До уваги відвідувачів ІННОВАЦІЙНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ АРСЕНАЛ ІДЕЙ

03.09.2013

1.      Сімейні відвідування

 

Лабораторія АРСЕНАЛ ІДЕЙ створена як постійнодіючий інтерактивний простір освітнього напрямку для дітей та підлітків у межах поточних проектів Мистецького Арсеналу.

 

Тож  відвідувачі Мистецького Арсеналу, придбавши загальний квиток на виставку (діти до 12 років – безкоштовно), мають право без додаткових квитків разом з дітьми відвідати проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ без обмеження часу.

 

Найактивнішими днями сімейного відвідування є вихідні дні – субота та неділя, коли увазі відвідувачів запропоновано найбільш широку програму майстер-класів та цікавих активностей.

 

З програмою заходів можна ознайомитися на сайті проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ: 

www.arsenal-idei.artarsenal.gov.ua 

 

2.      Організовані шкільні групи

 

Для школярів підготовлено групові екскурсії до АРСЕНАЛУ ІДЕЙ та спеціально розроблену освітню програму, що змінюватиметься у межах кожного етапу проекту.

 

Спеціальна програма відвідування для організованих груп діє виключно за попереднім записом лише у робочі дні /понеділок-п’ятниця/.

 

Програма відвідування проекту для організованих груп є освітньо-пізнавальною, а не розважальною, тож прохання до керівників груп та педагогів попереджати дітей про зміст та формат екскурсії, що допоможе забезпечити ефективність програми, підготовленої для шкільних груп організаторами та партнерами проекту, а також порядок на території АРСЕНАЛУ ІДЕЙ. Організатори проекту зацікавлені у тому, щоб юні відвідувачі відвідали усі три лабораторії проекту і отримали якомога більше цікавої корисної інформацію.

 

Вартість спеціального пільгового квитка для організованих груп – 20 грн. на 1 особу.

Тривалість програми для кожної групи – 2 години.

Одночасно на території АРСЕНАЛУ ІДЕЙ може перебувати лише дві організовані групи.

 

Під час виставки ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ (до 29 вересня) шкільні групи також мають можливість коротко ознайомитися з експозицією виставки, або ж замовити спеціальну екскурсію експозицією виставки ( 2 години) для школярів.

 

3.      Соціальна програма для спеціальних груп

 

У межах соціальної програми проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ підготовлено спеціалізовані програми для дітей з особливими потребами та обмеженими можливостями.

 

Освітній проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ є соціально орієнтованим, спрямованим на ефективну інтеграцію в суспільство різних груп дітей та підлітків, і благодійним для окремих груп дітей.

Участь у проекті є безкоштовною для дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей з особливими потребами та обмеженими можливостями.

 

Тричі на тиждень передбачено спеціальні програми:

·    для дітей та підлітків з особливостями розумового розвитку – вівторок

·    для дітей та підлітків з вадами зору – середа

·    для дітей та підлітків з вадами слуху – четвер

·    для дітей та підлітків з порушеннями функцій опорно-рухового апарату – вівторок-четвер

 

За результатами соціальної діяльності проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ проводитимуться круглі столи та конференції за участі організаторів, представників соціальних організацій та партнерів, що привертатимуть увагу суспільства до актуальних соціальних питань сьогодення.

 

АРСЕНАЛ ІДЕЙ – ВИВЧАЙ, ДОСЛІДЖУЙ, ТВОРИ!

 

План реалізації проекту у 2013 р.:

Відкриття та презентація проекту – 24 травня 2013 року

25 травня - 1 червня – паралельно проекту «Книжковий Арсенал»

28 серпня - 29 вересня – паралельно проекту «Велике і Величне»

17 - 27 жовтня – паралельно проекту «Великий Скульптурний Салон»

14 - 24 листопада – паралельно проекту «ART KYIV contemporary»

5 листопада - 15 грудня – паралельно проекту «Великий Антикварний Салон»

 

УВАГА! Можливі зміни, за змінами слідкуйте на сайті проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ:

www.arsenal-idei.artarsenal.gov.ua 

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »