Запрошуємо вступити до Клубу Друзів Мистецького Арсеналу!

11.02.2014

Шановні друзі!

Благодійний фонд "Мистецький Арсенал", громадська організація, що взяла на себе зобов'язання всебічно підтримувати розвиток Мистецького Арсеналу, за власної ініціативи реалізовує проекти, спрямовані на взаємодію та залучення широких суспільних кіл громадськості до розбудови однієї з найперспективніших інституцій України.

Ми хочемо щиро подякувати Вам за допомогу, оскільки завдяки їй нам вдалося надати вагому підтримку у реалізації багатьох мистецьких проектів Мистецького Арсеналу, про що ми постійно звітуємо на нашому сайті / звіт за 2013 рік буде розміщено найближчими днями. 

А поки що ми хочемо повідомити про те, що у 2013 році спільно з Вами нам вдалося реалізувати чудовий освітній проект для дітей АРСЕНАЛ ІДЕЙ, який став місцем дитячої творчості і досліджень під час кожного проекту Мистецького Арсеналу, отримав надзвичайно позитивні відгуки відвідувачів, фахівців, українських і міжнародних ЗМІ.

Проект відбувся завдяки допомозі Клубу Друзів Мистецького Арсеналу та численних парнерів, серед яких – всесвітньо відомі і невеликі приватні компанії, оскільки його було створено виключно за рахунок залучених фондом коштів (на реалізацію проекту з травня до грудня 2013 року було витрачено близько 500 тисяч грн).

У 2014 році ми плануємо розширити програму проекту і запровадити нові тематичні напрямки АРСЕНАЛУ ІДЕЙ, що надасть додаткові можливості для сприяння формуванню життєвих орієнтирів та всебічному розвитку наших юних відвідувачів, розвитку їх інтелекту та креативного мислення завдяки інноваційним підходам та сучасним інтерактивним формам навчання.

Окрім того, ми продовжимо працювати над соціальними програмами для людей з особливими потребами і будемо надавати підтримку у реалізації художніх проектів Мистецького Арсеналу.

 

Шановні учасники Клубу Друзів Мистецького Арсеналу!

Висловлюємо Вам щиру вдячність за підтримку та благодійні внески, здійснені протягом 2011, 2012 та 2013 років!

Оскільки участь у Клубі Друзів Мистецького Арсеналу поновлюється щорічно, просимо учасників Клубу минулих років, за бажанням, поновити свою участь у Клубі Друзів.

Також Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» запрошує усіх бажаючих вперше долучитися до благодійної програми фонду стати учасниками Клубу Друзів Мистецького Арсеналу у 2014 році.

 

Будемо раді бачити Вас серед наших Друзів!

Сподіваємося, що участь у Клубі Друзів Мистецького Арсеналу стане для Вас доброю традицією.

СТВОРИМО МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ РАЗОМ!

 

Детальна інформація на сайті та за телефоном:

http://art-arsenalfund.org/friendsclub/conditions/ 

тел. 095-506-48-06

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »