Книжковий Арсенал

27.05.2011

Запрошуємо Вас на Перший міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — новий проект Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», що відбудеться 28 травня — 1 червня 2011 року.

 

Особливість Книжкового Арсеналу — намір вийти за межі рутинного літературного процесу, популяризувати читання, відобразити розвиток технологій, взаємозв`язок з актуальним соціокультурним контекстом, іншими видами мистецтва — візуального, медійного, музичного. Книжковий Арсенал, окрім традиційної виставки-ярмарку, включатиме насичену програму подій, у якій будуть представлені література non/fiction, книги про мистецтво, art book, дитяча література, електронні і аудіокниги, а також й актуальна художня література. Дні, протягом яких триватиме «Книжковий Арсенал», матимуть певну спрямованість.

 

Окрім традиційної виставки-ярмарку, будуть представлені взаємодоповнюючі спеціальні події та програми:

 

  • програма для дітей та батьків, велика благодійна акція до Дня захисту дітей
  • програма німого кіно та живої музики до Дня Києва
  • виставка про мумі-тролів Туве Янссон та експозиція art book
  • концерти та поетичні перформанси
  • марафон автограф-сесій, зустрічі з відомими письменниками, критиками, художниками
  • майстерні, лекції, диспути
  • презентації найцікавіших нових книг і проектів українських та іноземних видавництв
  • бізнес-зустрічі, пітчинг-сесії видавців і авторів

 

У виставці-ярмарку беруть участь близько 100 видавництв, журналів, книжкових магазинів. Міжнародні партнери Книжкового Арсеналу – Гете Інститут, Французький Культурний Центр, Італійський Культурний Центр, Польський Інститут, Чеський Центр, Посольство Королівства Нідерландів, Посольство Фінляндії, Посольство Швеції та Шведський Інститут, FILI – Інформаційний центр літератури Фінляндії.

 

На фестиваль приїдуть близько 30 гостей із 10 країн. Зокрема, серед гостей фестивалю: Барнаба Форназетті — голова легендарного італійського дизайн-ательє; Філіп Лабро — письменник, зірка французького кіно та телебачення; Франсуаза Барб-Галь — автор популярних книжок про те, як знайомити дітей із мистецтвом; Жюль Ділдер — найпопулярніший поет Нідерландів та джазмен; Геллерт Тамас — зірковий шведський письменник non-fiction, друг Стіга Ларссона; Юнас Гассен Хемірі – один із найпопулярніших молодих письменників у Європі; Пірошка Доссі – автор бестселеру «Продано! Мистецтво і гроші»; Кінга Дунін – відома польська письменниця та феміністка; Мирон Цовнір — культовий фотограф, автор кримінальних романів; Лінор Горалік – популярна російська письменниця, автор популярних коміксів; авторка детективів-бестселерів Тетяна Устінова; зірковий дитячий письменник та ілюстратор Маркус Маялуома; директор празького видавництва Labyrint Йоахім Дворжак; директор Музею медіа технологій та мистецтва ZKM, куратор ІV Московської бієнале сучасного мистецтва Пітер Вайбель. Повний список гостей з інформацією про події та розкладом додається окремо.

Гості міжнародної програми

Дитяча програма

Мистецька програма

Міжнародна прогама

Українська програма

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »