МЕТЕОРИТНИЙ ДОЩ У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ

29.04.2011

Благодійний вечір на підтримку Мистецького Арсеналу

МЕТЕОРИТНИЙ ДОЩ
У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ
Благодійний вечір
у рамках Міжнародного Тижня сучасного мистецтва
«Космічна Одіссея 2011»

27 квітня у Мистецькому Арсеналі відбувся благодійний вечір з нагоди закриття Міжнародного тижня сучасного мистецтва «Космічна Одіссея 2011».

Організаторами заходу виступили НКММК «Мистецький Арсенал», Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» і журнал АРТ-Юкрейн.

Гостями вечора стали художники, галеристи – учасники проекту «Космічна Одіссея» та учасники Клубу Друзів Мистецького Арсеналу.

Приводом для організації вечора стала ініціатива зірки української рок-сцени Олега Скрипки щодо благодійного виступу на користь Мистецького Арсеналу.

Олег Скрипка та гурт «Воплі Відоплясова» виконали на вечорі свої «космічні хіти» з нагоди 25-річчя гурту та закликали присутніх підтримувати Мистецький Арсенал та українське мистецтво.

Також до ініціативи гурту «ВВ» приєдналися майстри пластики центру "Maluma & Takete", які виконали хореографічний перформенс "Open Space" на музику Олександра Кохановського, у якій були використані справжні космічні шуми, надані НАСА.

Основною ідеєю перформенсу є відображення еволюційних процесів розвитку Всесвіту та людства, руху від макрокосмосу до мікрокосмосу – від ідеального загального до усвідомленого індивідуального.

Директор Мистецького Арсеналу Наталія Заболотна сердечно подякувала виконавцям за підтримку, чудовий приклад для наслідування, та наголосила, що Мистецький Арсенал є перспективним і унікальним проектом для України, який у найближчі декілька років має пройти складний шлях до завершення реконструкції і відкриття на базі Арсеналу сучасного музейного комплексу світового значення, що стане перлиною України. Тож тепер він перебуває у відповідальній стадії свого розвитку і потребує не тільки значної фінансової, але й соціальної підтримки.

Директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру також подякувала Олегу Скрипці за його творчий благодійний внесок у розвиток Мистецького Арсеналу, вручила картку КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ у спеціальній категорії «100 Перших Благодійників Мистецького Арсеналу», та закликала всіх присутніх підтримати благородні починання, спрямовані на поширення традицій меценатства в Україні.

 

Партнерами вечора стали:

Технічний партнер – компанія Zinteco

Компанія, що пригощає – Прем’єр Палац

Ексклюзивний партнер - Шустов

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »