16 травня Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» за підтримки компанії «Сингента» було презентовано зону біології в Науковій лабораторії проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ

16.05.2014

Зона біології у Науковій лабораторіїІнноваційного освітнього проекту для дітей і підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ


16 травня Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» за підтримки компанії «Сингента» було презентовано зону біології в Науковій лабораторії Інноваційного освітнього проекту для дітей і підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ у Мистецькому Арсеналі. 
Для гостей було проведено презентацію інтерактивної освітньої програми з біології, яку було розроблено спеціально для проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ.У біологічній лабораторії юні дослідники дізнаються багато цікавого про життя рослин до того, як вони потрапляють на полички супермаркету та до споживача: як виглядає вівсянка, перш ніж стати пластівцями, якою є гречка не в тарілці, а у полі.Відвідувачі зможуть дослідити під мікроскопом найменші елементи рослинного світу, потримати в руках живі рослини.Під час інтерактивних вікторин і презентацій діти зможуть досліджувати навколишній світ в умовах урбанізованого міста та поринути у світ природи, не виїжджаючи за межі мегаполіса.Також тут відбуватимуться інтерактивні пізнавальні події, які привертатимуть увагу до питань захисту навколишнього середовища, забезпечення людства ресурсами, можливих шляхів оптимізації цього процесу, «здоров’я» рослин і їх важливої ролі в житті планети.

 

Також для представників преси було проведено оглядову екскурсію проектом АРСЕНАЛ ІДЕЙ, який пропонує юним відвідувачам широку освітню програму у чотирьох тематичних лабораторіях проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ – Мистецтва, Науки, Інновацій та Art & Book (Мистецтво і Книга), новій лабораторії, присвяченій книзі та читанню.
Представники компанії «Сингента» (Швейцарія) зауважили, що програма проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ є унікальною і не має аналогів у світі. У Мистецькій Лабораторії за підтримки компанії «Сингента» представлено унікальне авторське еко-панно «Нива життя», створене із зерен різних культур спеціально для проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ, яке демонструє колообіг життя від зерна до рослини і знову – до зерна. Еко-панно надихає юних відвідувачів проекту на створення власних робіт. За допомогою зерняток і фантазії діти можуть відтворювати своє поле життя.

Під час презентації журналісти та гості презентації запропонували свої ідеї для реалізації у межах проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ, які обов’язково будуть розглянуті і за можливості втілені у життя. 

Дякуємо усім за підтримку!

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »