Новини

24.04.2018

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 26 по 30 вересня 2018 року у Мистецькому Арсеналі!

Детальнiше »

13.04.2018

Увага! Важлива інформація!

На нашу пошту в останні дні надійшло безліч прохань з приводу того, щоб продовжити конкурс.

Детальнiше »

15.03.2018

Оголошення про Конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» оголошують КОНКУРС з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія»

Детальнiше »

17.01.2018

Зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна

20 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулася зустріч учасників всеукраїнської програми Арсенал Ідей Україна, яка стартувала у 2017 році та передбачала створення у містах України постійно діючих освітніх платформ на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

29.06.2017

Простір рівних можливостей

Програма Простір рівних можливостей передбачає створення в Мистецькому Арсеналі відкритого соціального простору, який стане місцем комунікації та соціалізації дітей та дорослих з інвалідністю, забезпечить реалізацію їх прав на вільний доступ до культурних цінностей, знань та інформації.

Детальнiше »

22.02.2017

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних

З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Детальнiше »

02.02.2017

Іноваційний освітній проект “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” шукає свого візуального героя

Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Освітній фестиваль “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати образ нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо на цікаві пропозиції! На нашій офіційній сторінці у Фейсбук буде створено альбом, де ми розмістимо усі отримані роботи та імена юних художників. Автор найкращого малюнку отримає подарунок, а дизайнер проекту зможе використати вашу ідею для створення “обличчя” фестивалю Арсенал Ідей.

Детальнiше »

30.01.2017

Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального ГЕРОЯ

Друзі! Увага! Звертаємося по креативну допомогу до Вас та Ваших дітей! Інноваційний освітній проект “Арсенал Ідей” шукає свого візуального героя. Якщо у Ваших дітей є цікаві ідеї щодо того, як може виглядати “обличчя” нового персонажу, ми будемо дуже раді отримати їх. Чекаємо цікавих пропозицій!

Детальнiше »

30.01.2017

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Пані та панове! Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі! АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Детальнiше »

21.07.2016

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ПРОДОВЖУЄ СВОЇ ПРОЕКТИ

20 липня в Мистецькому Арсеналі відбулося засідання правління Благодійного фонду «Мистецький Арсенал». Його метою було підведення підсумків діяльності фонду за період з 2010 по 2016 рік, а також визначення завдань на майбутнє та обговорення співпраці між Благодійним фондом та НКММК «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

06.06.2016

Підсумки Другого освітнього фестивалю АРСЕНАЛ ІДЕЙ

1-5 червня 2016 року у Мистецькому Арсеналі відбувся Другий інтерактивний освітній фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ – міждисціплінарний освітній проект для дітей, підлітків, молоді та сімейного відвідування, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів та програм. В основі фестивалю – ідеї постійнодіючого Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ в Мистецькому Арсеналі, який вже третій рік поспіль ставить своїм завданням створення простору для стимулювання активного світосприйняття та креативного мислення, творчих та наукових пошуків, досліджень, генерування ідей, всебічного розвитку дітей та підлітків.

Детальнiше »

01.06.2016

Другий освітній фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це міждисціплінарний освітній проект для дітей, підлітків, молоді та сімейного відвідування, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів та програм, яка зацікавить широке коло фахівців у сфері освіти та науки, культури та музейної справи, представників соціальної сфери, громадських організацій та ініціатив. Фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ покликаний об’єднати та продемонструвати найбільш ефективні й прогресивні напрацювання в освітній сфері, широку палітру інноваційних підходів до позашкільної освіти в Україні. Разом з тим, – сфокусувати презентації цих напрацювань на тематиці творення, миру та гармонії, шляхах та перспективах, що ведуть до змінення нашого життя та вдосконалення навколишнього світу.

Детальнiше »

24.05.2016

Запрошуємо відвідати ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ в Мистецькому Арсеналі / 1-5 червня

Коли дорослі і діти говорять на рівних Другий інтерактивний освітній фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ 1-5 червня, 2016 ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ – це відкритий простір, де діти висловлюють свої думки та ідеї, а дорослі мають можливість почути їх та допомогти втілити у реальність заради нового майбутнього.

Детальнiше »

23.02.2016

Другий освітній фестиваль Арсенал Ідей

Друзі! Ми розпочали активну підготовку до Другого освітнього фестивалю Арсенал Ідей, який відбудеться 1-5 червня! Запрошуємо до участі!

Детальнiше »

22.02.2016

Оновлений Арсенал Ідей

Новини про оновлений проект Арсенал Ідей

Детальнiше »

15.02.2016

Національний етап Всеукраїнського науково-технічного конкурсу Intel-Eкo Україна 2016 відбудеться у Мистецькому Арсеналі на території освітнього проекту Арсенал Ідей

17 лютого 2016 року на території Інноваційного освітнього проекту «Арсенал Ідей» у Мистецькому Арсеналі відбудеться Всеукраїнський науково-технічний конкурс Intel-Eкo Україна 2016. Національний етап конкурсу є одночасно відбірковим етапом на право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Міжнародного конкурсу Intel ISEF, який відбудеться з 8 по 13 травня 2016 року у м. Фінікс (штат Аризона, США).

Детальнiше »

11.02.2016

У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ ВІДКРИВСЯ НОВИЙ АРСЕНАЛ ІДЕЙ

9 лютого у Мистецькому Арсеналі відкрився новий АРСЕНАЛ ІДЕЙ – освітній проект для дітей та родин у оновленому форматі. У відкритті проекту взяли участь дружина Президента України Марина Порошенко, генеральний директор Мистецького Арсеналу Наталія Заболотна, директор Благодійного фонду Мистецький Арсенал, керівник проекту Арсенал Ідей, Ольга Вієру, партнери, учасники та гості.

Детальнiше »

03.02.2016

В МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ ВІДКРИЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА РОДИН АРСЕНАЛ ІДЕЙ У НОВОМУ ФОРМАТІ!

Новий АРСЕНАЛ ІДЕЙ – вже скоро! Новий АРСЕНАЛ ІДЕЙ, освітній проект для українських дітей та родин, відкриється у Мистецькому Арсеналі 9 лютого 2016 року. Тема оновленого проекту - Місто майбутнього.

Детальнiше »

09.12.2015

ВЕЧІР У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ НА ЧЕСТЬ БЛАГОДІЙНИКІВ І МЕЦЕНАТІВ

8 грудня в Мистецькому Арсеналі відбувся щорічний Благодійний вечір на честь партнерів та учасників Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, якому в 2015 році виповнилося 5 років. І вже п’ятий рік поспіль Мистецький Арсенал підтримує прекрасну традицію – підбиваючи підсумки року, запрошувати почесних гостей – учасників Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, партнерів, представників дружніх організацій, друзів і однодумців, на спеціальний вечір задля того, щоб розповісти про підсумки року та висловити щиру подяку за підтримку діяльності Мистецького Арсеналу та сприяння у реалізації його проектів.

Детальнiше »

20.10.2015

АРСЕНАЛ ІДЕЙ продовжує подорожувати Україною!

16 жовтня 2015 року у м.Одеса в коворкінг-центрі Impact Hub Odessa відбулася зустріч-презентація Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ, організована засновником проекту Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» та Українським центром розвитку музейної справи за підтримки Посольства США в Україні, Одеського муніципального музею приватних колекцій імені О.В. Блещунова та коворкінг-центру Impact Hub Odessa.

Детальнiше »

06.10.2015

АРСЕНАЛ ІДЕЙ вирушає у подорож до Одеси!

16 жовтня 2015 року у м.Одеса в коворкінг-центрі Impact Hub Odessa відбудеться презентація Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ, створеного у 2013 році Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» спільно з Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом «Мистецький Арсенал», та обговорення шляхів розвитку освітніх проектів у музейних та культурно-освітніх інституціях. Захід відбудеться за сприяння коворкінг-центру Impact Hub Odessa та Одеського муніципального музею приватних колекцій імені О.В. Блещунова.

Детальнiше »

22.09.2015

АРСЕНАЛ ІДЕЙ подорожує Україною!

18 вересня 2015 року у Національному музеї у Львові імені Андрія Шептицького відбулася зустріч-презентація Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ, організована Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» /засновником проекту/ та Українським центром розвитку музейної справи за підтримки Посольства США в Україні та Національного музею у Львові імені Андрія Шептицького.

Детальнiше »

11.09.2015

АРСЕНАЛ ІДЕЙ вирушає у подорож!

Розпочато цикл зустрічей представників музейної спільноти з метою сприяння розвитку освітніх програм для дітей та сімей в Україні. Перша зустріч та презентація освітнього проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ – у Львові 18 вересня 2015 року у Національному музеї імені Андрія Шептицького.

Детальнiше »

26.08.2015

Презентація нового унікального проекту – студії «ПАПЕРОВИЙ ТЕАТР»

28 серпня о 17.00 у межах Інноваційного освітнього проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ відбудеться презентація нового унікального проекту – студії «ПАПЕРОВИЙ ТЕАТР», створеного за ініціативи студії «Imagination Format» за підтримки Благодійного фонду «Мистецький Арсенал», яка дозволить усім бажаючим побачити «паперові» міні-вистави за участю відомих особистостей, створити свій власний театральний сюжет та взяти безпосередню участь у власній виставі, поспілкуватися з однодумцями та цікавими людьми, перетворити свій внутрішній світ у реальність та позбутися негативних емоцій.

Детальнiше »

25.08.2015

Відкриття Інноваційного освітнього проекту Арсенал Ідей в Мистецькому Арсеналі

28 серпня Інноваційний освітній проект Арсенал Ідей відкриває новий сезон своєї роботи після літніх канікул та запрошує на відкриття проекту родини з дітьми, яких чекатимуть сюрпризи, нові цікаві активності, освітні програми та майстер-класи.

Детальнiше »

23.07.2015

Відкриття нового арт простору у серці Львова

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» взяв участь у відкритті нового суспільно...

Детальнiше »

10.07.2015

Зустріч учасників та партнерів Першого інтерактивного освітнього фестивалю АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Вчора у Мистецькому Арсеналі зібралися учасники та партнери Першого інтерактивного освітнь...

Детальнiше »

19.06.2015

Перша національна конференція EdCamp Ukraine

23 та 24 червня 2015 року в Україні відбудеться Перша національна (не)конференція EdCamp U...

Детальнiше »

03.06.2015

Перший інтерактивний освітній фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ в Мистецькому Арсеналі з 27 по 31 травня зібрав близько 20 000 гостей

Фестиваль об’єднав та представив найбільш ефективні й прогресивні напрацювання в осв...

Детальнiше »

27.05.2015

Інтерактивний освітній фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» Б...

Детальнiше »

18.05.2015

Запрошуємо на фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ!

  Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал&r...

Детальнiше »

24.03.2015

Інформація для учасників освітнього Фестивалю АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Запрошуємо Вас до участі у інтерактивному освітньому Фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ  з 27 по ...

Детальнiше »

19.02.2015

Інтерактивний освітній Фестиваль для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Запрошуємо Вас взяти участь у Фесивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ у травні 2015 року Змінимо світ! 27-...

Детальнiше »

30.12.2014

Підтримка центру соціальної реабілітації дітей-сиріт «Смарагдове місто» у м. Святогорськ Донецької області

  29 грудня 2014, напередодні Нового року компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна, я...

Детальнiше »

19.12.2014

В Мистецькому Арсеналі урочисто вручили книгу «Благодійники Мистецького Арсеналу 2014» учасникам Клубу Друзів

    Під час урочистого відкриття Різдвяного Арсеналу генеральний директор НК...

Детальнiше »

18.12.2014

Виступ дитячого колективу у рамках соціального музичного проекту «Cім звуків – сім фарб»

Вчора, під час відкриття РІЗДВЯНОГО АРСЕНАЛУ, відбувся перший виступ дитячого колективу у рамках соціального музичного проекту «Cім звуків – сім фарб», ініційованого Благодійним фондом "Мистецький Арсенал" спільно з української співачкою та викладачем вокалу Вікторією Зотовою. Цей соціальний проект передбачає створення вокально-хорового дитячого колективу зі складу вихованців школи-інтернат №11 (для дітей з ослабленим зором) .

Детальнiше »

24.09.2014

В Мистецькому Арсеналі відкрився фестиваль «МИР У ДИТЯЧИХ ДОЛОНЯХ»

23 вересня у Мистецькому Арсеналі відкрився Перший дитячий фестиваль «Мир у дитячих ...

Детальнiше »

19.09.2014

Дитячий фестиваль в Мистецькому Арсеналі відкриється 23 вересня

ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ АРСЕНАЛ ІДЕЙ запрошує на ФЕСТИВАЛЬ «МИР У ДИТЯЧИХ ДОЛОНЯХ»

Детальнiше »

05.09.2014

Відкриття Лабораторії Фінансів проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ

4 вересня в Мистецькому Арсеналі відбулося відкриття ЛАБОРАТОРІЇ ФІНАНСІВ

Детальнiше »

03.09.2014

Презентація ЛАБОРАТОРІЇ ФІНАНСІВ в межах Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ

4 вересня о 16:00 в Мистецькому Арсеналі відбудеться відкриття ЛАБОРАТОРІЇ ФІНАНСІВ проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ – унікальної інтерактивної програми навчання у фінансовій сфері, зосередженої в музейній інституції та спрямованої на різносторонній розвиток особистості

Детальнiше »

28.08.2014

З 1 вересня розпочинає роботу проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Детальнiше »

07.07.2014

Благодійний фонд "Мистецький Арсенал" перерахував благодійну допомогу на забезпечення харчування дітей-переселенців

Під час проведення благодійної акції 26 червня 2014 року, коли відвідувачі Ночі Авангарду ...

Детальнiше »

27.06.2014

Протягом акції по збору коштів для дітей-переселенців зі сходу України, яка проходила в рамках Ночі Авангарду, Благодійним фондом "Мистецький Арсенал" було зібрано 8 050 грн

Протягом акції по збору коштів для дітей-переселенців зі сходу України, яка проходила в ра...

Детальнiше »

26.06.2014

Сьогодні, 26 червня, під час проведення НОЧІ АВАНГАРДУ відбудеться благодійна акція зі збору коштів для надання допомоги дітям переселенцям зі Сходу України

  У четвер, 26 червня, у Мистецькому Арсеналі в рамках виставкового проекту СЦЕНА УК...

Детальнiше »

02.06.2014

У НКММК «Мистецький Арсенал» пройшов семінар на тему:«ЗЦІЛЕННЯ МИСТЕЦТВОМ: РОЛЬ ТВОРЧОСТІ У ПОДОЛАННІ НАСЛІДКІВ КРИЗОВИХ СИТУАЦІЙ У ДІТЕЙ»

30 травня 2014 року в Мистецькому Арсеналі відбувся семінар на тему «ЗЦІЛЕННЯ МИСТЕЦ...

Детальнiше »

27.05.2014

Запрошуємо на семінар: ЗЦІЛЕННЯ МИСТЕЦТВОМ: РОЛЬ ТВОРЧОСТІ У ПОДОЛАННІ НАСЛІДКІВ КРИЗОВИХ СИТУАЦІЙ У ДІТЕЙ

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» ...

Детальнiше »

26.05.2014

Інноваційному освітньому проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ в Мистецькому Арсеналі виповнився рік!

Інноваційному освітньому проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ в Мистецькому Арсенал...

Детальнiше »

16.05.2014

16 травня Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» за підтримки компанії «Сингента» було презентовано зону біології в Науковій лабораторії проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ

16 травня Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» за підтримки компанії «Сингента» було презентовано зону біології в Науковій лабораторії Інноваційного освітнього проекту для дітей і підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ у Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

09.04.2014

Новий етап ІННОВАЦІЙНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ АРСЕНАЛ ІДЕЙ відкрито!

Новий етап ІННОВАЦІЙНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ АРСЕНАЛ ІДЕЙ  ...

Детальнiше »

26.02.2014

Новий етап Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Завтра, 27 лютого о 15.00 розпочнеться новий етап Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Детальнiше »

11.02.2014

Запрошуємо вступити до Клубу Друзів Мистецького Арсеналу!

Шановні друзі! Благодійний фонд "Мистецький Арсенал", громадська організація, що взяла н...

Детальнiше »

17.01.2014

Вітаємо організації та компанії, які підтримали доброчинні проекти Благодійного фонду "Мистецький Арсенал"

Колективи Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арс...

Детальнiше »

15.01.2014

СТВОРИМО МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ РАЗОМ

За своїм масштабом МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ — проект загальнонаціонального значення, який...

Детальнiше »

27.12.2013

Мистецький Арсенал збирає друзів!

26 грудня в Мистецькому Арсеналі відбувся вечір на честь партнерів та учасників Клубу Друзів Мистецького Арсеналу, започаткуваного Благодійним фондом «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

25.12.2013

Шановні відвідувачі проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ! Сьогодні, 25 грудня, проект працюватиме до 18.00. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Детальнiше »

19.12.2013

Збір подарунків на проекті АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Запрошуємо відвідувачів проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ залишити подарунок для пацієнтів дитячих відділень лікарняних закладів

Детальнiше »

17.12.2013

Cвятковий ярмарок "Різдвяний Арсенал"

Мистецький Арсенал гостинно запрошує усіх з 18 до 29 грудня на святковий ярмарок "Різдвяний Арсенал"

Детальнiше »

22.10.2013

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ "МУЗЕЙ, ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ВСІХ: КУЛЬТУРА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ"

За результатами круглого столу "МУЗЕЙ, ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ВСІХ: КУЛЬТУРА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ", який відбувся 17 вересня в Мистецькому Арсеналі, підготовлено резолюцію для подальшої реалізації.

Детальнiше »

22.10.2013

22 жовтня о 19.00 в Мистецькому Арсеналі відбудеться концерт-закриття V Міжнародного фестивалю “Chamber Art Music”

22 жовтня о 19.00 в Мистецькому Арсеналі відбудеться концерт солістів Дмитра Ашкеназі (кларнет, Швейцарія) та Жака Може (тромбон, Франція) разом з Національним камерним ансамблем "Київські солісти".

Детальнiше »

23.09.2013

Святослав Вакарчук зустрівся з волонтерами АРСЕНАЛУ ІДЕЙ

Святослав Вакарчук, після виступу на Днях Львова "Україна-Львів-Європа!", які проходили в Мистецькому Арсеналі, відвідав проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ.

Детальнiше »

18.09.2013

В МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ МУЗЕЙ, ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ВСІХ: КУЛЬТУРА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

17 вересня об 11.00 в Мистецькому Арсеналі у межах соціальної програми Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ відбувся круглий стіл на тему «МУЗЕЙ, ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ВСІХ: КУЛЬТУРА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ».

Детальнiше »

16.09.2013

КРУГЛИЙ СТІЛ "МУЗЕЙ, ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ВСІХ: КУЛЬТУРА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ"

17 ВЕРЕСНЯ, 11.00 В МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ ВІДБУДЕТЬСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ: МУЗЕЙ, ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ВСІХ: КУЛЬТУРА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Детальнiше »

03.09.2013

До уваги відвідувачів ІННОВАЦІЙНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ в Мистецькому Арсеналі діє для наступних груп відвідувачів: cімейні відвідування, організовані шкільні групи, соціальна програма для спеціальних груп.

Детальнiше »

03.09.2013

Новий етап АРСЕНАЛУ ІДЕЙ в Мистецькому Арсеналі розпочато!

З 28 серпня до 29 вересня відбудеться наступний етап реалізації Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ.

Детальнiше »

12.06.2013

Вручення карток Клубу Друзів Мистецького Арсеналу представникам АТ «Райффайзен Банк Аваль» та компанії DymchukArtPromotion.

11 червня у Мистецькому Арсеналі, в урочистій атмосфері відкриття виставки "Одеська школа", було вручено картки новим корпоративним учасникам Клубу Друзів Мистецького Арсеналу.

Детальнiше »

27.05.2013

Відкриття інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ

24 травня о 17.00 в Мистецькому Арсеналі відбулося урочисте відкриття інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Детальнiше »

18.05.2013

Освітній інноваційний проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ стартує в Мистецькому Арсеналі з 25 травня.

Освітній інноваційний проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ стартує в Мистецькому Арсеналі з 25 травня і складатиметься з 3 Лабораторій: Мистецтва, Науки та Інновацій.

Детальнiше »

18.05.2013

Вітаємо з Міжнародним днем музеїв!

Вітаємо усіх хранителів історичної пам’яті, культурного, наукового спадку з Міжнародним днем музеїв!

Детальнiше »

17.05.2013

Презентація інноваційного проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ

24 травня 2013 року Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал" спільно з Благодійним фондом "Мистецький Арсенал" презентує унікальний інноваційний освітній проект для дітей та підлітків, який діятиме паралельно з усіма проектами Мистецького АрсеналуОсновними складовими проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ стануть три тематичні лабораторії – мистецька, наукова та інноваційна. Наповнення лабораторій буде розроблюватися спеціально для проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ та змінюватиметься у залежності від тематики паралельного проекту, представленого в Мистецькому Арсеналі. – АРСЕНАЛ ІДЕЙ.

Детальнiше »

12.04.2013

Відкриття виставки«100 шедеврів світової скульптури»

11 квітня 2013 року у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал" відкрилася унікальна виставка – «100 шедеврів світової скульптури», що представляє в одному часі і просторі твори провідних митців кінця XIX – першої половини XX століття.

Детальнiше »

19.03.2013

Вітаємо Михайла Ілька з відкриттям Мистецького центру "Галерея Ілько"!

Щиро вітаємо члена Правління БФ «Мистецький Арсенал» Михайла Ілька і його родину з відкриттям в Ужгороді Мистецького центру «Галерея Ілько». Відкриття центру відбулося 16 березня з великим успіхом, його відвідало понад 500 українських та зарубіжних гостей!

Детальнiше »

07.03.2013

Вітаємо зі святом весни!

  Від щирого серця вітаємо прекрасних жінок: друзів Мистецького Арсеналу, партнерів ...

Детальнiше »

06.03.2013

Лауреатів конкурсу «Благодійна Україна» оголосять 12 березня

12 березня 2013 року о 13:00 в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2 поверх) відбудеться прес-конференція, присвячена результатам Національного конкурсу «Благодійна Україна».

Детальнiше »

01.02.2013

Нова ініціатива на підтримку Мистецького Арсеналу

Результатом спільної роботи Благдійного фонду «Мистецький Арсенал» та Delta Pr...

Детальнiше »

22.01.2013

Вітаємо усіх з Днем Соборності України!

Вітаємо усіх з Днем Соборності України! Бажаємо вам добра, миру, злагоди та глибокої ...

Детальнiше »

15.01.2013

Вітаємо Вас з чудовими зимовими святами!

Шановні друзі!Вітаємо Вас з чудовими зимовими святами! Ми впевнені, що у нас з Вами п...

Детальнiше »

15.01.2013

Глава держави: 2013 рік в Україні буде Роком дитячої творчості

2013 рік в Україні буде оголошено Роком дитячої творчості. Про це Президент України Віктор...

Детальнiше »

27.12.2012

Вітаємо вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі!  Вітаємо вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Світлої р...

Детальнiше »

19.12.2012

ПРОГРАМА ІІІ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНГРЕСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»

Асоціація благодійників України публікує програму виступів учасників Третього Національного конгресу «Благодійна Україна» – «Суспільство. Інновації. Благодійність»

Детальнiше »

13.12.2012

НОВИЙ ПРОЕКТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» ТА DELTA PREMIER

УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ОДНОГО ВНЕСКУ ТА ЩОДЕННИХ ВИТРАТ ПІДТРИМУВАТИ РОЗБУДОВУ ГОЛОВНОГО МУЗЕЮ КРАЇНИ ПРОТЯГОМ РОКУ!

Детальнiше »

12.12.2012

Мистецький Арсенал збирає друзів!

11 грудня в Мистецькому Арсеналі, в особливій атмосфері Великого Антикварного салону, відбувся вечір подяки благодійникам та партнерам Мистецького Арсеналу, які підтримали діяльність компексу у 2012 році.

Детальнiше »

12.12.2012

Вітаємо усіх колег з Днем благодійництва! Успіхів вам та наснаги у ваших благородних справах!

Детальнiше »

12.12.2012

Свято-Флорівський жіночий монастир у Києві та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» вшанували пам’ять похованих у Печерському Вознесенському монастирі

Свято-Флорівський жіночий монастир у Києві та Національний культурно-мистецький та музейн...

Детальнiше »

17.11.2012

Вітаємо працівників радіо, телебачення та зв'язку з професійним святом!

Вітаємо працівників радіо, телебачення та зв'язку з професійним святом! Натхнення вам, вд...

Детальнiше »

30.10.2012

Освітня програма для дітей VII ART KYIV contemporary

3 та 4 листопада  11.00-20.00 - Тема майстер-класів «Його величність Живопис&ra...

Детальнiше »

30.10.2012

ART KYIV contemporary 2012

ART KYIV contemporary 2012 7-ий Міжнародний арт-ярмарок 01 — 18 листопада 2012

Детальнiше »

26.10.2012

Сучасний український діловий шрифт АРСЕНАЛ вже у використанні!

Шрифт АРСЕНАЛ, переможець загальнонаціонального відкритого конкурсу УКРАЇНСЬКИЙ ШРИФТ, впроваджено у використання!

Детальнiше »

18.10.2012

Книговиробництво в Україні отримало новий поштовх до розвитку Відбувся Міжнародний Конкурс «Ukrainian Best Book Award»

На II Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал-2012» відбувся Міжнародний Кон...

Детальнiше »

05.10.2012

Книжковий Арсенал 2012

4–7 жовтня 2012 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал" у Києві відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" — наймасштабніша подія в Україні, що об’єднує літературу та мистецтво. Книжковий Арсенал презентує понад 100 видавництв, 60 гостей із Європи, Росії та України, насичену програму подій для дітей і дорослих.

Детальнiше »

05.10.2012

УКРАЇНА МАЄ СУЧАСНИЙ ДІЛОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ШРИФТ!

4 жовтня о 16.00 в Мистецькому Арсеналі відбулася презентація сучасного ділового українського шрифту «АРСЕНАЛ», який здобув І місце у відкритому загальноукраїнському конкурсі "УКРАЇНСЬКИЙ ШРИФТ". Метою конкурсу було створення сучасного ділового українського шрифту та забезпечення вільного доступу до його використання.

Детальнiше »

04.10.2012

Відтепер Україна має сучасний діловий український шрифт

Відтепер Україна має сучасний діловий український шрифт, який з 4 жовтня можливо безкоштов...

Детальнiше »

01.10.2012

Нагородження партнерів, учасників та волонтерів Spark!Lab

28 вересня відбулася церемонія закриття освітнього проекту для дітей Spark!Lab. У офіційні...

Детальнiше »

29.09.2012

Зустріч Святослава Вакарчука з волонтерами Spark!Lab

27 вересня у Мистецькому Арсеналі Святослав Вакарчук зустрівся з волонтерами соціального о...

Детальнiше »

27.09.2012

Відбулася друга Конференція Асоціації благодійників України

18 вересня 2012 року в Києві у Малій галереї Національного культурно-мистецького та музейн...

Детальнiше »

26.09.2012

Увага!

Шановні відвідувачі! Звертаємо Вашу увагу на те, що 28 вересня проект Spark!Lab бу...

Детальнiше »

13.09.2012

Великий Скульптурний салон 2012

ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТУРНИЙ САЛОН 2012 ПРЕДСТАВЛЯЄ: ТВОРИ 60 УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ ТА ПРОЕКТ SIMPLE LINES СПЕЦІАЛЬНОГО ГОСТЯ ЦАДОКА БЕН-ДЕВІДА (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ)

Детальнiше »

11.09.2012

Лабораторію винахідників SPARK!LAB у Мистецькому Арсеналі у вихідні дні відвідало понад 3 000 дітлахів!

8 та 9 вересня припаркувати автомобіль на вулиці Лаврській було майже неможливо. Перехожі ...

Детальнiше »

07.09.2012

Круглий стіл на тему «Сучасні методи інтерактивної просвітницької роботи з дитячою та юнацькою аудиторією»

7 вересня 2012 року у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» пройшли Круглий стіл та Семінар-практикум на тему «Сучасні методи інтерактивної просвітницької роботи з дитячою та юнацькою аудиторією». Круглий стіл мав на меті привернути увагу широкої громадськості та професійного середовища до актуальних питань розвитку музейних закладів як центрів просвітницької діяльності.

Детальнiше »

06.09.2012

SPARK!LAB відкрився у Мистецькому Арсеналі!

5 вересня 2012 року в рамках відбулося відкриття унікального освітнього проекту - лабораторії винахідників SPARK!LAB – першого проекту у рамках комплексної Інноваційної програми розвитку для дітей та молоді в Мистецькому Арсеналі.

Детальнiше »

04.09.2012

Інноваційний культурно-освітній проект для дітей та молоді Spark!Lab

  ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ! 06 — 30 вересня 2012 У рамках комплексної Інновац...

Детальнiше »

31.07.2012

Закриття ARSENALE 2012 та оголошення лауреатів премії ARSENALE AWARDS 2012

  30 липня в рамках офіційного закриття Першої Київської бієнале сучасного мистецтва...

Детальнiше »

25.07.2012

ARSENALE 2012 нагороджує митців і запрошує на ОСТАННЮ НІЧ БІЄНАЛЕ

30 липня 2012 року о 19.00 у Мистецькому Арсеналі відбудеться урочисте закриття Першої Київської бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 та церемонія нагородження лауреатів премії ARSENALE AWARDS 2012.

Детальнiше »

16.07.2012

Премія ARSENALE AWARDS 2012 - чекаємо на ТВІЙ голос!

ВАША ДУМКА ВАЖЛИВА! 30 липня 2012 року в 19.00 в Мистецькому Арсеналі відбудеться урочиста церемонія вручення премії ARSENALE AWARDS 2012

Детальнiше »

05.07.2012

Мистецтво не спить! Ніч бієнале у Мистецькому Арсеналі

У ніч з 4 на 5 липня Мистецькому Арсеналі пройшла Ніч світового мистецтва, альтернативної ...

Детальнiше »

03.07.2012

Інноваційний культурно-освітній проект для дітей та молоді SPARK!LAB

5-30 вересня ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ! В рамках комплексної Інноваційної програми розвитку для дітей та молоді Мистецький Арсенал презентує унікальний освітній проект SPARK! LAB – мистецько-наукову лабораторію для справжніх винахідників!

Детальнiше »

28.06.2012

Вітаємо з державним святом - Днем Конституції України!

Щиро вітаємо усіх українців з визначним святом - Днем Конституції України! Нехай демократ...

Детальнiше »

25.06.2012

Мистецтво не спить! Ніч бієнале у Мистецькому Арсеналі!

Для охочих переконатися, що МИСТЕЦТВО НЕ СПИТЬ, з 4 на 5 липня Мистецький Арсенал відкриває НІЧ БІЄНАЛЕ!

Детальнiше »

19.06.2012

Приєднуйся до команди Мистецького Арсеналу та стань волонтером інноваційної освітньої програми SPARK!LAB

Ти енергійний, творчий та ініціативний? Цікавишся мистецтвом або наукою? Бажаєш брати уч...

Детальнiше »

13.06.2012

Компаіня Sumsung Electronics приєдналась до Клубу Друзів Мистецького Арсеналу

12 червня Мистецький Арсенал відвідав голова представництва Samsung Electronics в Україні ...

Детальнiше »

12.06.2012

Команда ARSENALE 2012 вітає збірну команду України з яскравою перемогою в їх дебютному матчі на ЄВРО 2012!

Команда ARSENALE 2012 вітає збірну команду України з яскравою перемогою в їх дебютному мат...

Детальнiше »

11.06.2012

ARSENALE 2012 у цифрах та світлинах

За перші вихідні після відкриття ARSENALE 2012 відвідали 10 тисяч осіб. Очікується, щ...

Детальнiше »

07.06.2012

Вітаємо ведучу Національної телекомпанії України, члена Наглядової ради БФ «Мистецький Арсенал» Світлану Леонтьєву з почесною нагородою - орденом "За заслуги" III ступеня

Вітаємо ведучу Національної телекомпанії України, члена Наглядової ради БФ «Мистецьк...

Детальнiше »

31.05.2012

Інтернет-проект "Створимо Мистецький Арсенал разом!" отримав нагороду у номінації "Інновація року" у рамках акції "Музейна подія року"

 Вітаємо та дякуємо усім, хто надавав допомогу у реалізації інтернет-проекту!...

Детальнiше »

31.05.2012

Ексклюзивна екскурсія для Клубу Друзів Мистецького Арсеналу

25 травня для Клубу Друзів Мистецького Арсеналу було організовано спеціальну подію - ексклюзивну екскурсію від Девіда Елліотта – куратора ARSENALE 2012 по експозиції Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва.

Детальнiше »

25.05.2012

Відкриття Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва

23 травня відбулось святкове відкриття ARSENALE 2012. 250 робіт з 30 країн світу від сьогодні кожен може побачити на власні очі у стінах Мистецького Арсеналу.

Детальнiше »

18.05.2012

Допомагаєте будувати Мистецький Арсенал – отримуєте можливість подорожувати музеями світу!

Першу путівку, закладену у віртуальні стіну Мистецького Арсеналу, виграно!

Детальнiше »

16.05.2012

Перша путівка знайшла свого власника!

Перша путівка знайшла свого власника!   Щасливим власником путівки до Лувру став Ла...

Детальнiше »

15.05.2012

Увага! 1 з 20 шансів виграти путівку до Лувру!

Пропонуємо Вам 1 шанс з 20 замість 1 з 32 000! Для цього ми організували квест на сайті wall.art-arsenalfund.org, у якому запрошуємо Вас взяти участь, послідовно дати відповіді на запитання, знайти призову цеглину та …поїхати у подорож до найвідомішого музею світу!

Детальнiше »

11.05.2012

Увага! Найближчим часом Ви отримаєте унікальний і реальний шанс виграти подорож до Лувру!

На сайті БФ «Мистецький Арсенал» Вам буде запропоновано взяти участь у віктори...

Детальнiше »

13.04.2012

Від щирого серця вітаємо Вас зі світлим святом - Воскресінням Христовим!

Дорогі друзі!  Від щирого серця вітаємо Вас зі світлим святом - ...

Детальнiше »

11.04.2012

АРТ-БЛАГОДІЙНІСТЬ. Презентація унікальної акції на підтримку Мистецького Арсеналу

За допомогою інтернет-проекту Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» відома міжнародна компанія започаткувала таку оригінальну форму підтримки як арт-благодійність – не лише підтримала Мистецький Арсенал, але й залучила своїх працівників до творчості.

Детальнiше »

09.04.2012

Арт-благодійність - унікальна акція на підтримку Мистецького Арсеналу

10 квітня о 15:00 у Малій галереї Мистецького Арсеналу відбудеться презентація унікал...

Детальнiше »

06.04.2012

Благодійні вечори у "Мистецькому Арсеналі" здобули почесну відзнаку

Вітаємо наших партнерів - НКММК «Мистецький Арсенал» та Компанію «Вавіло...

Детальнiше »

16.03.2012

ARSENALE - ЦЕ МОДНО! Перша в Україні масштабна колаборація моди і мистецтва

30-й, ювілейний тиждень моди Ukrainian Fashion Week відкрився презентацією унікальної події: дизайнери 10 провідних українських fashion-брендів створили колекцію на підтримку Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012

Детальнiше »

15.03.2012

Назва Житлового кварталу «Новопечерські Липки» компанії UDP – на віртуальній СТІНІ Мистецького Арсеналу!

Відтепер назва компанії Житловий квартал «Новопечерські Липки» залишиться на віртуальній стіні та в історії Мистецького Арсеналу – музею для майбутніх поколінь.

Детальнiше »

29.02.2012

Девід Елліотт зустрінеться з українськими студентами

Один з найбільш впливових кураторів сучасності зустрінеться зі студентами художніх вузів Харкова (01.03.2012 р.), Києва (02.03.2012 р.) і Львова (03.03.2012 р.).

Детальнiше »

29.02.2012

Перша лекція дискусійної платформи ARSENALE 2012

ДИСКУСІЙНА ПЛАТФОРМА “МИСТЕЦТВО ПІСЛЯ КІНЦЯ СВІТУ”

Детальнiше »

04.02.2012

Керівництво Верховної Ради України демонструє гарний приклад для наслідування, підтримуючи Мистецький Арсенал

Надзвичайно приємно, що до Клубу Друзів Мистецького Арсеналу приєднуються нові учасники. ...

Детальнiше »

10.01.2012

Презентація стилю та оголошення списку митців та країн-учасниць ARSENALE 2012

12 січня 2012 року о 15.00 у Мистецькому Арсеналі відбулася прес-конференція з нагоди оголошення списку учасників та презентації стилю Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 – “Найкращі часи, найгірші часи. Відродження та апокаліпсис у сучасному мистецтві”.

Детальнiше »

15.12.2011

14 грудня у Мистецькому Арсеналі відбувся Благодійний вечір на знак подяки учасникам Клубу Друзів Мистецького Арсеналу

Благодійний вечір відбувся у величному просторі Мистецького Арсеналу, в особливій атмосфері експозиції старовинної зброї та батального живопису спеціального проекту Великого Антикварного Салону «Арсенал в Арсеналі».

Детальнiше »

10.12.2011

Володимир Литвин залишив своє і'мя на СТІНІ

На відкритті Антикварного салону 2011 Володимир Литвин взяв участь в інтернет-проекті Благ...

Детальнiше »

09.12.2011

Відкриття Великого Антикварного салону 2011

8 грудня у Мистецькому Арсеналі відбулося урочисте відкриття Четвертого Великого Антикварного Салону − масштабного проекту, який щороку презентує шедеври світового та українського мистецтва, унікальні музейні та галерейні зібрання, історичні раритети.

Детальнiше »

03.12.2011

Відомі українці підтримують Мистецький Арсенал

До Мистецького Арсеналу на виставку "60 років світового сучасного мистецтва" завітала роди...

Детальнiше »

02.12.2011

Підсумки відкритих конкурсів під егідою Мистецького Арсеналу

Оголошено результати відкритих конкурсів на створення сучасного ділового українського шрифту "АРСЕНАЛ" та на створення логотипу/знаку – візуальної ідентифікації бренду МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ

Детальнiше »

01.12.2011

УВАГА! Стартував унікальний інтернет-проект на підтримку Мистецького Арсеналу!

30 листопада 2011 року о 16.00 відбулася презентація унікального соціального інтернет-проекту Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» на підтримку Мистецького Арсеналу під гаслом «Створимо Мистецький Арсенал разом!».

Детальнiше »

21.11.2011

Виставка "60 років світового сучасного мистецтва"

23 листопада Мистецький Арсенал відкрив міжнародну виставку «60 років світового сучасного мистецтва», організовану спільно з португальською галереєю Cordeiros.

Детальнiше »

16.11.2011

Мистецький Арсенал оголошує набір волонтерів

Мистецький Арсенал оголошує набір волонтерів Першої міжнародної бієннале ...

Детальнiше »

14.11.2011

Віктор Ющенко відвідав виставку ART KYIV contemporary у Мистецькому Арсеналі

7 листопада до Мистецького Арсеналу з візитом завітав Віктор Ющенко - Голова Ради з п...

Детальнiше »

02.11.2011

ART-KYIV contemporary 2011

6-ий Міжнародний арт-ярмарок

Детальнiше »

27.10.2011

Відбулася перша загальна конференція Асоціації благодійників України

25 жовтня 2011 року у Києві в приміщенні Національного заповідника «Софія Київська» пройшла перша загальна конференція Асоціації благодійників України.

Детальнiше »

28.09.2011

Мистецький Арсенал відкриває дитячу Арт-Лабораторію

У Малій галереї Мистецького Арсеналу відкривається художня студія для дітей

Детальнiше »

26.09.2011

Виставка фотографії Ігоря Гайдая «РАЗОМ.UA»

Дана виставка – результат і підсумок восьмирічної роботи над авторським проектом «РАЗОМ.UA». Проект досліджує феномен колективної енергії, взаємодії особистості й колективу, соціальних зв’язків.

Детальнiше »

13.09.2011

Увага! Добігає кінця термін подачі робіт на відкриті конкурси Мистецького Арсеналу

Відкриті конкурси Мистецького Арсеналу - На створення сучасного ділового українського шрифту "АРСЕНАЛ" та На створення корпоративної графічної ідентифікації - логотипу Національного комплексу "Мистецький Арсенал".

Детальнiше »

12.09.2011

Міжнародна компанія JTI підтримує Мистецький Арсенал

Нові учасники Клубу Друзів Мистецького Арсеналу

Детальнiше »

12.09.2011

Прес-конференція з нагоди заснування та офіційного анонсування ARSENALE

09 вересня у Мистецькому Арсеналі відбулася установча прес-конференція з нагоди заснування та офіційного анонсування ARSENALE [АРСЕНАЛЕ] — першої міжнародної бієнале сучасного мистецтва в Україні, яка відкриється 17 травня 2012 року.

Детальнiше »

06.09.2011

Почесні гості у Мистецькому Арсеналі

Виставку у Мистецькому Арсеналі відвідала Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного...

Детальнiше »

06.09.2011

Голова КМДА Олександр Попов відвідав виставку "НЕЗАЛЕЖНІ" у "Мистецькому Арсеналі"

3 вересня Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» відвідав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Детальнiше »

05.09.2011

Виставку «НЕЗАЛЕЖНІ» відвідали представники компанії "COCA-COLA"

Виставку «НЕЗАЛЕЖНІ» відвідали Друзі Мистецького Арсеналу -  Генеральний ...

Детальнiше »

04.09.2011

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА КУРАТОРА АРСЕНАЛЕ 2012 ДЕВІДА ЕЛЛІОТА

Девід Стюарт Елліотт — письменник, куратор, який керував кількома найбільш новаторськими і динамічними світовими музеями сучасного мистецтва. Зараз він є консультантом з питань розвитку нового сучасного центру мистецтв у центрі Гонконгу (Китай) на території колишньої поліцейської дільниці, в'язниці та суду.

Детальнiше »

04.09.2011

Прес-конференція організаторів ARSENALE

«Мистецький Арсенал» запрошує на прес-конференцію з нагоди заснування та офіційного анонсування ARSENALE [АРСЕНАЛЕ] — першої міжнародної бієнале сучасного мистецтва в Україні, яка відкриється 17 травня 2012 року.

Детальнiше »

02.09.2011

ART-KYIV contemporary 2011

1–13 листопада 2011 року Мистецький Арсенал презентує шостий форум сучасного мистецтваART-KYIVcontemporary – наймасштабніший проект вітчизняного арт-ринку, що має на меті презентувати якісне актуальне мистецтво за посередництва кращих галерей України і світу.

Детальнiше »

25.08.2011

Обмін досвідом у програмі «ІННОВАЦІЯ, ВИНАХІД, МОЛОДЬ»

З 17 по 30 липня співробітники НКММК «Мистецький Арсенал», Благодійного фонду «Мистецький Арсенал», громадської організації «Український центр розвитку музейної справи» та журналу «ART-Ukraine» взяли участь у програмі «Інновації, винаходи, молодь», організованої Посольством Сполучених Штатів Америки за підтримки Державного департаменту США.

Детальнiше »

10.08.2011

Проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011»

З 23 серпня по 11 вересня Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» представляє художній проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011».

Детальнiше »

25.06.2011

Діловий світ України активно підтримує МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ!

Українські компанії та міжнародні представництва долучилися до благодійної програми на підтримку МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »

24.06.2011

Виставковий проект «ВАСИЛЬ ЄРМИЛОВ. РЕТРОСПЕКТИВА»

21 червня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» було представлено безпрецедентний виставковий проект «Василь Єрмилов», створений спільно з московською галереєю ПРОУН.

Детальнiше »

17.06.2011

Перше засідання Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал»

16 червня 2011 року у Мистецькому Арсеналі відбулося перше засідання Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал».

Детальнiше »

17.06.2011

Венеціанська бієнале

31.05-04.06.2011

Детальнiше »

09.06.2011

Детальна інформація щодо відкритих конкурсів під егідою Мистецького Арсеналу

1 червня 2011 р. в Україні під патронатом центру української культури НКММК "Мистецький Арсенал" стартували відкриті загальнонаціональні конкурс на створення сучасного ділового українського шрифту «АРСЕНАЛ» та корпоративної графічної ідентифікації

Детальнiше »

02.06.2011

Підсумки марафону під гаслом «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи»

1 червня 2011 року були проведені підсумки благодійного марафону, організованого ДП «Мистецький Арсенал» та БФ «Мистецький Арсенал» зі збору книжок для вихованців шкіл-інтернатів

Детальнiше »

01.06.2011

Підтримка творчості обдарованих людей з особливими потребами

У 2011 році Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» спільно з Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом «Мистецький Арсенал» започаткував Програму підтримки обдарованих людей з особливими потребами.

Детальнiше »

31.05.2011

Відкриті конкурси від Мистецького Арсеналу

Мистецький Арсенал спільно з Благодійним Фондом «Мистецький Арсенал» та агенцією Stairsfor оголошують про започаткування серії відкритих конкурсів

Детальнiше »

27.05.2011

Книжковий Арсенал

Новий проект Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», що відбудеться 28 травня — 1 червня 2011 року.

Детальнiше »

13.05.2011

Відкриття FINE ART UKRAINE 2011

12 травня у Мистецькому Арсеналі відбулось відкриття мистецького форуму FINE ART UKRAINE 2011.

Детальнiше »

29.04.2011

МЕТЕОРИТНИЙ ДОЩ У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ

27 квітня у Мистецькому Арсеналі відбувся благодійний вечір з нагоди закриття Міжнародного тижня сучасного мистецтва «Космічна Одіссея 2011».

Детальнiше »

13.04.2011

Відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Космічна Одіссея».

12 квітня 2011 року в Мистецькому Арсеналі відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Космічна Одіссея».

Детальнiше »

12.04.2011

Переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Космічна Одіссея»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «КОСМІЧНА ОДІССЕЯ&raq...

Детальнiше »

04.04.2011

«КОМНАТА ЖЕЛАНИЙ» У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ

З 6 до 28 квітня у Мистецькому Арсеналі буде відкрито «КОМНАТУ ЖЕЛАНИЙ».

Детальнiше »

31.03.2011

Арт-терапія у лікарні "ОХМАТДИТ" - діти малюють космос!

У Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Космічна Одіссея» взяли участь діти, які знаходяться на лікуванні у відділеннях педіатрії та ендокринології Національної дитячої клінічної спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ".

Детальнiше »

28.03.2011

У Малій Галереї Мистецького Арсеналу відбудеться лекція директора Національного музею будівництва у Вашингтоні, США

Тема лекції: «Гроші, мистецтво і автентичність: дилема громадських мистецьких організацій»

Детальнiше »

19.03.2011

Tриває Конкурс дитячого малюнку «Космічна Одіссея»

З 1 лютого 2011 року у рамках проекту «Космічна Одіссея 2011» триває Конкурс дитячого малюнку «Космічна Одіссея»

Детальнiше »

11.03.2011

Перший благодійний вечір на підтримку Мистецького Арсеналу

10 березня 2011 року у Мистецькому Арсеналі відбувся перший Благодійний вечір, організаторами якого виступили Благодійний фонд «Мистецький Арсенал», Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал», компанія «Вавілон», а також журнал ART UKRAINЕ.

Детальнiше »

10.03.2011

Культурно-просвітницькі заходи для дітей та юнацтва!

2011 рік в Україні проголошено Роком освіти та інформаційного суспільства.

Детальнiше »

10.03.2011

Оголошується Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Космічна Одіссея»!

З 6 по 28 квітня 2011 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відбудеться Міжнародний тиждень сучасного мистецтва «Космічна Одіссея-2011» У рамках проекту заплановано проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Космічна Одіссея»

Детальнiше »

10.03.2011

Програма мистецьких заходів НКММК «Мистецький Арсенал» на 2011 рік

ПРОГРАМА МИСТЕЦЬКИХ ЗАХОДІВ НАЦІОНАЛЬНОГО КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОГО І МУЗЕЙНОГО КОМПЛЕКСУ «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» НА 2011 РІК

Детальнiше »

Клуб Друзів

17 лютого, під час відкриття виставки ВЕЛИКИЙ СКУЛЬПТОРНИЙ САЛОН 2011, Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» оголосив про відкриття КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »

Партнери