Відкриття Лабораторії Фінансів проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ

05.09.2014

4 вересня о 16.00 в Мистецькому Арсеналі відбулося відкриття ЛАБОРАТОРІЇ ФІНАНСІВ – нового тематичного напрямку Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ, інноваційного за форматом та змістом, адже вперше в Україні освітній проект на тему фінансів відкрито у сучасному музейному комплексі.

 

Лабораторія Фінансів надасть дітям та підліткам поштовх до здобуття економічної освіти, демонструючи, наскільки захоплюючою, цікавою та творчою може бути фінансова наука, а знання у фінансовій сфері надзвичайно важливими у повсякденному житті.

Ідея проекту у творчій ігровій формі продемонстувати динаміку розвитку фінансових установ від давнини до сьогодення, дозволяючи дітям та підліткам інтегруватися в сучасний світовий контекст фінансів, стимулюючи інтерес до інновацій у фінансовій сфері та налаштовуючи відвідувачів на позитивне сприйняття та ефективне використання нових технологій.

Спеціальним соціальним завданням проекту є сприяння соціально-психологічній адаптації дітей та підлітків, позбавлених батьківського піклування, всебічне сприяння у їх підготовці до самостійного життя, отриманні навичок індивідуального планування, зокрема, поводження з грошима.

Учасниками презентації стали генеральний директор НКММК «Мистецький Арсенал» Наталія Заболотна, директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру, голова правління Ощадбанк Андрій Пишний та генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні Віра Платонова.

Наталія Заболотна розповіла про значення освітніх проектів для музейної інституції: «Розвиток освітнього напрямку є пріоритетним для Мистецького Арсеналу, адже сучасний музей є місцем сімейного дозвілля, джерелом отримання нової інформації і знань. За два роки існування АРСЕНАЛУ ІДЕЙ аудиторія Мистецького Арсеналу значно розширилася і це не може не радувати нас, адже діти – це наше майбутнє, і все, що ми робимо, в першу чергу, – для них!»

Ольга Вієру подякувала партнерам проекту – Ощадбанку та представництву MasterCard Europe в Україні за всебічну допомогу у реалізації проекту і зазначила:

«Проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ грунтується на широкому і ефективному партнерстві, тому ми вважаємо, що створюємо його спільно з нашими партнерами.  Ми щиро вдячні за допомогу, чудові ідеї та активну участь у роботі над їх втіленням, адже для проекту розроблено спеціальну інтерактивну програму навчання у фінансовій сфері та цілий ряд унікальних цікавих активностей».  

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний зазначив: «Соціальна місія та ідея проекту дуже близькі Ощадбанку. Під особливу опіку ми вирішили взяти тих, хто виховується в дитячих будинках та інтернатах ­– вони щонайперше потребують практичної допомоги у плануванні свого майбутнього. Піклування про таких дітей є для Ощадбанку особливим завданням. Сьогоднішні діти, учні – це не тільки майбутні клієнти банків. Через певний час вони подорослішають, стануть свідомими й активними громадянами України. І наше спільне завдання – допомогти їм оволодіти основами фінансової грамотності. У нашій фінансовій лабораторії вони дізнаються, як правильно користуватись грошима та як можна їх примножити. За допомогою проекту «Лабораторія фінансів» школярі зможуть інтелектуально та творчо розвиватись, а отримані знання застосувати в подальшому житті».

Генеральний директор MasterCard Віра Платонова сказала: «Відома мудрість говорить про те, що гроші можуть бути слугою, а можуть бути й господарем людини. Ми раді можливості навчати дітей робити правильний вибір та усвідомленно використовувати його у житті, сприймаючи гроші як засіб для отримання нових знань та можливостей».

 

 

 

Гості Лабораторії Фінансів мали можливість пройти цикл унікальних активностей, створених спеціально для проекту, які демонстують розвиток фінансової сфери та переваги сучасних технологій:

-       взяти участь у цікавій інтерактивній освітній програмі,

-       побачити авторську інсталяцію – історичний екскурс з банку минулого до банку майбутнього,

-       ознайомитися з величезною інтерактивною платіжною карткою,

-       наочно порівняти маленьку платіжну картку з великим кубом, наповненим купюрами, загальною вартістю у 1 000 000 грн.,

-       побачити захоплюючий анімаційний ролик, створений спеціально для проекту, що продемонструє історію та функції грошей,

-       пограти у гігантську фінансову гру та ознайомитися з валютами різних країн світу.

 

Також усі учасники презентації разом з дітьми взяли участь у об’єднуючій акції «Наші долоні», проголосувавши за мир власноруч намальованою долонею.

 

УВАГА!

Для дітей з особливими потребами, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також груп дітей вимушених переселенців зі Сходу вхід до АРСЕНАЛУ ІДЕЙ та ЛАБОРАТОРІЇ ФІНАНСІВ безкоштовний. Реєстація обов’язкова!

Реєстрація організованих груп та детальна інформація на сайті проекту

АРСЕНАЛ ІДЕЙ: www.arsenal-idei.artarsenal.gov.ua 

 

 

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »