Відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Космічна Одіссея».

13.04.2011

В МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ

ВІДБУЛОСЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «КОСМІЧНА ОДІССЕЯ»

 

12 квітня 2011 року в Мистецькому Арсеналі відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Космічна Одіссея».

 

Організаторами Конкурсу виступили:

-         Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»

-         Національне космічне агентство України

-         Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

Конкурс відбувся за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства культури України, Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення України. 

 

Станом на 1 квітня на адресу Мистецького Арсеналу надійшло понад 3 000 малюнків з усіх куточків України. Космос малювали учні середніх та спеціалізованих художніх шкіл, вихованці будинків-інтернатів, своєрідна арт-терапія була проведена у Національній дитячій лікарні ОХМАТДИТ.

Дитячі роботи вразили своєю щирістю, позитивністю, дружелюбністю, майстерністю та оригінальним баченням космосу.

 

Учасниками конкурсу стали школярі віком від 6 до 14 років.

Кращі роботи представлені у спеціальній експозиції Міжнародного тижня сучасного мистецтва «Космічна Одіссея 2011».

 

У церемонії нагородження взяли участь:

-  Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник;

-  Генеральний директор Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» Наталія Заболотна;

- Заступник Генерального директора Національного космічного агентства України Ігор Волощук;

-  Заступник Голови Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення України Лариса Мудрак;

-  Директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру.

 

Велику подяку організатори конкурсу висловлюють Кабінету Міністрів України за надані подарунки – комп’ютери для дітей, роботи яких отримали 1 місце у конкурсі!

А також велика подяка компаніям, які підтримали ідею проведення конкурсу і надали чудові подарунки, іграшки та книжки для маленьких переможців: УМХ, Sony, Coca Cola, Caparol, Peugeot, HTC, SELA, Видавничий дім «Розумна дитина».

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »