Cвятковий ярмарок "Різдвяний Арсенал"

17.12.2013

 

Напередодні найтепліших свят холодної зими Мистецький Арсенал гостинно запрошує усіх на святковий ярмарок "Різдвяний Арсенал", який відбудеться з 18 до 29 грудня. 

Саме тут ваші чарівні святкові мрії стануть правдою, адже сама магія свята складається із безлічі ледь помітних деталей – із зустрічей і усмішок, із часу, проведеного із близькими, із запахів меду, кориці і мандаринів, із блиску ялинкових прикрас, брязкотіння срібних дзвіночків і відлуння колядок і щедрівок…

Свято складається із вашого бажання зробити близькій людині найкращий подарунок і вогників нетерпіння і радості у її очах, коли вона цей подарунок отримає! 

Найкращі подарунки, усе для святкування і просто чудовий час і найтеплішу святкову атмосферу ви знайдете на "Різдвяному Арсеналі".  

У ПРОГРАМІ ЯРМАРКУ

- подарунки для дітей і дорослих від 100 кращих хендмейкерів України;- дитячі книжки та мистецькі видання;

- авторські читання і майстер-класи;

- казкові забави в арсеналі та зимові ігри просто-неба;

- музична сцена та різдвяні солодощі;

- 19 грудня - незабутня зустріч зі Святим Миколаєм!

- резиденція Діда Мороза відкрита для вас щодня! 

Під старовинними склепіннями вас чекатимуть подарунки для дітей і дорослих від ста найкращих хендмейкерів України. Провідні видавництва представлять найкрасивіші дитячі книжки і мистецькі видання. Відбуватимуться авторські читання від улюблених дитячих письменників, а також численні майстер-класи, на яких дітвора зможе навчитися робити святкові листівки, ялинкові прикраси і подарунки власноруч. На головній музичній сцені для відвідувачів співатиме Київський дитячий хор "Щедрик" і танцюватиме переможець телевізійного шоу "Танцюють всі" Василь Козар разом зі своїм хореографічним театром. Юних відвідувачів чекатиме інноваційний освітній проект для дітей і підлітків "Арсенал ідей", котрий підготував нові святкові наукові і творчі цікавинки. 

"Різдвяний Арсенал" приготував святкові ласощі, новорічні забави в експозиції та зимові ігри просто неба! А найголовніше – візит у резиденцію Діда Мороза! Улюбленець малечі і дорослих цього року облаштувався саме у Мистецькому Арсеналі за підтримки кондитерської компанії "АВК".  У казковій резиденції буде організовано спеціальне місце для написання листів Діду Морозу.  А потім головний організатор  "Укрпошта" доставить їх прямо Діду Морозу, аби бажання кожного могло здійснитися. Дід Мороз обіцяв щогодини навідуватися у свою центральну резиденцію у Мистецькому Арсеналі, аби прочитати листи від дітей, відповісти на них та разом зі своїми помічниками – казковими гномами – подарувати усім солодкі подарунки! 

А 19 грудня на відвідувачів "Різдвяного Арсеналу" чекає незабутня зустріч зі святим Миколаєм.  Також протягом грудня працюватиме Пошта Святого Миколая – спеціальна скринька у Мистецькому Арсеналі і сторінка на інтернет-порталі газети "Сегодня", за допомогою яких діти можуть надсилати свої листи Святителю з проханням про найзаповітніші мрії. А 19 грудня Святий Миколай зустрінеться із авторами листів та виконає їхні бажання. 

 

Благодійна виставка творів дітей з інвалідністю ПОДАРУЙ ДІТЯМ ДИВО!

 

18-19 грудня 2013 року, у День Святого Миколая та Міжнародний день допомоги бідним (19 грудня), які є чудовою нагодою відкрити своє серце і простягнути руку допомоги тим, хто найбільше її потребує, буде відкрито Благодійну виставку творчих робіт дітей з інвалідністю «ПОДАРУЙ ДІТЯМ ДИВО!», а 19 грудня з 17.00 до 19.00 відбудеться аукціон з продажу творів дітей з інвалідністю. Для них, а також інвалідів, які перебувають в інтернатних установах соціального захисту населення, творчість є однією з небагатьох можливостей самореалізуватися та відчути себе повноправними членами суспільства.

 

Виставка та аукціон найкращих робіт проводяться Міністерством соціальної політики України у рамках соціальної програми Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків "АРСЕНАЛ ІДЕЙ".

 

Усі зібрані кошти будуть направлені на відкриття центру денного перебування для дітей з інвалідністю. Це своєрідний "дитячий садочок", де діти з особливими потребами можуть навчатися і проходити реабілітацію у денний час. Завдяки таким закладам все більше дітей зможуть виховуватися у сім’ях, а не в інтернатах.

 

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в аукціоні, який відбудеться 19 грудня 2013 року о 17.00

Ваша особиста участь допоможе втілити у життя  цю добру справу!

 

Інноваційний освітній проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ

 

Освітній проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ традиційно працюватиме паралельно з ярмарком з 18 до 29 грудня.

Увага! У межах проекту відбудеться збір іграшок та подарунків для маленьких пацієнтів дитячих відділень лікарняних заходів.

 

Акустична майстерня казки у Різдвяному Арсеналі ВЕЛИКЕ ВУХО

19 грудня, у День Святого Миколая, в АРСЕНАЛІ ІДЕЙ починає свою роботу Акустична майстерня казки ВЕЛИКЕ ВУХО, під час якої діти самі озвучуватимуть чарівні історії казкарки Дзвінки Матіяш. За допомогою різних знайомих предметів — папір і фольга, склянки, тарілки, глечики й тази, шишки й горіхи, що здатні дзижчати-фурчати-сюрчати — малі знаходитимуть в звуках «як бджоли будують щільники, як тріпотять крильця метеликів у повітрі та тупотять лапки комах, що бігають по воді, як чистять дзьоби горобці і як ворушаться вуса в кота, котрий підкрадається до горобців»... Дорослі ж оповідатимуть, записуватимуть та опрацьовуватимуть звуки. На нас всіх очікує повна несподіванок казково-акустична пригода.

Мудра казка завжди на часі, і зараз особливо вчасно згадати про сили кольорові — про дітей і святого Миколая. В Дзвінчиних казках багато звуків і кольорів, багато простору для уяви, багато простору для усвідомлення цінностей і розуміння себе-людини, а ще — віри й любові. Чим більше дітей чутимуть казки в дитинстві й чекатимуть на Миколая, тим менше жорстокості й злих вчинків буде у цьому світі.

Всі записи будуть використані у створенні аудіо-казки, яку пізніше зможуть почути діти по всій Україні. А малі учасники майстерні ВЕЛИКЕ ВУХО 9 – 13 квітня обов’язково потраплять на її цікаве продовження під час Книжкового Арсеналу й разом з відомими музикантами, акторами й аніматорами зможуть далі працювати над улюбленими казками.

Організатори проекту:

Агенція подій «АртПоле», Благодійний фонд «Мистецький Арсенал», Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».

Майстерня працюватиме  щодня, 19-21 грудня о 16.00. Якщо вам разом з вашими малюками цікаво відвідати її, будь ласка, напишіть про свою участь на: tamanzyuk@gmail.com

ГОДИНИ РОБОТИ РІЗДВЯНОГО АРСЕНАЛУ

18 грудня – з 15:00 до 20:00

19-28 грудня – з 11:00 до 20:00

29 грудня – з 11:00 до 18:00 

ВАРТІСТЬ ВХІДНИХ КВИТКІВ

Дорослий – 50.00 грн

Сімейний (двоє дорослих, 1-2  дитини) – 120.00 грн

Для дітей до 12 років вхід вільний. 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Мистецький Арсенал

Київ, вул. Лаврська,12

тел.: +38 044 288 51 22  

КОНТАКТИ 

Оргкомітет  ярмарку

тел.: +38 044 288 51 22

expo@arrarsenal.gov.ua
Координатор Арсеналу Ідей – Ніна Івановська

тел.:  +38 067 446 74 49, ivanovska.nina@gmail.com 


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗМІ 

 

Офіційне відкриття – 18 грудня о 18:00

ЗМІ – за попередньою акредитацією:  pressa@artarsenal.in.ua 
Представникам ЗМІ потрібно мати при собі журналістське посвідчення
тел./факс: +38 044 288 52 26 

 

ПРЕС-СЛУЖБА МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ

pressa@artarsenal.in.ua
www.artarsenal.in.ua

www.facebook.com/Mystetskyi.Arsenal

 

 

 

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »