Презентація ЛАБОРАТОРІЇ ФІНАНСІВ в межах Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ

03.09.2014

 

4 вересня о 16.00 в Мистецькому Арсеналі відбудеться презентація ЛАБОРАТОРІЇ ФІНАНСІВ – нового тематичного напрямку Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ, який працює на регулярній основі паралельно з кожним проектом Мистецького Арсеналу.

ІДЕЯ ПРОЕКТУ у творчій ігровій формі продемонстувати динаміку розвитку фінансових установ від давнини до сьогодення, дозволяючи дітям та підліткам інтегруватися в сучасний світовий контекст фінансів, стимулюючи інтерес до інновацій у фінансовій сфері та налаштовуючи відвідувачів на позитивне сприйняття та ефективне використання нових технологій. Лабораторія Фінансів надасть дітям та підліткам поштовх до здобуття економічної освіти, демонструючи, наскільки захоплюючою, цікавою та творчою може бути фінансова наука, а знання у фінансовій сфері надзвичайно важливими у повсякденному житті.

Формування ідеї проекту та розробку активностей було здійснено спільно

з партнерами проекту – Ощадбанком та представництвом MasterCard Europe.

 

Лабораторія Фінансів діятиме паралельно з усіма мистецькими проектами Мистецького Арсеналу та буде інноваційною за форматом та змістом, адже вперше в Україні освітній проект на тему фінансів буде відкрито у сучасному музейному комплексі.

МЕТА ПРОЕКТУ:

-       розширення кругозору дітей та підлітків, надання базових знань про світ фінансів;

-       підвищення фінансової грамотності дітей та підлітків, підготовка до прийняття фінансових рішень та реалізації власних бізнес-ідей;

-       заохочення до фінансової та економічної діяльності, розвиток творчого потенціалу

та креативного підходу до праці;

-       позитивне сприйняття дітьми та підлітками нових технологій та стимулювання інтересу до інновацій у фінансовій сфері;

-       забезпечення фінансової безпеки молодих людей

Гостям Лабораторії Фінансів пропонується пройти цикл унікальних активностей, створених спеціально для проекту, які демонстують розвиток фінансової сфери та переваги сучасних технологій.

 

У Фінансовій Лабораторії юні відвідувачі зможуть:

-       взяти участь у цікавій інтерактивній освітній програмі;

-       побачити авторську інсталяцію, створену сучасними українськими художниками, – історичний екскурс з банку минулого до банку майбутнього, який може мати кожен у вигляді особистого планшету або телефону; 

-       ознайомитися з величезною інтерактивною платіжною карткою, натискаючи на окремі елементи та отримуючи інформацію про їх призначення;

-       наочно порівняти маленьку платіжну картку з великим кубом, наповненим купюрами /загальною вартістю у 1 000 000 грн./;

-       побачити захоплюючий анімаційний ролик, створений спеціально для проекту, що продемонструє історію та функції грошей як загального еквіваленту, міри вартості, засобу обігу і платежів;

-       пограти у гігантську фінансову гру для дітей середнього віку та настінну гру для молодших відвідувачів;

-       ознайомитися з валютами різних країн світу.

 

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА

Спеціальним соціальним завданням проекту є соціально-психологічна адаптація

дітей та підлітків, позбавлених батьківського піклування, всебічне сприяння у їх

підготовці до самостійного життя. Це завдання є особливо важливим у контексті

реалізації соціальної програми проекту, яка передбачає безкоштовні екскурсії

та підготовку навчальних програм для дітей з державних закладів опіки.

Зазвичай діти, позбавлені батьківського піклування, не мають навичок

індивідуального планування подальшого життя, зокрема, поводження з грошима

та потребують додаткової роботи з соціальної адаптації, саме тому для таких груп

дітей буде підготовлено спеціальну освітню програму з фінансової грамотності.

 

 

УВАГА!

Для дітей з особливими потребами, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також груп дітей вимушених переселенців зі Сходу вхід до АРСЕНАЛУ ІДЕЙ та ЛАБОРАТОРІЇ ФІНАНСІВ безкоштовний. Реєстрація обов’язкова!

 

Реєстрація та детальна інформація на сайті проекту

АРСЕНАЛ ІДЕЙ: www.arsenal-idei.artarsenal.gov.ua

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ ПРОЕКТУ

Програма Лабораторії Фінансів надаватиме можливість отримувати нові знання

та навички дітям та підліткам самостійно або разом з батьками, організованим групам дітей та підлітків, оскільки програма передбачає індивідуальне і групове відвідування.

 

Для організованих груп – шкільних класів та спеціальних соціальних груп

у Лабораторії Фінансів буде підготовлено спеціальні програми інтерактивного

навчання для різних вікових груп.

 

Візити організованих груп передбачені у будні дні.

Індивідуальні та сімейні візити – у будні та вихідні дні.

У Лабораторії Фінансів спільно з партнерами можуть проводитися тематичні

тижні, дні та спеціальні конкурси.

 

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »