Мистецький Арсенал збирає друзів!

27.12.2013

 

26 грудня в Мистецькому Арсеналі відбувся вечір на честь партнерів та учасників Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, започаткуваного Благодійним фондом «Мистецький Арсенал».

 

Вже третій рік поспіль фонд підтримує прекрасну традицію – підбиваючи підсумки року, запрошувати своїх почесних гостей – учасників Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, партнерів, представників дружніх організацій, просто друзів і однодумців, на спеціальний вечір задля того, щоб висловити щиру подяку за підтримку діяльності Мистецького Арсеналу протягом року та сприяння у реалізації його проектів.

 

 

2013 рік для Мистецького Арсеналу був, як завжди, надзвичайно насиченим та продуктивним. Окрім традиційних щорічних проектів, таких як Міжнародний форум „АРТ-КИЇВ contemporary”, Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», Fine Art Ukraine, Великий Антикварний Салон та інші, було реалізовано масштабний Всеукраїнський міжмузейний проект ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ, у якому взяли участь 35 музеїв із усієї України, та започатковано Премію імені Бориса Возницького «За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи України». Також у 2013 році стартував соціальний Інноваційний освітній проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ, створений виключно завдяки підтримці благодійників, який з травня 2013 року відвідали десятки тисяч дітлахів.

 

Організатори вечора сердечно подякували усім компаніям, організаціям, учасникам Клубу Друзів за підтримку діяльності Мистецького Арсеналу у 2013 році.  Директор Благодійного фонду Ольга Вієру традиційно урочисто вручила книгу «Благодійники Мистецького Арсеналу 2013»  керівнику музейного відділу Ользі Мельник для подальшої передачі до музейних фондів Мистецького Арсеналу.

 

 

Подарунком гостям стали виступи британського гурту українського походження "Bloom Twins", який представляв ці дві країни на MTV OGGY з кліпом на пісню "Fahrenheit" та був визнаний колективом тижня восени 2013р. (bloomtwins.com), а також солістки дуeту «Почайна», двічі лауреата конкурсу "Червона Рута" Вікторії Зотової.

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »