Презентація інноваційного проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ

17.05.2013

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал" спільно з Благодійним фондом "Мистецький Арсенал" у контексті визначення Президентом України 2013 року Роком дитячої творчості, під патронатом Віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних питань Грищенка К.І., за підтримки Міністерства освіти і науки України, Уповноваженого Президента України з прав дитини, Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення презентує унікальний освітній проект для дітей та підлітків – АРСЕНАЛ ІДЕЙ, який дозволить реалізувати широку інтерактивну освітню програму, що відповідатиме новітньому типу культурної інституції та буде орієнтованою на нове покоління відвідувачів, поєднуючи у собі багатолітній світовий досвід та особливий український зміст.

АРСЕНАЛ ІДЕЙ натхненний надзвичайним успіхом (за місяць відвідало 34 000 дітей) унікального проекту SPARK!LAB, який в 2012 році було реалізовано в Мистецькому Арсеналі спільно з Посольством США в Україні та Центром вивчення винаходів та інновацій імені Лемельсонів Смітсонівського Інституту.

АРСЕНАЛ ІДЕЙ - це місце дитячої творчості протягом кожного проекту у Мистецькому Арсеналі, яке об’єднує мистецтво, науку, винахідництво та інновації в єдину програму, через яку діти та молодь можуть творити, пізнавати, вивчати, досліджувати,  а також створювати власні роботи.

ЗАВДАННЯ  ПРОЕКТУ:

  • Сприяння творчому та інтелектуальному розвитку дітей та підлітків
  • Заохочення дітей та підлітків до творчості та пізнання
  • Заохочення  дітей та підлітків через гру до наукової та  винахідницької творчості
  • Поширення знань про мистецтво, науку, винаходи та інновації  України та світу

 

Основними складовими проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ стануть три тематичні лабораторії – мистецька, наукова та інноваційна. Наповнення лабораторій  розробляється спеціально для проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ та змінюється  у залежності від тематики паралельного проекту, представленого в Мистецькому Арсеналі.

ЛАБОРАТОРІЯ МИСТЕЦТВА

Мета – заохочувати дітей та підлітків до творчості та розвивати їх творчий потенціал. Спеціально розроблені і традиційні види активностей в мистецькій лабораторії  запропоновані в залежності від тематики проекту, представленого в Мистецькому Арсеналі. Одночасно  застосовано від 2-х до 5 видів діяльності.

ЛАБОРАТОРІЯ НАУКИ

Мета – донести до дітей та підлітків, що наука може бути дуже захоплюючою та цікавою, підвищити інтерес  до винахідництва та досліджень, навчити прикладному використанню законів природи і науки в повсякденному житті.

В  лабораторії представлені  інтерактивні об’єкти, розроблені та виготовлені спеціально для проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ, що знайомитимуть дітей та підлітків із законами науки і природи

ЛАБОРАТОРІЯ ІННОВАЦІЙ

Мета – ознайомити дітей та підлітків із інноваціями, що відіграють важливу роль у сучасному світі, відкрити нові технології та використовувати їх для навчання та створення нових ідей. В інноваційній лабораторії  представлено комп’ютерний клас з інноваційними програмами, високоякісну техніку для друку матеріалів, фотоапарати та інші технічні засобі, які допомагатимуть дітям та підліткам проводити цікаві експерименти, створювати мистецькі роботи за допомогою нових технологій під керівництвом  українських художників. Заняття проводяться  разом із висококваліфікованими спеціалістами.

Освітній проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ є соціально орієнтованим і благодійним для окремих груп дітей. Участь у проекті АРСЕНАЛ ІДЕЙ є безкоштовною для дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами та обмеженими можливостями, дітей з багатодітних сімей. Проект є значущим для держави і спрямованим на ефективну інтеграцію в суспільство різних груп дітей та підлітків. За результатами соціальної діяльності проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ будуть підготовлені звіти та проводитимуться конференції за участі організаторів, представників соціальних організацій та партнерів, що привертатимуть увагу суспільства до актуальних питань сьогодення.

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »