22 жовтня о 19.00 в Мистецькому Арсеналі відбудеться концерт-закриття V Міжнародного фестивалю “Chamber Art Music”

22.10.2013

 

Міжнародний благодійний фонд "Українське виконавське мистецтво"

Міжнародний благодійний фонд "Мистецтво без кордонів" (Швейцарія)

Національнимй камерний ансамбль "Київські солісти"

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал"

 

Представляють:

 

22 жовтня о 19:00, вперше у Мистецькому Арсеналі концерт за участі солістів - Дмитра Ашкеназі (кларнет, Швейцарія) та Жака Може (тромбон, Франція) разом з Національним камерним ансамблем "Київські солісти".

 

V Міжнародний фестиваль “Chamber Art Music”

Авторський проект струнного квартету Collegium

Концерт має програмну назву "Музика повітря". Світові зірки розкривають слухачам красоту і можливості духових інструментів через твори композиторів різних стильових напрямків, різних історичних і культурних епох: від Марчелло до Гуінжене і Ешпая.

ВИКОНАВЦІ

Дмитро Ашкеназі (кларнет, Швейцарія) - народився в 1969 у Нью-Йорку. Почав займатися музикою з шести років. Першим вчителем з гри на кларнеті став Джамбаттіста Сізіфі, у нього ж музикант вчиться, коли поступає до консерваторії у місті Люцерна (Швейцарія).


Після закінчення навчання розпочинає активну концертну діяльність і як соліст, і в складі Лондонського Королівського філармонійного оркестру, Німецького симфонічного оркестру (Берлін), Молодіжного оркестру SBS (Австралія, Сідней), Чеського філармонійного оркестру, Японського оркестру "Токіо Метрополітен Симфоні" і камерного оркестру Міто.


Співпрацює з видатними композиторами і музикантами сучасності – Пітером Максвеллом Девісом ( Стратклайдський концерт № 4, "Гімн Артеміді Лочіа"), Кшиштофом Пендерецькі (транскрипція альтового концерту), світові прем`єри концертів Марко Тутіно, Філіппо дель Корно. Грав у дуеті з такими визнаними у світі музикантами як Барбара Бонні, Гельмут Деуч, Девід Голуб, Едіта Груберова, Арян Аренг, Антоніо Менезес, Крістіна Ортіс, Марія Джо Ієзо Пірес і, безумовно, його брат Володимир і батько Володимир Ашкеназі.


Дмитро Ашкеназі має численні аудіо записи на Національному радіо Іспаніі, радіоканалі "музика Франції", радіо дель Свіццера,Італія, Радіо Німеччини, випустив свій CD.
Проводить мастер класи в Австралії, Іспанії, Ісландії, Швейцарії і США.

Жак Можè (тромбон, Франція)


Жак Можè народився у 1959 році.


Музична кар`єра Можè починається у духовому оркестрі рідного міста Барентена


(йому було 12 років). Освіту здобув у Руанській , а потім у Паризькій консерваторії.


Лауреат знаменитого конкурсу, що проходить у Німеччині - The Markneukirchen International Instrumental Competition і Міжнародного конкурсу гри на духових інструментах у Тулоні (Франція). 
Після закінчення консерваторії його запросили грати у складі філармонійного оркестру міста Ніцца (Італія), звідки він перейшов до складу оркестра Паризького оперного театру, де він працює і сьогодні не тільки у складі оркестру, але й має статус соліста оркестру. Саме як соліста Жака Можè знає весь світ. Його тридцятирічна кар`єра має мету показати відвідувачам концертних залів красоту звучання тромбону, позиціонувати інструмент, як сольний на рівні фортепіано або скрипки.


Він дає як сольні концерти, так і у супроводі симфонічних оркестрів і оркестрів духових інструментів. Йому присвячено ряд творів сучасних композиторів для тромбона. 
Жак Можè записав декілька CD як соліст, так і у складі ансамблю.


З 1994 року він викладає у Паризькій консерваторії, консерваторії Санта-Чеччілія в Римі (Італія) і у Токійському університеті (Японія). Запрошений професор консерваторій Швейцарії і Італії. 
Проводить мастер класи по всіх країнах світу.

Національний камерний ансамбль "Київські солісти"

"Багато оркестрів грають майстерно, 
але мало хто додає до цього натхнення своїх душ. 
"Київські Солісти" роблять це".
 

Богодар Которович


Створення Державного камерного ансамблю “Київські Солісти” – здійснення давнішньої мрії маестро Богодара Которовича (1941-2009). Він був засновником, художнім керівником і диригентом цього чудового колективу, визнаного слухачами та критиками у різних країнах світу. Нині головний диригент оркестру народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Володимир Сіренко. Художній керівник – Наталя Дущенко.


Днем народження Державного камерного ансамблю “Київські Солісти” можна вважати 29 листопада 1996 року, коли артисти виступили на урочистому відкритті відреставрованого Колонного залу імені М.В.Лисенка Національної філармонії України.


У складі камерного ансамблю «Київські Солісти» – обдаровані молоді музиканти України, лауреати національних і міжнародних конкурсів, серед яких багато учнів Богодара Которовича.


За активну діяльність у справі популяризації української культури Міністерство закордонних справ України надало колективу звання «Посол української культури в світі». У лютому 2010 року Указом президента України колективу присвоєне звання "Національний камерний ансамбль".


“Київські Солісти” постійно беруть участь у різних фестивалях та концертах в Україні та за її межами. У липні 2001 року за тріумфальний виступ на ХХХ Віденському Міжнародному музичному фестивалі-конкурсі “Київські Солісти” отримали Гран-прі фестивалю, як кращий колектив всього конкурсу, а також Перші премії в номінаціях “Камерні оркестри” та “Всі оркестри”. Важливою віхою в гастрольній діяльності “Київських Солістів” став спільний виступ ансамблю разом з хором Берлінської співочої капели із світовою прем`єрою щойно знайденої в архівах музею Софії Київської кантати сина Баха – Філіппа Емануеля “Вдячний гімн дружбі”. Концерт був присвячений урочистому святкуванню Дня незалежності України в Берліні. Неодноразово з великим успіхом проходили тріумфальні гастролі ансамблю по містах Японії, включаючи Токіо та Кіото. “Київські Солісти” представили Україну на Європейському саміті в Брюселі (Бельгія) де виступили у кращому залі “Flagey”. Концерт відбувся за сприянням Міссії України в Європейському союзі. Ансамбль прийняв участь у музичному проекті “Міжнародний фестиваль Бенджаміна Бріттена”, в рамках якого відбулася світова прем’єра “Воєнного реквієму” Бенджаміна Бріттена. "Київські Солісти" стали першим мистецьким колективом, який виступив у Сінгапурі, в концертному залі, який входить до четвірки кращих залів світу. Концерт відбувся у присутності Батька нації – екс прем`єр-міністра Сінгапуру Лі Куан Ю. У січні 2013 року ансамбль взяв участь в інавгурації України в ОБСЄ (Відень, Австрія).

ПРОГРАМА

 

Бенедетто Марчелло (1686-1739) - Концерт для тромбона і струнних до мінор: I.Allegro moderato II.Adagio III.Allegro


Крістіан Гуінжене (нар.1941) - Концерт для тромбона з оркестром №2 (1993): I.Allegro II.Andante III.Presto


Андрій Ешпай (нар.1925) - Концерт для кларнету і струнного оркестру (1994)


Валентин Сильвестров (нар. 1937) - Тиха музика (2002): Вальс миттєвостей. Вечірня серенада. Миттєвість серенади

 

 

Квитки можна придбати у касі Мистецького Арсеналу з 17 жовтня.

 

Вартість квитка - 200 грн.

 

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »