Нова ініціатива на підтримку Мистецького Арсеналу

01.02.2013

Результатом спільної роботи Благдійного фонду «Мистецький Арсенал» та Delta Premier Private Banking став випуск унікальної платіжної картки MasterCard World Art, яка, як і клубна карта Клубу Друзів «Мистецького Арсеналу», стала символом підтримки музею і вхідним квитком в Мистецький Арсенал. Але особливістю нової карти є поєднання функцій клубної і платіжної карт, а також унікального механізму здійснення благодійності у культурі: власники картки отримують можливість за допомогою єдиного внеску та своїх щоденних витрат протягом року підтримувати найбільш перспективний музей країни, адже банк буде перераховувати 0,5% від суми кожної платіжної операції по картці (в Україні і за кордоном) на розвиток Мистецького Арсеналу. І, що дуже важливо, перерахування здійснюються не за рахунок власника картки, а за рахунок партнерської підтримки банку.

Генеральний директор НКММК «Мистецький Арсенал» Наталія Заболотна: «Ми дуже вдячні нашим партнерам за їх ініціативу і увагу до нашого комплексу. Впевнені, що саме Мистецький Арсенал може змінити традиції у ставленні українських музеїв, і сподіваємося, що не тільки відвідувати, а й допомагати Арсеналу стане по-справжньому престижною справою.
Адже у всьому світі музеї активно підтримуються меценатами. А створення провідного музею країни, його «візитної картки», є спільним завданням і справою честі всього суспільства.
Окрім цього, ми впевнені, що благодійність в мистецтві має особливе значення. Адже вона сприяє створенню вічних цінностей, і тому ми поділяємо думку, що «допомога мистецтву - це квиток у вічність».
 
Директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру: «Оскільки наш фонд вважає своєю задачею не тільки збір коштів для потреб Мистецького Арсеналу, але також моделювання і впровадження нових інноваційних форм роботи, гідних інституції такого рівня, ми намагаємося весь час продукувати і втілювати нові ідеї , а також активно підтримувати цікаві ініціативи, що сприяють розвитку благодійності в Україні. Розуміючи їх цінність, ставимося до таких пропозицій з особливою увагою.
Тому ми з великим ентузіазмом працюємо над спільним з Дельта Банком проектом, вважаючи його дуже актуальним і особливо відповідним духові нашого часу.
Адже сьогодні питання соціальної відповідальності та взаємовідносини з суспільством стають все більш значущими як для окремих особистостей, так і для сучасного бізнесу, філософією якого є обов'язкова участь у суспільно значимих проектах і позитивний внесок у сталий суспільний розвиток.
Крім цього, даний проект дає можливість щодня відчувати свою приналежність до благородних починань в напрямку підтримки мистецтва і бути постійними учасниками суспільно значущої соціальної програми без додаткових зусиль, витрат часу і фінансових витрат. Цей принцип, особливо важливий в нашому напруженому ритмі життя, ми намагаємося підтримувати в усіх наших проектах - робити участь у благодійних програмах приємним, нескладним і необтяжливим».


Керівник Delta Premier і Радник Голови Ради Директорів Максим Шахалов: «Сьогодні у всьому світі участь у соціальних програмах стає постійною практикою і нормою життя для соціально відповідальних компаній та особистостей. В останні роки ця тенденція отримує розвиток в Україні та країнах СНД. Ми пишаємося тим, що стали партнером БФ «Мистецький Арсенал» у проекті, який не має аналогів в Україні».

Новини

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »