Новий етап Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ

26.02.2014

Новий етап

ІННОВАЦІЙНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ

АРСЕНАЛ ІДЕЙ

 

в рамках мистецького проекту з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка «ШЕВЧЕНКО/MANIA»

 

27 лютого (15.00) - 10 березня 2014 року

 

З травня 2013 року в Мистецькому Арсеналі на регулярній основі у рамках кожного із мистецьких заходів діє Інноваційний освітній проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ – інтерактивна лабораторія для юних відвідувачів.

Перший етап проекту у 2014 році розпочнеться під час відкриття мистецького проекту з нагоди  200-річчя від дня народження Тараса Шевченка «ШЕВЧЕНКО/MANIA».

 

У трьох тематичних лабораторіях проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ – Мистецтва, Науки та Інновацій – юним відвідувачам буде запропоновано широку освітню програму, інтерактивні заняття від компаній Майкрософт та Сингента.

 

У ЛАБОРАТОРІЇ МИСТЕЦТВА буде представлено нові авторські інсталяції та інтерактивні твори для дітей, створені  сучасними українськими художниками:

­  Унікальна еко-інсталяція «Нива життя», створена спеціально для проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ за підтримки компанії «Сингента», демонструватиме різномаїття живих природних матеріалів для творчості та ілюструватиме колообіг життя від зерна до рослини і знову – до зерна.

­  Масштабна робота «Майстерня художника» – інтерактивний твір, яскрава рефлексія на тему творчості українських художників та національного культурного спадку, до створення якої зможуть долучитися найменші відвідувачі Мистецького Арсеналу.

Також на дітлахів в Лабораторії Мистецтва чекатиме інтерактивна інсталяція «СЕНСОРІКУМ», створена, в першу чергу, для дітей з особливими потребами, та виготовлена виключно із природніх матеріалів у 2013 році. 

 

Враховуючи тематику мистецького проекту «ШЕВЧЕНКО/MANIA», присвяченого творчості та актуалізації образу Тараса Шевченка, АРСЕНАЛ ІДЕЙ запропонує спеціально розроблену програму активностей у Мистецькій Лабораторії:

­  Діти намагатимуться створити власну інтерпретацію представлених творів Т.Шевченка  – малювати, робити аплікацію, використовуючи різні, можливо, і несподівані матеріали

­  Маленькі відвідувачі ілюструватимуть обкладинку збірки «Кобзар»

­  Діти ліпитимуть з пластиліну фрагмент твору – калину, яка є дуже популярною у творчості Т.Шевченка

­  На виділеній зоні в коридорі діти відповідатимуть на питання: «Тарас Шевченко. Хто він?»

­  В лабораторії проходитимуть інтерактивні активності на тему творчості Тараса Шевченка (з демонстрацією слайдів та короткою екскурсією основною експозицією проекту)

 

У ЛАБОРАТОРІЇ НАУКИ буде представлено інтерактивні об’єкти, розроблені та виготовлені спеціально для проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ, що знайомитимуть дітей із законами науки та природи.

Також за підтримки компанії «Сингента» проходитимуть інтерактивні пізнавальні активності, які привертатимуть увагу до питань захисту навколишнього середовища, забезпечення людства ресурсами, можливих шляхів оптимізації цього процесу, «здоров’я» рослин та їх важливої ролі у житті планети.

 

Унікальний інтерактивний простір ЛАБОРАТОРІЯ ІННОВАЦІЙ буде представлено компанією «Майкрософт», а його програма спонукатиме дітей та підлітків до здобуття нових знань та власних досліджень, ознайомлюватиме з останніми програмними розробками та інноваціями.

 

Форми відвідування проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ

 

1.       Сімейні відвідування

Оскільки АРСЕНАЛ ІДЕЙ створено як постійно діючий інтерактивний простір освітнього напрямку для дітей та підлітків у межах поточних проектів Мистецького Арсеналу, відвідувачі, придбавши загальний квиток на виставку (діти до 12 років – безкоштовно), матимуть можливість разом з дітьми без додаткових квитків відвідати проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ без обмеження часу.

Найактивнішими днями сімейного відвідування є вихідні дні – субота та неділя, коли увазі відвідувачів запропоновано широку програму майстер-класів та цікавих активностей.

З програмою заходів можна ознайомлюватися на сайті проекту: 

www.arsenal-idei.artarsenal.gov.ua

 

2.       Організовані шкільні групи

Для школярів підготовлено групові екскурсії до АРСЕНАЛУ ІДЕЙ та розроблено спеціальну освітньо-пізнавальну програму, яка постійно змінюватиметься та корегуватиметься у межах наступних етапів проекту.

Спеціальна програма відвідування для організованих груп діє виключно за попереднім записом лише у робочі дні /понеділок-п’ятниця/.

Вартість спеціального пільгового квитка для організованих груп – 20 грн. на 1 особу.

Тривалість програми для кожної групи – 2 години.

Одночасно на території АРСЕНАЛУ ІДЕЙ може перебувати лише дві організовані групи.

 

Під час мистецького проекту з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка «ШЕВЧЕНКО/MANIA/» (з 27 лютого по 10 березня) шкільні групи також матимуть можливість коротко ознайомитися з експозицією виставки, або ж замовити спеціальну екскурсію експозицією виставки ( 2 години) для школярів.

 

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА ПРОЕКТУ

Освітній проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ є соціально орієнтованим, спрямованим на ефективну інтеграцію в суспільство різних груп дітей та підлітків, і благодійним для окремих груп дітей.

Участь у проекті є безкоштовною для дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей з особливими потребами та обмеженими можливостями.

У межах соціальної програми проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ підготовлено спеціалізовані програми для дітей з особливими потребами та обмеженими можливостями. Передбачено програми для дітей та підлітків з особливостями розумового розвитку, вадами зору, слуху та порушеннями функцій опорно-рухового апарату.

Завданням соціальної програми АРСЕНАЛ ІДЕЙ є надання можливості усім дітям, у тому числі, дітям з обмеженими можливостями, стати учасниками захоплюючої дослідницької програми.

 

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати інтерактивну лабораторію АРСЕНАЛ ІДЕЙ! 

АРСЕНАЛ ІДЕЙ – ВИВЧАЙ, ДОСЛІДЖУЙ, ТВОРИ!

 

Детальна інформація на сайті проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ:

www.arsenal-idei.artarsenal.gov.ua

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »