Сьогодні, 26 червня, під час проведення НОЧІ АВАНГАРДУ відбудеться благодійна акція зі збору коштів для надання допомоги дітям переселенцям зі Сходу України

26.06.2014

 

У четвер, 26 червня, у Мистецькому Арсеналі в рамках виставкового проекту СЦЕНА УКРАЇНСЬКОГО АВАНГАРДУ відбудеться НІЧ АВАНГАРДУ – ніч кіно, музики, поезії.  Відвідувачів чекає цікава програма, інспірована авангардним мистецтвом початку ХХ століття та унікальна нагода подивитися взірець класичного німого кіно –  «Той, хто отримує ляпаси» (1924)  у музичному  супроводі всесвітньовідомого ALLOY ORCHESTRA (США).

Під час проведення НОЧІ АВАНГАРДУ відбудеться благодійна акція зі збору коштів для надання допомоги дітям переселенцям зі Сходу України 


Організатори: НКММК «Мистецький Арсенал»БФ «Мистецький Арсенал»


В той час, коли говорить зброя, музи мовчать. У НІЧ АВАНГАРДУ в Мистецькому Арсеналі музи промовлятимуть заради єдності народу і нашого майбутнього – дітей, що були змушені покинути свої домівки через військові дії. Сьогодні мусимо забезпечити тил, запобігти його роз’їданню зсередини внутрішньою ворожнечею та допомогти адаптуватися в нових умовах насамперед маленьким українцям, чий звичний світ змінився назавжди. Ми можемо допомогти їм у різний спосіб – надати речі першої необхідності, забезпечити дозвілля, поки батьки намагаються вирішити нагальні життєві проблеми, створити сприятливі умови для психологічної реабілітації, творчої реалізації, медичного догляду та ін. Поки що цими питаннями найефективніше займається громада – волонтерські ініціативи, що консолідують довкола себе усіх небайдужих.

НКММК «Мистецький Арсенал» та Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» взялися допомогти Ініціативній групі волонтерів «Київ-Схід-Діти», яка займається організацією дозвілля та соціальною адаптацією дітей переселенців зі Сходу України. Благодійні внески, зібрані під час НОЧІ АВАНГАРДУ, акумулює Благодійний фонд «Мистецький Арсенал». Усі, хто бажає долучитися до надання допомоги, можуть перерахувати благодійні внески на рахунок БФ «Мистецький Арсенал».**

 

ПРОГРАМА НОЧІ:


18:00 Лекція мистецтвознавця ДМИТРА ГОРБАЧОВА «Сценографія українських авангардистів».    Для Дмитра Омеляновича авангард став  визначною та напрочуд особистою темою наукового опрацювання всього професійного життя.  Серед найбільш відомих його книг: «Анатолій Галактіонович Петрицький», «Український авангард», «Спогади про художника». Альбом «Олександр Хвостенко-Хвостов», «Малевич Украина», тощо. Саме Дмитро Горбачов курував перші міжнародні виставки українських авангардистів у 1990-х роках та присвятив себе поверненню забороненого мистецтва України із радянського забуття. 

 

19:00  Читання творів доби «розстріляного ренесансу» від Міжнародного поетичного фестивалю «TERRA РOETICA». Класиків читають: Вано Крюгер, Олег Коцарєв, Андрій Пермяков (Рівне), Таня-Марія Литвинюк, Олеся Венгринович, Світлана Дідух-Романенко, Оксана Боровець.

Літературознавчі вкраплення від професора КНУ ім.Т.Шевченка Юрія Коваліва.

Модерують: Сергій Архипчук та Леся Мудрак.

 

20:00 Ексклюзивний кінопоказ «ТОЙ, ХТО ОТРИМУЄ ЛЯПАСИ» (1924) у супроводі ALLOY ORCHESTRA (США). За підтримки Посольства США в Україні.


ALLOY ORCHESTRA – це один із найбільш відомих в світі  і найцікавіших музичних гуртів, що створює  та виконує музику до класичних німих фільмів майже 25 років. Співпрацюючи з такими авторитетними кіноархівами як George Eastman House та British Film Institute, AlloyOrchestra виступає на найбільших театральних сценах та найавторитетніших кінофестивалях німого кіно: Telluride Film Festival, Giornate del cinema muto, San Francisco Silent Film Festival. AlloyOrchestra створили музичний супровід до десятків німих кіношедеврів, серед яких «Генерал» (1926), «Привид опери» (1925), «Носферату» (1922), «Вітер» (1927), «Метрополіс» (1926), в тому числі й українських – «Людина з кіноапаратом» (1929) Дзиги Вертова та «Земля» (1930) Олександра Довженка.

 

В Києві  ALLOY ORCHESTRA представить свою останню роботу, новий саундтрек до класичного американського фільму 1924 року «Той, хто отримує ляпаси». Фільм знято за мотивами  однойменної п’єси Леоніда Андрєєва. Це був перший фільм, який почали знімати після об’єднання студій Семюела Голдвіна і Луїса Майєра.***

 

22:00 ДУЕТ МАР'ЯНИ ГОЛОВКО І ВАЛЕРІЯ КОШМАНА зі спеціальною джазовою програмою

Зворушливий дует, який разом вже більше 5 років. Відчуваючи музику глибоко та чуттєво, виконують пісні різних часів та різних жанрів – від джазу до сучасної англійської популярної музики, від класики до кросоверу, від народної до авторської української пісні. 

Мар'яна Головко  –  викладачка вокалу у Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова та  у своїй студії Vocal Workshop. Має свою авторську передачу на Радіо «Аристократи» - «Клуб Благородных певиц», в якій знайомить слухачів зі світовими еталонами жіночого голосу.

Валерій Кошман – відомий київський гітарист.

 

На терасі Ночі Авангарду – спеціальна музична програма від ВАЛЕРІЇ ЧАЧІБАЯ, продюсера програми The Selector, спеціальний ефір Радіо Аристократи.

 

А також – захоплюючі екскурсії для тих, хто не встиг відвідати виставки «Сцена українського авангарду», «Еволюція мрії: Новий Старий Арсенал». Виставки працюють лише до 29 червня.

 

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »