 передбачені проблемні та подіумні дискусії, практикуми, тренінги, персональний коучинг, зустрічі з дитячими письменниками й письменницями, освітній кінозал, інтерактивні зони від партнерських організацій, творчі майстер-класи
і благодійні акції – педагоги подарують книги та іграшки дітям, які потребують особливої уваги. Також буде анонсовано конкурс грантів на проведення регіональних mini-EdCamp по всій Україні.

23 червня о 9:00 відбудеться прес-тур, на який ми запрошуємо (за попередньою акредитацією) усіх представників/-ць медій, власне захід розпочнеться офіційним відкриттям о 10:00.

За запитом представникам/-цям медій попередньо може бути надана частина програми Першої національної (не)конференції. Команда EdCamp Ukraine готова сприяти
в організації ексклюзивних інтерв’ю з учасницями та учасниками, експертним колом, партнерами події.

 

Місце проведення:

Культурний центр «Бейт Дан» (м. Харків, вул. Тобольська, 46, www.beitdan.org.ua).

Карта проїзду https://goo.gl/maps/tglaZ

Офіційний сайт:

www.edcamp.org.ua

 

Офіційні соціальні мережі:

Facebook: www.facebook.com/EdCampUkraine
Twitter: www.twitter.com/EdCampUkraine
Instagram: www.instagram.com/EdCampUkraine

 

Контактна інформація для акредитації ЗМІ, партнерства та медіа-запитів:

Олександр Елькін,
голова організаційного комітету, к.т.н.

Email: for@edcamp.org.ua

Моб.: +38 050 302 31 32

Аліна Опанасенко,
PR-менеджерка
Email: for@edcamp.org.ua

Моб.: +38 050 38 10 129

 

Інформаційна довідка:

EdCamp уперше було проведено у 2010 році натхненними едукаторами з Філадельфії (США). На сьогодні понад 550 заходів об’єднали 25 000 вчителів і різних стейкхолдерів навчального процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань. Україна – 24-та країна у світі, яка приєдналася до міжнародної спільноти (не)конференцій EdCamp.

 

Партнери EdCamp Ukraine 2015:

Продюсери освіти «ПаЕль»

EdCamp Foundation

Global Shapers Community, ініціатива World Economic Forum

Платформа School Champion

Посольство США в Україні

Microsoft в Україні

Intel Education в Україні

Google в Україні

Фонд «Професійний розвиток Харкова»

Культурний центр «Бейт Дан»

Фонд «Джойнт»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

Благодійний фонд України «Відкриті серця»

Київський Діалог (Kiewer Gespräche)

Гендерний інформаційно-аналітичний центр «Крона»

Gendermuseum – Музей історії жіноцтва, історії жіночого і гендерного руху

Консалтингова група «Жива справа»

Український Форум Благодійників

Фонд BrainBasket

Клуб успішних жінок

Медіа холдинг 100%

Bristar Studio

Hi-Tech.UA

Українська бібліотечна асоціація

Видавництво Старого Лева

Академія української преси

Видавнича група «Основа»

Видавництво «АССА»

Клуб Фасілітаторів.UA

Bridal Group

Leather Handicraft «Pilkin’s»

Клуб успішних освітян

Impact Hub Odessa

Kharkiv Crisis Infocenter

Центр інноваційної освіти «Про.Світ»

Створення мальованих відео «Artscribe»

Креативна міжнародна дитяча школа (КМДШ)

Міжнародний фестиваль неформальної освіти Insight

Реанімаційний пакет реформ

Батьківський клуб «Гравітація»

Готель «Мир»

Вода «Рощинська»

Таксі «Merci»

Магазин плитки «Kerama Expert»

In Vino

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »